Jump to content
Dogomania

Retriever z Nowej Szkocji (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Recommended Posts

[quote name='WiolaW']Gosia - połóż się na pleckach pokaż brzuszek i troszeczkę pomiziamy, tylko nie fikaj za dużo nużkami:eviltong: [SIZE=1](zaraz zamkną nam temat)[/SIZE][/quote]
Gotowe - Gosia leży i chleje aspirynkę :drinka:A fikanie też mi pomoże? :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozumiem, że sprawdzamy wytrzymałość naszego Moda - zaraz nas wyrzuci, i zamknie, zbanuje i co tam jeszcze, a żebyśmy wiedziały za co cierpimy to proponuję następne tematY;

1. haft richelieu
2. obróbka skrawaniem
3. tradycyjny taniec Aborygenów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiolaW']Taq - nie dokończyłaś zdania: dla mnie więcej zostanie.;) [/quote]

też, ale chodziło mi o rudą głowę Holly i tak tam nie zbyt poukładane a do tego jakby jeszcze zaszumiało uuuu.....

[quote name='WiolaW'] A jak tam mamuśka ciężarna, na kiedy termin?[/quote]
Termin ma na około 11, 13 listopada. Mnie z nerwów już drugi tedzień głowa boli. A ta małpa nie chce jeść, wybrzydza starsznie :mad:. W domu mam kolekcję karm i witamin, różne rodzaje mięs, serków bo nie wiadomo na co ciężarna nabierze ochoty :mad:. A Holly je razem z Taq i coraz grubsza się robi :oops:.

Link to comment
Share on other sites

No to chlup!!!
Ooo. mąż wraca, opuszczam Was w celach niedwuznacznych :cool3:
Taq - będzie dobrze, nic się nie martw - a wogóle to Ty masz jakąś stronkę, żebyśmy mogły popodziwiać później dzieciaczki?
Co do nie jedzenie, to ciężarne mają różne humorki, z utratą apetytu włącznie. :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Taq'] A ta małpa nie chce jeść, wybrzydza starsznie :mad:. W domu mam kolekcję karm i witamin, różne rodzaje mięs, serków bo nie wiadomo na co ciężarna nabierze ochoty :mad:. A Holly je razem z Taq i coraz grubsza się robi :oops:.[/quote]

Mnie hodowczyni mówiła, że jej ciężarówki wtryniają Hillsa aż się uszy trzęsą!

Jak tam kobitki - leczymy kacyka?!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blanol']Mnie hodowczyni mówiła, że jej ciężarówki wtryniają Hillsa aż się uszy trzęsą!

Jak tam kobitki - leczymy kacyka?!:evil_lol:[/quote]

A ja dzisiaj ide po royala startera :p, jak nie bedzie jadła to jutro pojde po hillsa.
A ja już jestem w pracy i czekam na weekend :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Cześć kobitki , ja leczę ale niestety mój komputer.

Powiedzcie mi kochane czy wygoloną łapkę (po wenflonie) smarować pieskowi kremem np nivea?


[url]http://www2.pgsampling.com/html/eukanuba/eukanuba.php?useLanguage=pl[/url]

wrzucam link może komuś się przyda

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...