Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

[quote name='jaanna019']To jeszcze w jakich godzinach i kiedy najlepiej pasuje ta sterylko, bo z tego co wiem to Maia dużo pracuje :)[/QUOTE]
We wtorek mogę się dostosować, jutro nie mogę. Zresztą jutro chyba się nie da załatwić, chyba że po 16.

Link to comment
Share on other sites

hehe nie wiem czy aż tak dużo pracuje ( przynajmniej zarobkowo) ale ostatnio to strasznie zabiegana jestem, jutro od 12 do 20. 20 jestem w pracy. Ten pan który karmi ta sunie będzie od 18, ale mozecie sie skontaktowac z Krzyskiem on był ze mną jak dowiedziałam się o tych psach i dzisiaj też, więc mógłby też pomóc. Ja mam czas jutro do godz. 11.30 i pojutrze do 13. No i całą środę mam wolną. Najlepiej by było gdybym mogła porozmawiac z tym panem co bedzie jutro od 18, bo on chciał rozmawiać, bo jak wczoraj gadałam z innym to jakoś trudniej mi było się z nim dogadać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag']To co z tą sterylką, coś ustalone? Muszę sobie trochę poustawiać terminarz, mam kilka zadań do spełnienia, zamówionych przez rodzinkę;)[/QUOTE]

To zarezerwuj sobie też jakąś sobotę czy niedzielę na wyjazd z nami nad rzekę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag']Propozycja zdecydowanie nie do odrzucenia:)[/QUOTE]

:razz: wszystko zależy od pogody.. chociaż zdarza nam się nawet w deszczu siedzieć nad rzeką :D spodziewaj się mojego telefonu w weekend :D oby tylko samochód się naprawił do weekendu..

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Wiedzieliście ?? Kolejna giełda w Białymstoku :(

Bazar Włókniarz przy ul.Wierzbowej 4/1 informuje,że w miesiącu sierpniu został uruchomiony handel zwierzętami na naszym targowisku.Handel jest nieodpłatny. Gwarantujemy stałą reklamę. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy na plac handlowy-parking
[COLOR=#C00000][B]Cena:[/B] 0 [/COLOR]

[COLOR=#000000][B]Dane kontaktowe:[/B]

15-743 B-stok ul.Wierzbowa 4/1[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Zabieg jutro o 10.00 Agusia odstąpiła swój termin. Ta suka jest pilniejsza.[/QUOTE]

Dzięki Agusiu za odstapienie terminu ale wtorek i godzina 10 to dla mnie chyba mało osiagalna:shake: żeby to była środa to jeszcze bym czmychneła. Dreag a jak u Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

Coś mi się wydaje, że zwarcie możesz puścić. Jakaś niezwykle usłużna osoba, którą gdyby nie pejoratywne znaczenie słowa "suka" nazwałabym BURA SUKĄ, ale nie chcę krzywdzić suk, powiadomiła schronisko. Schronisko zazwyczaj niezbyt pracowite jednak zadziałało. Jeśli zastali sunię na miejscu to już jest w schronisku.
Podła mendo przez ciebie ta suka będzie musiała urodzić w schronie bo jej nie wysterylizują! Zadowolona z siebie? Gratuluję!

Mam nadzieje, że jej nie znaleźli. Zobaczymy jak Maia napisze.

Link to comment
Share on other sites

Ale Azorka nie było, byłam tam dzisiaj o 13 przed pracą to były wszystkie psy - te dwie dzikie sunie Azorek i Łajka. Martwie się o Azorka oby go nie złapali on taki ufny... Te psy mają tam naprawdę w porządku warunki-mają dwie budy w kojcu, są dokarmiane, ale jednej pani z kadr się nie podoba że tam są, ja chyba napisze petycje do dyrektora żeby nie oddawał ich do schronu. A o której było schronisko?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maia']Ale Azorka nie było, byłam tam dzisiaj o 13 przed pracą to były wszystkie psy - te dwie dzikie sunie Azorek i Łajka. Martwie się o Azorka oby go nie złapali on taki ufny... Te psy mają tam naprawdę w porządku warunki-mają dwie budy w kojcu, są dokarmiane, ale jednej pani z kadr się nie podoba że tam są, ja chyba napisze petycje do dyrektora żeby nie oddawał ich do schronu. A o której było schronisko?[/QUOTE]
Schronisko było między 14.00 a 15.00

Link to comment
Share on other sites

Krzysiek będzie i ja też się postaram być. Byliśmy też tam miedzy 13 a 14 , rozmawiałam z ochroniarzem który też jest przejęty losem piesków, pokazał mi gdzie jest sunia a Azorek jak nas usłyszał wyszedł z lasu. Oddałam im moje kanapki i było ok.Były też te dzikie sunie i ta młodsza polizała mi palce:) i cieszyły się na nasz widok :). Teraz dzwoniłam do tego stróża co tam teraz jest, to mówił że Azorka widział około 19, że chyba boi się podejść. A można by było jakoś się dogadać po cichu :P z osobami ze schroniska żeby baaardzo powoli tam jeździli po te psy jak ktoś ich wezwie i żeby one nie dały im się złapać? Ja poszukam im inne lokum. Tam większości osób te psy w ogóle nie przeszkadzają - to pracownicy zrobili im budy, przynieśli słomę żeby miały ciepło,zimą przynosili ciepłe jedzenie itp., a poza tym to jest duży teren i takie psy mogą być tam nawet potrzebne

A wiadomo czy schronisko zabrało stamtąd jakiegoś psa?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...