Jump to content
Dogomania

Jak pozbyć się niechcianego 'prezentu' ? ZAGŁODZIĆ !!! Jasiu z interwencji już w DOMU


anett

Recommended Posts

[quote name='Panna Marple']Słuchjcie, a gdyby dać ogłoszenie w jakiejś gazecie? Opisać dramatyczną historię Janka, foty, etc. Nie wiem ile to może kosztować?[/QUOTE]

Gazeta jest "jednorazowa" :( - to niestety jej główny mankament. Lepsze są media, gdzie ogłoszenie może powisieć jakiś czas lub być powtarzane wielokrotnie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 408
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Panna Marple']Słuchjcie, a gdyby dać ogłoszenie w jakiejś gazecie? Opisać dramatyczną historię Janka, foty, etc. Nie wiem ile to może kosztować?[/QUOTE]

zalezy w jakiej gazecie - był w naszej lokalnej w Dzienniku Zachodnim - opisana cała historia ze zdjeciami i byl jeden telefon do budy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']no ja też właśnie nie wiem, bo Jasiek jest po prostu ładny i ma cudowny charakter, nie rozumiem tej sytuacji:([/QUOTE]

Ciotka i Jasieniek znajdzie swoich ludzi, a my już dopilnujemy, żeby to był najlepsiejszy domek jaki tylko Jasieniek może sobie wymarzyć:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']u Jasienka po staremu:) wszytsko super

dzis mialam o Niego telefon - ludzie fajni, ale pracuja i blok do tego, pies mialby zostawac sam 8 godzin do 10 nawet...Jasia tam nie widze za energiczny na siedzenie tyle godzin samemu[/QUOTE]
no to pierwsze koty za płoty, a zaproponowałaś może Państwu innego zwierza, bo mi szczerze mówiąc i Jasiek i Jonatanek wydają się w tym samym typie, więc może On:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239433-Sytuacja-kryzysowa!-Pilnie-potrzebny-tymczas-nie-pozw%C3%B3lmy-jasiowi-trafic-do-schronu[/url]

Link to comment
Share on other sites

Straszne jest to, że wielu ludzi, którzy mogliby adoptować i chcą, wykłada się właśnie na tym :(
Jednak domy, gdzie zawsze ktoś jest, to rzadkość :( - chyba, że się mieszka z rodzicami emerytami.

Z drugiej strony emeryci rzadko miewają chęć, możliwości i siły, żeby adoptować młode, wymagające dużo ruchu psy :(

Ech...

:(

[quote name='Lu_Gosiak']u Jasienka po staremu:) wszytsko super

dzis mialam o Niego telefon - ludzie fajni, ale pracuja i blok do tego, pies mialby zostawac sam 8 godzin do 10 nawet...Jasia tam nie widze za energiczny na siedzenie tyle godzin samemu[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Gazeta jest "jednorazowa" :( - to niestety jej główny mankament. Lepsze są media, gdzie ogłoszenie może powisieć jakiś czas lub być powtarzane wielokrotnie.[/QUOTE]

Uważam, że pomysł Panny Marple jest bardzo dobry, nie zaszkodzi spróbować. Niektóre gazety umieszczają ogłoszenia za darmo. Trzeba odstać swoje w kolejce, ale ogłoszenie będzie. Zobaczcie, czy w Waszym rejonie takich gazet nie ma albo np. spróbujcie się zorientować z jakich gazet jest największy odzew.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Uważam, że pomysł Panny Marple jest bardzo dobry, nie zaszkodzi spróbować. Niektóre gazety umieszczają ogłoszenia za darmo. Trzeba odstać swoje w kolejce, ale ogłoszenie będzie. Zobaczcie, czy w Waszym rejonie takich gazet nie ma albo np. spróbujcie się zorientować z jakich gazet jest największy odzew.[/QUOTE]

ogłoszenia w gazetach jak najbardziej, Jasiu był już w lokalnych niestety bez odzewu;
dajemy ogłoszenia psiaków do Dziennika Zachodniego - na całe woj. śląskie i lokalnych wydań na powiat lubliniecki; kiedyś, jeszcze z rok temu, praktycznie z każdego ogłoszenia były telefony, teraz to niestety rzadkość...
Mam w hotelu od roku młodego psiaka - teraz ma ok. 2 lata - zdrowy, fajny charakter, nic mu nie brakuje - Tofik był kilkanaście razy w gazecie i ani jednego telefonu:shake:

Będziemy Jaśka ogłaszać do skutku:lol:
Jasiu jest też w naszym kalendarzu:lol:

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1865/2c353c44148351d7med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...