Jump to content
Dogomania

]:-> Szarobure suki i ich podłe życie <-:[


asiak_kasia

Recommended Posts

chodzą słuchy , że dalej będą regulamin ZK naprawiać i mają wprowadzić CAŁKOWITY zakaz , wystawiania kopiowanych psów :diabloti:
tych nowych i tych już żyjących ....

i wkraczamy dalej do europy :cool3:

2. Dopuszcza się do kryć psa w okresie przejściowym od 12 miesiąca do 18 miesiąca, który uzyskał w klasie młodzieży od co najmniej dwóch sędziów trzy oceny minimum doskonałe w tym jedną na wystawie międzynarodowej lub klubowej, na podstawie adnotacji w rodowodzie i karcie sztywnej „Okres warunkowy”, jak w pkt. 1. Dalsze używanie psa do kryć wymaga uzyskania ocen co najmniej doskonałych po ukończeniu 15 miesięcy, pkt 1.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vectra']chodzą słuchy , że dalej będą regulamin ZK naprawiać i mają wprowadzić CAŁKOWITY zakaz , wystawiania kopiowanych psów :diabloti:
tych nowych i tych już żyjących ....

i wkraczamy dalej do europy :cool3:

2. Dopuszcza się do kryć psa w okresie przejściowym od 12 miesiąca do 18 miesiąca, który uzyskał w klasie młodzieży od co najmniej dwóch sędziów trzy oceny minimum doskonałe w tym jedną na wystawie międzynarodowej lub klubowej, na podstawie adnotacji w rodowodzie i karcie sztywnej „Okres warunkowy”, jak w pkt. 1. Dalsze używanie psa do kryć wymaga uzyskania ocen co najmniej doskonałych po ukończeniu 15 miesięcy, pkt 1.[/QUOTE]

No o tym słyszałam bo Marlena ma zrobić Magowi repa ale jak tak dalej pójdzie to nie wyjdzie :diabloti:

W ogóle jak tak dalej pójdzie to tylko maskotki będzie można wystawiać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra'][B]chodzą słuchy , że dalej będą regulamin ZK naprawiać i mają wprowadzić CAŁKOWITY zakaz , wystawiania kopiowanych psów :diabloti:
tych nowych i tych już żyjących .... [/B]

i wkraczamy dalej do europy :cool3:

2. Dopuszcza się do kryć psa w okresie przejściowym od 12 miesiąca do 18 miesiąca, który uzyskał w klasie młodzieży od co najmniej dwóch sędziów trzy oceny minimum doskonałe w tym jedną na wystawie międzynarodowej lub klubowej, na podstawie adnotacji w rodowodzie i karcie sztywnej „Okres warunkowy”, jak w pkt. 1. Dalsze używanie psa do kryć wymaga uzyskania ocen co najmniej doskonałych po ukończeniu 15 miesięcy, pkt 1.[/QUOTE]
Była bardzo ambitna dyskusja na ten temat na fb i babeczka była 100% pewna że to zostanie wprowadzone :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ale chyba wprowadzą ten zakaz wystawiania kopiowanych od daty uchwalenia nowego regulaminu... Prawo nie powinno działać wstecz. Tak robiono w innych krajach.

No i niestety kopiowanie to od dawna przegrana sprawa, trzeba się chować po kątach i zejść do podziemia, żeby mieć psa który nie wygląda jak swoja karykatura w niektórych przypadkach :p

Link to comment
Share on other sites

No jego i tak za bardzo nimi nie zamęczałam, więc nie jest źle... Za to w moim domu będą tylko kaleki, dopóki się będzie dało i jeden dzień dłużej. Niereformowalny przypadek ze mnie :eviltong:

Za to dobrze, że nadal mogę wystawiać swojego grubego jamnika bez macicy i z padaczką :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

mleczkiem , mleczkiem ... ja nie umiem żyć bez mleczka

no jak bez mleczka , masełka upiec takie coś ? :loveu:

[url]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1463651_770714619621585_526142073_n.jpg[/url]

i tylko popijane mleczkiem , doskonale smakują :grins:


weganie niech wciągają swoje specjały :cool3: i tak mamy lepiej , bo możemy wcinać i potrawy barbarzyńskie i wegańskie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

bosz.. ZK coraz badziej mnie przekonuje, ze ludzie którzy tam "siedza" to trochę oderwani od rzeczywistosci są.
Ale tłumy bezmózgów beda sie cieszyc. Skonczy się tak jak Amber kiedys pisała. W imię jakiegoś *******amento o "cierpieniu" zakaża wszystkiego.

