Jump to content
Dogomania

Terierka Mała już we własnym domu.


bakusiowa

Recommended Posts

Byłam wczoraj w odwiedzinach u Małej. Nic się nie zmieniła od czasu jak zawiozłam ją do domu tymczasowego. Taki sam urwis. Moje odwiedziny w dużej mierze podyktowane były tym, że Mała dzisiaj miała jechać do domu stałego. Po czternastu miesiącach poszukiwań znalazła swoją przystań. Miejmy nadzieję, że na zawsze. Domek stały jest w Płocku, więc niedaleko.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Domek stały komunikuje sie z tymczasowym. Rodzinka jest w Małej zakochana. Za ulubieńca uznała chłopca 13-letniego z którym podobno śpi w łóżku.Bedąc u mnie przez 3,5 miesiaca spała też w łożku układając sie przy mojej głowie. Państwo wypatrzyli ją na olx. Cały czas tam wyróżniałam i od jakiegoś czasu zmieniłam tekst. Państwo tak się napalili na adopcję, że przyspieszyli wczasy zagraniczne z września na sierpień.To są dobrzy ludzie. Wcześniej mieli przez kilkanaście lat psa wyratowanego z rowu. Kiedy odszedł po niedługim czasie stwierdzili, że bez psa jest pusto w domu. Kiedy pani zobaczyła zdjęcia Małej w ogłoszeniu i spojrzała jej w oczy wtedy natychmiast zakochała się. Przed adopcją byli trzy razy w odwiedzinach a Mała była u nich na wizycie przedadopcyjnej. Małej nie będzie tam niczego brakowało włącznie z wizytami w spa ponieważ musi być trymowana kilka razy w roku aby dobrze wyglądała i nie roznosila sztywnego owłosienia.

Takie było ogłoszenie
[URL]http://olx.pl/oferta/mala-szuka-domu-CID103-ID5zF1D.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

U Małej wszystko w porządku. W domu bardzo grzeczna. Szybko uczy się nowych rzeczy. Na weekendy wyjeżdża na wieś. Czasami chciałaby pogonić rowerzystę. Czasem jakiś pies nie spodoba jej się. Śpi z młodym w łóżku. Podobno jak wyjechał na dobę to Mała nie spała w nocy tylko wyglądała kiedy wróci. Lubi miejscowych pijaczków i na spacerach wita się z nimi. Mała ma dobre wspomnienia związane z takimi ludźmi. Będąc jeszcze u pierwszych właścicieli była kiedyś na gigancie przez trzy dni. W tym czasie urzędowała z pijaczkami  na skwerku i konsumowała razem z nimi zakąskę którą mieli do trunków.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...