Jump to content
Dogomania

Skąd nagła agresja do osoby?


ewka933

Recommended Posts

Witam,
Mój pies labrador ostatnio dziwnie zareagował na mojego chłopaka. Nigdy na nikogo obcego (nawet listonosza) tak nie reagował. Owszem, szczekał, ale to tak. Zawsze się łasił. Wczoraj przed wyjściem na uroczystość ślubną, zaczął bardzo szczekać a nawet warczeć, sierść mu się uniosła. Co mogło spowodować takie zachowanie?
Dodam, że 5 minut wcześniej mój chłopak wszedł w kurtce i Kacper był grzeczny, machał ogonem i w ogóle. Gdy chłopak zdjął kurtke, ten nadal patrzył i merdał, a nagle jakby coś w niego wstąpiło ;/ Garnitur i buty były pożyczone, gdyż swoich zapomniał wziąć z mieszkania gdzie studiuje. Podejrzewam, że wyczuł jakiś zapach? Nie wiem, pomożcie

Link to comment
Share on other sites

może osoba, od której pożyczył garnitur miała psa i tym zapachem ubranie przesiąknęło? pamiętaj, ze pies rozpoznaje człowieka głównie przez zapach i jeśli coś z zapachem jest nie tak, to psu się to nie podoba. jeśli poza tą jedną sytuacją między nimi jest wszystko w porządku to nie ma co panikować:)

Link to comment
Share on other sites

Też tak myślałam, że chodzi o zapach. Ale czy to nie dziwne, że na nikogo tak nie reagował? A właściciel garnituru nie ma psa, ba, to nawet mój sąsiad :D No i to mnie właśnie dziwi. Tato mówił, że może sąsiad coś zrobił naszemu psu, dlatego tak zareagował na zapach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...