Jump to content
Dogomania

Niedźwiadka w nowym domu a dług do spłacenia na SGGW!!!


zasadzkas

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Domek będzie na 100%, właściwie już jest, pozostaje tylko kwestia transportu. Może uda się coś załatwić, ale konkrety będę znała jutro - pojutrze. Trzymajcie:thumbs: żeby się udało.
Niedźwiadka miała dzisiaj badania - wszystko jest w porządku, suńka jest zdrowa :multi: W piątek czeka ją ostatnie, kontrolne usg i będzie gotowa do wypisu. Mam nadzieję, że długi majowy weekend Niedźwiadka spędzi już u siebie :lol:
Jedyne zmartwienie to rachunek, ale tutaj też jestem dobrej myśli, wierzę, że dzięki Wam jakoś uda się go zapłacić. Wielkie dzięki za pomoc :loveu: Rozliczenia będą na bieżąco, codziennie. Mieliśmy małe zawirowania organizacyjne, stąd dotychczasowe opóźnienia, teraz już będzie dobrze. Na Allegro są cegiełki dla Niedźwiadki, tylko nie wiem czy można tutaj podać link do aukcji :roll:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma]Witaj Niedźwiadko :loveu: [/FONT]
[FONT=Tahoma]dziewczyny ja wpłacałam troszku grosza 25.04. więc pieniążki powinny juz dojść...[/FONT]
[FONT=Tahoma]wiem że to nie wystarczy ale grosik do grosika i się uzbiera ;) [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Przypomina, ale już tylko o pomoc finansową. Transportu już nie szukamy, Niedźwiadka grzeje się teraz na własnej kanapie :lol: Suńka pojechała dzisiaj rano, transport znalazł się wczoraj w nocy. Niedźwiadka jest chyba w czepku urodzona, ja jeszcze nie wierzę, że udało się wszystko dograć :-o Z pomocą przyszła martaEG'a z miau - kochana dziewczyna :loveu: O tym co przeżyła w podróży z kotem i Niedźwiadką na pewno będzie długo pamiętać :evil_lol: Współpasażerowie również :evil_lol: Najważniejsze jednak, że wszyscy szczęśliwie dotarli na miejsce. Niedźwiadka chyba najlepiej zniosła podróż, zaaklimatyzowała się błyskawicznie i nie odstępuje swoich Ludziów na krok :p

Link to comment
Share on other sites

widzialam pare dni temu wasza sliczna Niedzwiadke (przychodze na klinike sggw do psiakow glownie emirowych). Poszlysmy na spacer, bylo troche wygrzewania sie na sloncu i duzo glaskania. a pozniej byly psie ciasteczka ktoe wzbudzily spora radoc. Niedziwadka jest przecudowna. taak sympatyczna, madra i spokojna. no i bardzo piekna. bardzo sie ucieszylam kiedy sie dowiedzialam ze ma juz dom. niestety nie moge pomoc w transporcie. jedyny moj znajomy ktory by mogl pojecha w trase jest w tym momencie poza granicami polski : (
mam nadzieje ze jednak cos sie uda skombinowac.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[B][U][COLOR=black]Cudna Niedźwiadka JEST JUŻ W NOWYM PRZEWSPANIALYM DOMKU z duuuuużym ogrodem i WSPANIAYMI LUDŹMI!!![/COLOR][/U][/B][COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black] [/COLOR]
[COLOR=black]Sunia jest boska, cudowna, cierpliwa, uwielbia klaść glówkę na ludzkich kolanach i mimo wszystko nadal ufa czlowiekowi... [/COLOR]
[COLOR=black] [/COLOR]
[COLOR=black]Poznalam ją wczoraj przed samym naszym wspólnym wyjazdem na Śląsk. Podróż zostala ubarwiona brzydką przygodą ale sytuacja zostala opanowana i WIELKIE PODŹIĘKOWANIA dla PRZESYMPATYCZNEGO MLODEGO CZLOWIEKA (i dwóm innym Panom), który nam BAAARDZO pomógl, bez niego chyba by naz zlinczowali i wyrzucili w szczerym polu... [B]Bardzo, bardzo Ci dziekuję Danielu!!![/B][/COLOR]
[COLOR=black] [/COLOR]
[COLOR=black]Opiekunowie Suni, to naprawdę wspaniali Ludzie, wrażliwi, odpowiedzialni i przesympatyczni, to wymęczone Stworzenie dostalo dar od losu w postaci tak wspanialego domu! Tak sie cieszę![/COLOR]
[COLOR=black] [/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Times New Roman']Jak tylko prześlą mi zdjęcia, natychmiast wstawię (jak sobie poradzę, oczywiście)...[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