Dobrze ze się USA jeszcze trzyma i tam można barbarzyństwa uskuteczniac ze spokojem :cool3:

Link to comment
Share on other sites

witamy witamy :lol:

u nas jak jest nudno tak jest nudno, ale jak się dzieje... to sie dzieje wesoło :diabloti:


Dzisiaj z drodze z pracy zadzwoniła do mnie panienka, która wydała mi Joko na DT. Szanowna Pani stwierdziła, że oni mają uzsadnione podejrzenia, że moim psom się dzieje krzywda i są zaniedbane :razz:
I jeżeli wizyta kontrolnie nie wypadnie pomyślnie to mi psy zabiora. Wszystkie ;)
bo uwaga moje pieski zostaja same na 12 godzin dziennie i jeszcze prowadzę je w kolcach. I to jest znęcanie się nad zwierzetami i oni "maja umowy i papiery!"

Pomijam fakt, ze Joko jest u mnie 8lat, z Polą nie mają nic wspolnego. I nikt nigdy się nie zainteresował pieskami, które zostały wydane na DT, przez lata :loveu: a jak śmiałam skomentowac kwestię bezmyślnego wydawania psów do byle jakich DT to nagle złooo i tragedia.

W każdym razie niech przyjadą i biorą. Bede nagrywać próbę zabrania Joko, z jej terenu, przez obcych... :laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem, ja wiem dlaczego się tak stało! Za mało fociaszków wstawiasz i nikt nie wie co się u ciebie dzieje. Ja wstawiam dużo, Karola też trochę to przynajmniej widać, że pieski mają wszystkie łapki (no mój nie ma uszu i ogona, ale to nie moja wina!), a twoje są owiane mhroczną tajemnicą. Tj siedzą w piwnicy w kolcach.

A na serio to widziałam Polę, znam Kasię i życzę, każdemu psu tak mądrego i odpowiedzialnego właściciela :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Ja wiem, ja wiem dlaczego się tak stało! Za mało fociaszków wstawiasz i nikt nie wie co się u ciebie dzieje. Ja wstawiam dużo, Karola też trochę to przynajmniej widać, że pieski mają wszystkie łapki (no mój nie ma uszu i ogona, ale to nie moja wina!), a twoje są owiane mhroczną tajemnicą. Tj siedzą w piwnicy w kolcach.

A na serio to widziałam Polę, znam Kasię i życzę, każdemu psu tak mądrego i odpowiedzialnego właściciela :p[/QUOTE]

bo to wina Karoliny, ze nie chce moim pieskom zdjęciuszkuuf robić. Teraz se znalazła lepsze towarzystwo z rodowodami to juz plebsem ze wsi gardzi :evil_lol:

a tak serio to pozdrawiam serdecznie te osóbki, bo wierze, że te mailiki do hodowców to tez ich sprawka ;)

W każdym razie zapraszam serdecznie przyjdzie i bierzcie sobie te kundle. Bede miała miejsce na rasowe z rodowodem! O! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']bo to wina Karoliny, ze nie chce moim pieskom zdjęciuszkuuf robić. Teraz se znalazła lepsze towarzystwo z rodowodami to juz plebsem ze wsi gardzi :evil_lol: [/QUOTE]

To ty masz mnie w poważaniu i nawet mnie nie odwiedzisz :roll:

Eh… niektórym się w życiu nudzi widać… chciała bym serio by wszystkie psy były zaniedbywane tak jak Pola i Joko…

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']To ty masz mnie w poważaniu i nawet mnie nie odwiedzisz :roll:

Eh… niektórym się w życiu nudzi widać… chciała bym serio by wszystkie psy były zaniedbywane tak jak Pola i Joko…[/QUOTE]

doba dobra, tak się teraz tłumaczysz, a poszłam w odstawkę. foch :obrazic:

i ja serio zapraszam, każdego chętnego w odwiedzinki, niech się przekona jak moim pieskom źle :lol:
serio we łbie mi się nie mieści jak można miec wywalone na psa 8lat i nagle sobie przypomniec o nim. Dziwnie akurat jak się wypowiedziałam w temacie "przepsionych" DT :diabloti:

I szkoda, że nikogo nie było jak prosiłam o pomoc w ogarnięciu lęku separacyjnego Poli, i wyskoków Joko. Szkoda, ze jak szukałam szkoleniowca to nie było nikogo "mądrego". Jak widac moralność "dogociotek" jest bardzo wybiórcza ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']bo się czepiasz na dogo , to trzeba Cię zdyskredytować przecie nie ?

niech próbują , co Ci tam .... :diabloti:[/QUOTE]

:evil_lol: no wiec własnie zapraszam. Niech biora. Dobrowolnie wpuszcze na posesje nawet :diabloti: Kto był ten wie, co Jokuś potrafi jak kto obcy z łapami się pcha. Tak słodko wyglada kaukaz oparty łapami na ramionkach z ząbkami na wierzchu :loveu:
Kiedyś moj tatuś wpadł na pomysł niespodziankę zrobić. I wlazł po cichaczu na działeczkę. Się zdziwił chłop bardzo :evil_lol:



Amber- Ty masz łeb do interesów :loveu: i jeszcze koszty weta, leczenia, szkolenia, i akcesoriów. Myslę, że z 18 tysiączków jak nic :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...