Jump to content
Dogomania

Zaczyna sie sezon wystawowy


Rafalski

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no bedziemy w mlodziezy

ale ja nigdy nawet nie widzialm wystawy wiec nie wiem jak sobie poradze

tylko, ze my to jestesmy bullami:) a nie ast:)

czy trudno jest wystawiac? ja, niestety nie mam jakis takich zapedow za bardzo na wystawianie... nie chce, zeby mi ktos wytykal bledy mojego pysiaka

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chcesz to moge przytoczyć ci slowa ludzi po polonistyce, ktorych wczoraj sie o to pytałem, tylko po co ja ty i tak wiesz lepiej.

Poprosze bardzo o przytoczenie słów osób po filologii polskiej :evilbat:

Agresywny - tak samo jak: miły, uprzejmy, gadatliwy - to cechy opisujące CHARAKTER, a nie wygląd - w grupie przymiotników jest co najmniej kilka podziałów ze względu na możliwości zastosowania danej częsci mowy.

Ktos ma ochote na dłuższy wykład na temat gramatyki języka polskiego?:D :evilbat:

Wracając do wystaw - może się spotkamy w Warszawce, bo mam zaproszenie od jednej z forumowiczek na tę okoliczność :D

Link to comment
Share on other sites

No nie wiem skad jestes Eryka, wiec nie wiem ile zajelaby Ci podroz, ja mieszkam obok Katowic, wiec mnie dojazd nie sprawi rzadnych klopotow :) A z psem jezdzi sie pociagiem jak najbardziej, musisz miec jedynie swiadectwo szczepienia i kaganiec, takie sa wymogi kolei, a jesli chodzi o dojazd innym sposobem to o ile pamietam na "wystawach" byl temat o transporcie, kto kogo moze zabrac jesli ma miejsce w aucie, moze warto go ruszyc znowu...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chcesz to moge przytoczyć ci slowa ludzi po polonistyce, ktorych wczoraj sie o to pytałem, tylko po co ja ty i tak wiesz lepiej.

Poprosze bardzo o przytoczenie słów osób po filologii polskiej :evilbat:

Agresywny - tak samo jak: miły, uprzejmy, gadatliwy - to cechy opisujące CHARAKTER, a nie wygląd - w grupie przymiotników jest co najmniej kilka podziałów ze względu na możliwości zastosowania danej częsci mowy.

Ktos ma ochote na dłuższy wykład na temat gramatyki języka polskiego?:D :evilbat:

Wracając do wystaw - może się spotkamy w Warszawce, bo mam zaproszenie od jednej z forumowiczek na tę okoliczność :D

Czekam z niecierpliwościa na wykład w którym udowodnisz mi, że błędem jest powiedzenie "agresywny wygląd".

Agresywny - tak samo jak: miły, uprzejmy, gadatliwy - to cechy opisujące CHARAKTER, a nie wygląd

To ciekawe co piszesz, a jeszcze ciekawsze jest to że cześciowo masz racje, oczywiscie że agresywny opisuje charakter, tylko nie wiem skąd ci przyszło do głowy, że opisuje tylko charakter.

Poniżej wkleiłem kilka przykładów ze słownika pwn, z których jasno wynika ze "Agresywny" nie musi opisywać charakteru(w sensie charakteru ludzkiego)

Agresywny czyn.

Agresywny głos, ton.

Jeśli pomimo tego moje tłumaczenie ci nie odpowiada to potraktój poprostu "agresywny wygląd" jako metaforę.

Link to comment
Share on other sites

Przypominam, że zgłoszenia na wystawę warszawską przyjmowane są tylko do końca lutego. :lol:

Eryka z kąt jesteś, bo jeśli z Warszawy to zapraszam w każdy poniedziałek na sekcję terrierów typu bull w oddziale warszawskim ul. Bagatela 10 lokal nr 19 od godziny 17.30 do ~ 19. Oczywiście zabierz ze sobą bulka to wytłumaczę Ci jak go pokazywać. Jest jeszcze trochę czasu do wystawy więc będziesz mogła potrenować.

Link to comment
Share on other sites

astania to my sie chyba znamy, bo nie raz juz wpadalam na sekcje na bagatele bo mieszkam przy placu unii :) moj bullek jest bialy z latka na oku... no i jest najpiekniejszy

no i chetnie bym skozystala z Twoich rad co do wystawiania :) wpadne jakos niedlugo

a jak mi pies w tym pociagu bedzie chcial siusiu zrobic... troche bym sie bala jazdy pociagiem

pozdrawiamy eryka &ahsan

Link to comment
Share on other sites

hurra hurra zglosilam mojego malucha na wystawe w warszawie :lol:

co prawda jestem zalamana finansowo, bo musialam oplacic jakas durna skladke (grrrr) bez ktorej sie nie dalo zglosic 0X wiec wydalam pieniadze za ktore planowalam kupic mu karme ale coz bedzie wtrzachac makaron (zartuje) na makaron tez nie starczy...

no i chyba otworze nowy topik dla maluchow-debiutantow takich jak my:)

pozdrawiamy

eryka i glodny ale zapisany na wystawe ahsan :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...