Jump to content
Dogomania

Nikt mnie nie chce !!!...bo jestem stary ? brzydki ? Żabcio/Łódź


rita60

Recommended Posts

[url]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=4135[/url]

Żabuś przeszedł pod opiekę Stowarzyszenia na Rzecz Bezdomnych Zwierząt "Schronisko", nie mieszka już w schronisku. Myślę, że trzeba zmienić tel kontaktowy w sprawie jego adopcji w ogłoszeniach i oczywiście zapytać nowego opiekuna Żabcia czy nadal chce, aby piesek był ogłaszany. Dzięki cioteczki za pomoc w szukaniu dla niego jakiejkolwiek szansy na lepsze życie, założenie wątku, ogłaszanie....szkoda tylko, że nie było ani jednego telefonu w jego sprawie :( ale niestety trudno jest znaleźć dom dla kundelkowego seniora :( ehhh....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='minia7'][URL]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=4135[/URL]

Żabuś przeszedł pod opiekę Stowarzyszenia na Rzecz Bezdomnych Zwierząt "Schronisko", nie mieszka już w schronisku. Myślę, że trzeba zmienić tel kontaktowy w sprawie jego adopcji w ogłoszeniach i oczywiście zapytać nowego opiekuna Żabcia czy nadal chce, aby piesek był ogłaszany. Dzięki cioteczki za pomoc w szukaniu dla niego jakiejkolwiek szansy na lepsze życie, założenie wątku, ogłaszanie....szkoda tylko, że nie było ani jednego telefonu w jego sprawie :( ale niestety trudno jest znaleźć dom dla kundelkowego seniora :( ehhh....[/QUOTE]

Dobrze że już nie w schronie

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='hanka456']Minęło bardzo dużo czasu. Nikt nie zainteresował się Żabciem. a on w dalszym ciągu czeka. Gdyby udało się znaleźć dobry dom, to wszyscy byliby zadowoleni.[/QUOTE]
Widzisz jakie zainteresowanie na wątku...może spróbować na FB ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...