Jump to content
Dogomania

ślepy,stary,niewidzialny thomas od 4lat w schronisku czy już zostanie tam na zawsze?


zioberek87

Recommended Posts

  • Replies 460
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

U Thomasa stara bida niestety... upały mu dokuczają, ale daje radę! Cioteczki zrobiłam Thomasowi nowe wydarzenie na fb, ponieważ poprzednie straciło ważność i nie można już udostępniać. Proszę Was o dołączenie i udostępnianie oraz zapraszanie znajomych [URL]https://www.facebook.com/events/478881102199299/?fref=ts[/URL]

Będę niezmiernie wdzięczna! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoshi22']U Thomasa stara bida niestety... upały mu dokuczają, ale daje radę! Cioteczki zrobiłam Thomasowi nowe wydarzenie na fb, ponieważ poprzednie straciło ważność i nie można już udostępniać. Proszę Was o dołączenie i udostępnianie oraz zapraszanie znajomych [URL]https://www.facebook.com/events/478881102199299/?fref=ts[/URL]

Będę niezmiernie wdzięczna! :loveu:[/QUOTE]
już :)
ale może...przedłóż je trochę?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A tu warto zajrzeć...moze dawałyście na DT Alta Caraya jakiegos psa?
[h=2]ZAGINIONE PSY ODDANE Wioli&Miłosz. UWAGA!SZUKAMY OSÓB KTÓE POWIERZYŁY JEJ ZWIERZĘTA![/h]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Mi%C5%82osz-UWAGA%21SZUKAMY-OS%C3%93B-KT%C3%93E-POWIERZY%C5%81Y-JEJ-ZWIERZ%C4%98TA%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Mi%C5%82osz-UWAGA%21SZUKAMY-OS%C3%93B-KT%C3%93E-POWIERZY%C5%81Y-JEJ-ZWIERZ%C4%98TA%21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='stepelkaa']Jestem stary. Nie widzę. Umrę tu. Już nigdy nie poczuję innego miejsca, ciepłego, przy Tobie. Jesteś w stanie powiedzieć mi prosto w pyszczek, że nieprawdę nie mam szans ? Nie musisz, tylko odwrócisz głowę i pójdziesz dalej. Myślisz, że tego nie wiem? Każdy tak robi. KAŻDY. Każdy wolałby zdrowego, młodego, rasowego psa. Ale czy to moja wina, że jestem taki przeciętny, że nie mam już roku? Czy to moja wina, że zostałem tak pobity, że już nigdy nie ujrzę roześmianych oczu właściciela, jego uśmiechu, głaskającej ręki, zielonej pachnącej trawy... Ale.. o czym ja w ogóle mówię, przecież jestem tu z psim wyrokiem, ja nie zasługuję na właściciela. Czuję to, czuję, że nikt nie mnie kocha, że nikt się nie zachwyca. A tak bardzo bym chciał. Ale nawet o tym nie szczeknę. Wolę udawać, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Siedzę od 4 kwietnia 2009 roku i dostałem DOŻYWOCIE.



może chociaż jakieś zdanie się przyda ;)[/QUOTE]


nie będzie dożywocia dla tego nosa !!!!! oj nie ja na to nie pozwolę!!!!

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie, ale ostatnio rzadko tu zaglądam. Poświęciłam sie totalnie wydarzeniu na fb dla Thomasa.
Tak - Thomas w niedzielę jedzie do nowego domu! Jedzie do osoby, która nie pzowoli aby Thomas był dożywotnio w schronie. Mam nadzieje, że uda mi się również pojechać także zobaczycie sami. Ci Państwo mają już psa z naszego schroniska, także nie martwcie się :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoshi22']Wybaczcie, ale ostatnio rzadko tu zaglądam. Poświęciłam sie totalnie wydarzeniu na fb dla Thomasa.
Tak - Thomas w niedzielę jedzie do nowego domu! Jedzie do osoby, która nie pzowoli aby Thomas był dożywotnio w schronie. Mam nadzieje, że uda mi się również pojechać także zobaczycie sami. Ci Państwo mają już psa z naszego schroniska, także nie martwcie się :)[/QUOTE]
Super...bardzo się cieszę...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Thomas od wczoraj w nowym domu! Napiszę tylko, że dobrze trafił i w ogóle się nie zestresował. Doskonale się odnalazł w nowym otoczeniu :) Ogon ciągle był w ruchu, na pysku uśmiech - także chyba poczuł, że oto spełniło się jego marzenie :) Opis i zdjęcia na wydarzeniu Thomasa na fb.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...