Jump to content
Dogomania

Kotek w Zabrzu pod chmurką - znalazł DOMEK :)


__Lara

Recommended Posts

ciesze sie, ze kotunia juz bezpieczna, teraz na spokojnie bedzie mozna szukac domku dla niej :)
niestety nie mam zadnej praktyki w lapaniu dzikich kotow, ale mysle, ze kocurki to chyba lepiej zostawiac, czasami takie dzikie juz nie potrafia sie przestawic, a do tego jest dokarmiany,inna sprawa jesli chodzi o kotki, te chociazby dla sterylek warto wylapywac...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam nadzieję, że to jest kocur :) Też wydawał mi się dzisiaj grubszy, ale może być też mylne przez grube zimowe futro. Kotka wyraźnie zaciążona, mega brzuchol ma. No i on jest zdrowy, a ona taka przeziębiona, zasmarkana, na oczka jej poszło to by w końcu wzrok straciła :(

Pójdę jeszcze dzisiaj do kocurka, może się do mnie przekona za jakiś czas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']ciesze sie, ze kotunia juz bezpieczna, teraz na spokojnie bedzie mozna szukac domku dla niej :)
niestety nie mam zadnej praktyki w lapaniu dzikich kotow, ale mysle, ze kocurki to chyba lepiej zostawiac, czasami takie dzikie juz nie potrafia sie przestawic, a do tego jest dokarmiany,inna sprawa jesli chodzi o kotki, te chociazby dla sterylek warto wylapywac...[/QUOTE]
Kocurki jeszcze szybciej się oswajają niż kotki tylko na początku wydają się dzikie (jak to faceci). Kocurek niestety będzie zapładniał inne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Wczoraj go nie było, za to spotkałam jeszcze innego kotka, takiego burego, też dzikuska, nie dał się zbliżyć do siebie :/[/QUOTE]
Może klatka łapka pomoże.Ja jutro spytam czy można pożyczyć. Mamy teraz fundacyjną jutro znowu ją uruchamiamy że złapać kolejne kotki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Ginn']Co słychać z kotami. Jaki ich los.[/QUOTE]

Niestety nie widzę ich ostatnio, może mają jakąś kryjówkę przed tym zimnem, o której nie wiem :/

Kotek złapany jest w schronie, jakby się podleczył to mógłby przyjechać do Ciebie, Ginn? Jeśli domku nie znajdzie do tego czasu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...