Jump to content
Dogomania

Niedźwiadka w nowym domu a dług do spłacenia na SGGW!!!


zasadzkas

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Elżbieta481

Tak sobie myślę,że trzeba by zacząć wybierac się na tamten świat czy co?Któremu dać,a któremu nie?Do licha!!!!!!
Ela:-( :-( :shake: :-( :-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

Już jestem, przepraszam, że tak późno :oops:
Rzeczywiście Niedźwiadka leży samotna i smutna, ale wystarczy otworzyć drzwi i sunia zmienia się nie do poznania :lol: Jest cudowna - ufna, przytulasta, radosna. Kocha wszystkich ludzi, inne psy jej nie przeszkadzają - komu piękną, niekonfliktową suńkę? Brać, póki jest ;-) Drugą taką ślicznotkę trudno będzie znaleźć - to zupełnie inny pies niż tydzień temu. Niedźwiadka odżyła, teraz wygląda na swój wiek, futerko nabrało blasku. Jest przepiękna :loveu:
Niedźwiadka czuje się nieźle, już nie gorączkuje, jednak ma jakieś niepokojące zwężenie dróg rodnych i nieciekawie wyglądające wypływy :shake: Niestety dopiero w środę będzie mógł zobaczyć ją specjalista :shake: Najbliższy tydzień sunia na pewno spędzi w szpitalu, a być może potrzebny będzie jeszcze dluższy pobyt. Jeszcze raz bardzo prosimy o wsparcie finansowe - nie mamy pieniędzy na dalsze leczenie suni :-( Tak naprawdę to nie mamy ich nawet na dotychczasowe... Pojawiły się już pierwsze wpłaty dla Niedźwiadki - bardzo dziękujemy :loveu: , jednak na razie nie starczy nam nawet na zapłacenie za operację...

Link to comment
Share on other sites

Dzięki :loveu:

Obiecane fotki:

[IMG]http://dajmudom.info.pl/zwierzaki/forum/niedzwiadka00.jpg[/IMG] [IMG]http://dajmudom.info.pl/zwierzaki/forum/niedzwiadka01.jpg[/IMG] [IMG]http://dajmudom.info.pl/zwierzaki/forum/niedzwiadka02.jpg[/IMG][IMG]http://dajmudom.info.pl/zwierzaki/forum/niedzwiadka03.jpg[/IMG]

Komu pięknotkę, komu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia828']widac że już czuje się lepiej:loveu: zakupiłam cegiełki na allegro chociaż tak mogę pomóc:p[/quote]
Daruję już sobie maila z podziękowaniami ;) - podziękuję tutaj, Tobie Madziu i wszystkim, którzy pomagają Niedźwiadce wrócić do zdrowia. Dzięki Wam suńka ma szansę na normalne życie. Wielkie dzięki :loveu:
Żeby tylko domek się znalazł...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BAJKA_BB']Na dobranoc dobre wieści - na Niedźwiadkę czeka domek :loveu: Musimy tylko suńkę porządnie, do końca doleczyć i będzie mogła pakować się do podróży :p[/quote]

Hurrrrrra!!!!!!!!!! :multi: Cudowne wiadomości!!! :loveu:
Wiadomo, jak długo jeszcze potrwa leczenie??? Kiedy Niedźwiadka będzie mogła jechać do nowego ukochanego domecku??? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BAJKA_BB']Na dobranoc dobre wieści - na Niedźwiadkę czeka domek :loveu: Musimy tylko suńkę porządnie, do końca doleczyć i będzie mogła pakować się do podróży :p[/quote]

:multi::multi::multi: cudowna wiadomość !!!
czekamy na szczególy !!!

dziś kończy się moja aukcja na bazarku i dzięki hojności licytujących dla Niedźwiadki wpłynie jeszcze ponad 50 zł !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zasadzkas']Bajka, zdradzisz, gdzie sunia zamieszka?
W jakim mieście?[/quote]
Oczywiście, żadna tajemnica ;-) Tym bardziej, że pomoc w transporcie będzie bardzo mile widziana. Niedźwiadka zamieszka daleko - w Cieszynie. Nowy domek jest mobilny i może suńkę odebrać, ale gdyby udało się znaleźć okazję byłoby wspaniale. Niekoniecznie do Cieszyna - część drogi też będzie bardzo pomocna, może Katowice, Kraków...
O zdrowie Niedźwiadki dowiem się jutro. Ma mieć zrobione te specjalistyczne badania, więc powinno być konkretnie wiadomo ile jeszcze potrwa leczenie. A może okaże się, że wszystko już jest w porządku? Trzymajcie :thumbs: mocno.

Toska wielkie dzieki za bazarek :loveu: Na dzień dzisiejszy rachunek za leczenie Niedźwiadki wynosi ponad 1.500,00 zł. Nie wiem jeszcze ile dokładnie mamy wpłat dla suni (później zrobię szczegółowe rozliczenie), ale już orientacyjnie widzę, że o wiele za mało :shake:

Link to comment
Share on other sites

BAJKA_BB :lol: - w najbliższym czasie powinno wpłynąć 56 zł od Doroty412 z bazarku !
mam nadzieję , że będziesz robić rozliczenia na bierząco , bo dopiero po wpłynięciu wpłaty będę wysyłać wylicytowany towar .
Ewentualnie proszę o info na PW o wpłynięciu tej wpłaty !

:multi::multi::multi:tak się cieszę , że Niedźwiadka:loveu: ma już zaklepany domek :multi::multi::multi:
wygłaskaj ją od cioci Toski , jak będziesz u niej !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...