no i jest to przecudowna wiadomosc :multi: :multi: :multi:
martaEG'a wielkie podziekowania za przewiezienie sunieczki. z tego co piszesz nie bylo latwo. ale swiadomosc ze pomoglas suni dotrzec do konca swojej tulaczki, mam nadzieje, choc troche wynagrodzi Ci poniesiony trud.
ja Niedziwadke widzialam tylko raz i zakochalam sie bardzo.
jak cudownie ze taka wspaniala sunia juz ma swoje miejsce na ziemi i swoich ludzi.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black]Ten "malutki" psiaczek bardzo się zdenerwowal, że ją wsadzilyśmy (niestety silą) do pociągu. W wagonie byla już bardzo zaniepokojona, dużo ludzi no i w końcu zdenerwowala się na mojego kotka... warczala, szczekla; kot wpadl w panikę, darl się, w końcu się uwolnil i zwial... Ludzie wrzeczeli na nas, sunia jeszcze bardziej sie zdenerwowala (ledwie ją utrzymalam) ja krwawilam... ale nagle pojawil się wybawca Daniel-jeszcze raz baaardzo dziękuję, pomogl nam przeniesc się w lepsze miejsce, zaopiekowal się Peściakiem a ja moglam zająć się Niedźwiadką, w końcu uspokoila się, ulożyla glówkę na moich kolanach (jak ona lgnie doczlowieka). Później znalazla sobie kanapki w mojej torebce, zjadala i bylo OK.[/COLOR]
[COLOR=black] [/COLOR]
[COLOR=black]Wiecie jak blyszczaly oczy opiekunom jak nas WYCIĄGALI z wagonu...?[/COLOR]
[COLOR=black]Ta psina jest cudowna i na prawdę zasluguje na tych opiekunów-wspaniali ludzie![/COLOR]
[COLOR=black]No tyle, w wielkim skrócie, horroru.[/COLOR]
[COLOR=black] [/COLOR]
[COLOR=black]Ale wiecie co? Ani troszkę nie żaluję, to wspaniale uczucie jak już się osiągnie taki cel. Baaardzo się cieszę, że moglam pomóc...[/COLOR]
[COLOR=black] [/COLOR]
[COLOR=black][FONT='Times New Roman']PS. Jeszcze podziękowania dla sympatycznej i wyrozumialej Pani konduktor!!![/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Wieści są, oczywiście dobre. Wklejam fragment maila od nowych opiekunów, mam nadzieję, że się za to nie pogniewają...
[quote]Z Felkiem są nierozłączni, może dlatego, że Felek też jest po przejściach. Ktoś go porzucił w Wiśle i tam miesiąc czekał na parkingu. Nikt go nie chciał, bo jest stary prawie nie słyszy, zęby w rozsypce, wyglądał na ciężko chorego i był b. nieufny do ludzi. Mamy go od września zeszłego roku. Teraz jest, wesołym, przyjacielskim psiakiem i jakby odmłodniał.
Niedźwiadką wszyscy są zauroczeni, jest zupełnie bezproblemowa, wszystko jej się podoba, no a przede wszystkim towarzystwo.
Rano tak się rozbrykała, że pchała się do łóżka pod kołdrę i była tym rozbawiona. Delikatnie musieliśmy jej uświadomić, że duże pieski nie śpią w łóżkach. Szybko uczy się czego nie wolno, wystarczy powiedzieć raz "Fe" i nie próbuje już tego robić (np. ściągać kanapek ze stołu, które przecież same pchają sie do pyszczka).
[/quote]i nowe fotki...
[IMG]http://dajmudom.pl/adopcje_zdj/1208/22.jpg[/IMG]

[IMG]http://dajmudom.pl/adopcje_zdj/1208/24.jpg[/IMG]

[IMG]http://dajmudom.pl/adopcje_zdj/1208/25.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...