Jump to content
Dogomania

Amerykański dżentelmen i biszkoptowy potwor, czyli Blues & Frodo :)


katasza1

Recommended Posts

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zakładaj, zakładaj ;)

 

Czy to normalne, ze czesto nie lubi sie swojego psa, ktory ma 16 miesiecy i jest samcem z jajami? :P

 

Blues mnie wyprowadza z rownowagi tak srednio dwa razy dziennie. On jest bardzo karny, ale jest tak rozemocjonowany ze nie wytrzymuje. Tyle ile ja przez rok przeszlam z nim cwiczen na samokontrole to moglabym ksiazke napisac, a jego emocje dalej sa na najwyzszym poziomie. Przed wyjsciem na spacer robimy samokontrole, na klatce schodowej, przed otworzeniem drzwi, na chodniku pod blokiem, w trakcie spaceru i i tak musze brac z 5 glebokich wdechow zeby go nie ubic!

Pocieszam sie tym, ze Frodo byl o wiele gorszy w jego wieku a wyrosl na fajnego psa. Powiedzcie mi ze tak bedzie, pllliiiiisss

Link to comment
Share on other sites

Zgubiło mi Was... ale odnalazłam :)

Tak, powiem Ci to normalne. Miałam taki etap, gdzie miałam ochotę psa własnoręcznie pozbyć jajek albo przywiązać do drzewa i zostawić :P Jednak mu to minęło i jest superowym psem.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj za to mój kochany Froduś na szkoleniu rzucał sie do wszystkich psów po kolei. Ale szkoleniowiec to super kobita jest i pogadałyśmy na fb i trochę odzyskałam wiarę w te moje potwory ;)

 

Póki co będziemy próbować dogadać ze szkoleniowcem Froda i labradora z naszej grupy spacerowej, bo Frodo labków nie lubi, a jak już jest labek i w dodatku samiec, to się debil tak nakręcił, że myślałam, że go zabije!

 

W ramach tego kupiłam sobie dzisiaj trzy opakowania melisy i będę się relaksować wewnetrznie, żeby swoich frustracji nie przelewać na kundle ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...