Jump to content
Dogomania

Przewóz zwierząt


Hiro

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mój dobry znajomy w najbliższych dniach wraca z Angli, gdyby ktoś potrzebował transportu psa z GB do Polski to jest dobra okazja. Ewentualnie może jechać osoba+pies. Podróż oczywiście w samochodzie osobowym. Ewentualnie Holandia i Belgia czy bliska Francja tez wchodzą w grę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

8.X Ukraina-Polska-Niemcy-Belgia-Francja (Paryż)-z powrotem
12.X Polska-Słowacja-Węgry-Serbia-Węgry-Słowacja-Polska-Ukraina
17.X Ukraina-Polska-Niemcy-Belgia-Holandia-Anglia-Irlandia-z powrotem
24.X Ukraina-Polska-Niemcy-Belgia-UK-Irlandia-z powrotem
11.XII Ukraina-Polska-Niemcy-Dania-Belgia-Holandia-Francja-Austria-Republika Czeska-Słowacja-Polska-Ukraina (Kijów) 14.XII
15.XII Ukraina (Kijów) -Polska-Niemcy-Dania-Belgia-Holandia-Francja-Austria-Republika Czeska-Słowacja-Polska-Ukraina (Lwów) 20.XII

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='madamar1']Z Cypru z Larnaki do Warszawy lata LOT, na ich stronie powinna być tabela z opłatami. Ja za małego psa z klatką (ok 7 kg) zapłaciłam 250 euro, tyle bynajmniej zażądał ode mnie cypryjski hodowca.[/QUOTE]

Dzięki za odp. Wczoraj byłam na stronie LOTu... tam jest tabela, ale według niej to koszt 200e (tylko ciekawe co to za cena?). Ale kazali mi się kontaktować z tamtejszym oddziałem. Napisałam maila do nich na Cypr to przyszedł komunikat, że adres mailowy jest nieosiągalny :( Hodowca ma się sam kontaktować z nimi, podałam mu namiary. Sama chciałam napisać zapytanie, żeby zaraz hodowca mnie nie naciągnął ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Tym razem szukam transportu dla szczeniaka (około 10 kg) do Szwajcarii. Moze ktoś rusza w tamtą stronę po 19 stycznia? [/B]
[COLOR=#ff0000][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000]nieaktualne, już znalazłam. [/COLOR][/B]

Edited by MisiaM
aktualizacja
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...