Jump to content
Dogomania

Krakvet styczeń 2013 - głosuj na SZCZECINEK Z FUNDACJĄ BONO


Czoko

.  

140 members have voted

  1. 1. .

    • Schronisko w Szczecinku w koalicji z Fundacją Na Pomoc Podhalanom " Bono"
      93
    • Fundacja "Zwierzaki w Potrzebie" z Wołomina
      2
    • Schronisko Fundacji Ostatnia Szansa w Boguszycach Małych k.Rawy Mazowieckiej woj. łódzkie
      38
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kaliszu
      7


Recommended Posts

[quote name='mariamc']Czoko, dzięki za wszystko.

Wszystkim też dziękuję za głosy na Szczecinek i Bono. Mój wrodzony optymizm właśnie się skończył. Już wiem,że na pewno nie wygramy. Oplakatowałam miasto, pomaga nasza agencja promocji i kultury, jest info na wszystkich portalach miejskich netowych, na GK23 i na stronie UM.
Byłam w szkołach, gimnazjach i liceach. Niestety, może głosowanie za trudne albo młodzież jest zbyt wygodna.

NIe zawsze się udaje. Dzięki.[/QUOTE]
Ja każdemu dalam w rękę instrukcję do głosowania, jak widać i to nie wystarczy. Plakaty do nas doszły do szkoły, ale same plakaty w ogóle nic nie dają, malo kto zwraca uwagę. Gdyby każdy od nas zagłosował byłoby ponad 200 głosów więcej, ale widzę że głosują pojedyncze osoby niestety...jakieś jednostki tylko.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Donvitow']Ale spoko skoro agitowałaś na nich.:) Znaczy się zasługują na pomoc.:) I dostaną ją. pewnie całe Miau właśnie na nich głosuje.:)
Powinnaś się cieszyć.:)
Karma trafi do zwierząt.:)[/QUOTE]
Z pewnością nie całe. Nie rozumiem po co jątrzysz? Na Radomsko głosują także zwolennicy Koty.Sos. A to nie miau. Raczej wręcz przeciwnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na wątkach dyskusji o dalszym losach konkursu - czyli co po koalicji [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239059-POMÓŻ-ZADECYDOWAĆ!-Wspólne-głosowania-w-Krakvecie-co-dalej[/URL] dopisałam co wiemy o aktualnym konkursie KrakVet - luty 2013!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...