Jump to content
Dogomania

GALERIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Asia_Focus

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

robcie ... duzo zdjec to bedzie fajna pamiatka i bedzie widac jak rosnie

Potwierdzam :lol:

Robić, robić i ... jeszcze raz robić :roll:

Najmniej zdjęć posiadam z 'tego' okresu :x

_254543_n.jpg

:roll:

_254541_n.jpg

Teraz, Argo, to już hmmm 'ruda bambaryła" :wink:

_175476_n.jpg

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Niestety z krystynah nie mogę się zgodzić co do koloru oczu. W moim przypadku między kolorem oczu ośmiotygodniowego szczeniaka, a teraz 18 miesięcznej suczki istnieje znaczna różnica. Jak była maluchem miała zielonkawo -szmaragdowe ślipia, a teraz ich brawę określiłabym jako złotobrązową - więc jednak się zmieniają. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie zmyłka, zmyłka. Zaczyna nam dawać ostro popalić. Zrobiła się odważniejsza, znalazła już w domku prawie wszystko co może przydać Jej się do gryzienia, apetyt ma dalej bardzo dobry ;) i ciągle chce, żeby się ktoś z nią bawił! Oj, a ja w październiku wyjeżdżam na studia i będę ją widziała tylko na weekendy :( Nie wiem, jak ja to wytrzymam :/

Link to comment
Share on other sites

... znalazła już w domku prawie wszystko co może przydać Jej się do gryzienia, ...

Wprawdzie TO wątek :wink: :lol: niezbyt pasujacy do Galerii ale ... :D

Namawiam Ciebie serdecznie do tego abyś .nauczyła' Lune tego, że nie 'wszystko', co jest w zasięgu paszczy, 'mamlała'. :lol:

Po pierwsze - uchronisz się od zniszczeń w domu.

Po drugie - psiur bendzie bezpieczniejszy w czasie spacerów - nie bendzie 'odkurzaczem'.

:roll: :lol:

Wyobraź sobie radość Twoja i Luny gdy się spotkacie w 'przerwach' miendzy zajęciami. :roll: :lol:

Link to comment
Share on other sites

jare 1]

To jakieś okrucieństwo, tak podnosić psiaka za głowę, tylko po to, żeby mu zdjęcie zrobić.

:lol: :lol: :lol:

To TY nie wiesz do czego pies ma uszy ? :o

:D :wink:

No to cuś dla 'ochłody' :wink:

Argo i łabądki :roll:

_333018_n.jpg

i ... 'Nad morzem' :roll:

_333021_n.jpg

:D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...