Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

  • 1 month later...

Witam. Zwracam się z nietypową prośbą. poszukuję małego młodego psiuka(płeć nie gra roli) dla 18 -letniej dziewczynki chorej na raka. Rodzice są w pełni uświadomieni na temat praw i obowiązków wynikających z posiadania czterołapnego towarzysza i wiedzą, że musi on być członkiem ich rodziny pomimo wszystko... Pies był marzeniem Kasi już od kilku lat, jednak zmagania z chorobą i pobyt w szpitalu nie pozwalały jej na realizację. Obecnie Kasia jest pod opieką Hospicjum dla Dzieci i mam prośbę, pomóżcie mi spełnić jej marzenie. Kasia potrzebuje towarzysza....Jedynym wymaganiem jest to aby piesek był nauczony czystości, był nieduży i potrafił kochać....Zapewniam, że będzie miał godziwe warunki i stały monitoring w postaci mojej osoby, ponieważ jestem Kasi pielęgniarką.

Proszę o pomoc w znalezieniu Kasi psijaciela...... bo nie wiem ile jej jeszcze zostało czasu.....

Podaję swój nr telefonu 504166336= Katarzyna Tarnowska

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

UWAGA ZAGINĘŁA SUCZKA RÓŻA! POMÓŻCIE W POSZUKIWANIACH!

Dzisiaj po godz 17 na ulicy róg Waszyngtona ze Skłodowską uciekła z samochodu Różyczka z tego wątku

Pomóżcie proszę w poszukiwaniach Róży ,może mieszkacie w okolicy lub znacie kogoś tam mieszkającego!

Róża jest wielkości do kolana biało czarna z brązowymi łatkami na oczach.Utyka na przednią łapkę!

tel 603 055 737

 

IMG_9501.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...