Jump to content
Dogomania

Nikt mnie nie chce !!!...bo jestem stary ? brzydki ? Żabcio/Łódź


rita60

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='obiezyswiat75']Właśnie na FB babunka- starowinka znalazła dom, którego na dogo nie było. Rita- Maksio tez miał mieć dom z FB, ale ja byłam szybsza :)- może naprawdę warto spróbować?[/QUOTE]
No, pamiętam tą akcję;)rozejrzę się i poproszę kogoś.

Link to comment
Share on other sites

Hej cioteczki. A czy któraś z Was potrafi takie wydarzenie mu zrobić?

Zapytam Żabcia jak się czuje stary, zrezygnowany pies w schroniskowym boksie? Może mi dla odmiany odpowie, że dzisiaj to jeszcze nie koniec świata... :-( i że jeszcze da radę poczekać na swojego człowieka.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy cioteczkom. Dzisiaj Żabcio został wytulony i wygłaskany przez jedną z ciotek, która przy okazji zanoszenia mu kołderek (żeby miał w czym poharcować ze swoją świtą :)) została oblepiona geriatrycznym towarzystwem dopominającym się uwagi i głaskania. Żabcio czuje się tak, jak stary porzucony, samotny, schroniskowy weteran może się czuć....

Link to comment
Share on other sites

Tutaj gdzie jestem tez jest takie straszne miejsce dla psów.
Ludzie po odbytych wakacjach zostawiaja swoje psy. Tym którym się uda zostają przygarnięte przez jedyne małe schronisko w Nowym targu. A inne latami żyją na tzw. swobodzie.
Przeogromny wysiłek kobiet z Zakopiańskiego Towarzystwa nad Zwierzętami nie wystarcza aby im pomóc. sytuacja psów w Polsce jest katastrofalna. Nie wystarczą sterylizacje i kastracje robione w większych ośrodkach aby regulować narodziny i walczyć w ten sposób z nadpopulacją zwierząt.
Jesli nie odezwą się wszyscy jednym głosem to cierpienia będzie coraz więcej a nie mniej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...