Jump to content
Dogomania

ONek długowłosy po wypadku. Lucky. po tylu przejściach ma dom!!! :)


pumcia02

Recommended Posts

Został znaleziony w drodze z Marek... wklejam cytaty osoby, która go znalazła. ze wzgledu na brak czasu ja zakladam watek, ale Iwona bedzie tu wchodzila
28.03.07r. " zgarnelam psa z drogi. ma rozwalone biodro i zebra oraz nie sika - mam nadzieje ze to wstrzas po urazie a nie jakies wewnetrzne obrazenia
To piekny czarny onek - o najbardziej smutnych oczach jakie widzialam - dostal szanse i trzeba bedzie pomoc - zebrać na jego leczenie"
" kazda kwota bedzie superek - zawsze to cegielka na jego normalne chodzenie oraz adopcje - bo to sliczny i spokojny psiak ktory wciaz jeszcze ma sporo ufności w swoich pieknych spokojnych oczach !!
mam zapewnienie ze jesli trzeba bedzie konsultacji ortopedycznych to dopilnuje zeby trafil w odpowiednie rece
Jestem u niego codziennie oprocz piatku i postaram sie go wyczescac z plataniny koltunow , i rzepow siersc byla cala w kleszczach - jesli nie umarlby z glodu lub tez od prtzejechanai nastepnego samochodu do umarlby w meczarniach na babeszjoze ....
ma farta - dlatego LUCKU ma na imie :smile: "
31.03 " martwie sie o Luckiego ktory jest teraz w lecznicy. Ma nastawione biodro jednak nie chce stac !! Weci martwia sie czy to jednak nie sprawa miednicy lub kregoslupa !! / nie daj Bóg!!! /
Psiak jest anielski - czesalam go wczoraj okolo godziny usuwajac wszelkie syfy i koltuny z siersci , kupe kleszczy.
Ma swierzbowca i grzybice - ale te lapy na ktorych nie chce stac ...
Wczoraj wogole nie mogl stac , dzisiaj wyszlam z nim - magda mi pomogla bo sama nie dalabym rady - trtzeb ago podtrzymywac na reczniku bo sam ni ejest w stanie iśc - biodro w ten sposob nie boli !!!!
idzie tylko z recznikiem pod brzuszkiem - strasznie si emartwie bo w tej chwili koszty to juz 500 zlotych a jest tam dopiero 5 dni - za chwilke kaza nam znowu placic bo dlug za apsika wciaz jest a za nowego psiaka Lucu rosnsie ...
Bardzo Was prosze o pomoc w zberaniu na leczenie .. - w tym wypadku to konieczne bo widac ze bedzie kosztowne - kazda kwota bedzie superek - zeby lecznica widziala ze jakos splywa - sa w stanie rozkladac na raty ...
Psiak jest starszy wiec trzeba go szybko wyleczyc i wydaostac go z lecznicy / po wydaniu Finka w ciagu 2 tygodni Magda zgodzila sie zabrac Luckiego na jego miejsce wiec naprawde jest o co walczyc a ja stane na glowie zeby znalezc mu dom ... "
01.04. " Cholera !!! Lucky nie wstaje - wczoraj widac bylo ze cs go bardzo boli a dzisiaj z ranka ani ruchu - wogole ani nie chce do siadu ze o wstaniu na lapy nie wspomne !!1
Ma miec jutro jeszcze raz RTG w uspieniu - znowu staruszka trza bedzie uspic do zdjecia i dobrego zbadania

Stane na glowie zeby dr sterna go zobaczyl ...... "

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://img57.imageshack.us/img57/3206/85811853it2.jpg[/IMG]
[IMG]http://img106.imageshack.us/img106/9343/adcs4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img57.imageshack.us/img57/7783/afww1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img57.imageshack.us/img57/5547/affyt5.jpg[/IMG]
[IMG]http://img258.imageshack.us/img258/188/asbn0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img258.imageshack.us/img258/2071/luckyef3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img252.imageshack.us/img252/7162/lucky2dy5.jpg[/IMG]
[IMG]http://img115.imageshack.us/img115/2473/lucky3jw3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

mariolka mozesz zrobic tak zeby mozna bylo zbierac na AFN /?

Lucky ma juz potencjalny domek - w warszawie - swietna pani chce go zabrac tylko trzeba go wyleczyc a wdaly sie komplikacje - przestal wstawac !!

mam nadzieje ze uda nam sie na czas zareagowac i nie zadzieje sie tak jak z Filipem !!! ze przestal chodzic.
pomozcie uratowac Lucky - ma juz domek ale dlug w lecznicy rosnie - razem za apsika jest 2800 i nie bardzo chca robic cokolwiek duzego wiec musialam dzisiaj obiecac ze zbiore na Lucky kaske i bede za niego oplaca jakiekolwiek kwoty byle splywaly.....

on tak strasznie chce do domku ....
i w

Link to comment
Share on other sites

o kurcze! juz masz dom! ??? :)
Iwona a na AFN to po rpostu trzeba zrobić wplate i po pierwszej wplacie zaklada sie skarpeta, ja ich moge powiadomic ze chcemy takowa zalozyc.
wymysl dopisek, wrzuci sie nr konta i zaczynamy...!!! i mysle ze od Apsika moge przerzucic 30 zl na Luckiego, bo z Apsikiem ta zbiorka nie pojdzie... jak widac... juz tyle czasu a 30 zl jest... poza tym nie wiadomo jak z ta faktura, nie wiem czy juz cos zalatwialas

Link to comment
Share on other sites

to jest for free:) chyba ze operacja lapy bedzie potrzebna wtedy tak ale za to tadeusz zaplaci - brak wplaty za apsika jest dlatego ze byl sporo przetrzymany niestety. Mam caly wydruk leczenia - klopot tez w tym ze jest sporo adnotacji ze agnieszka nie odbierala telefonow i nie kontaktowala sie z nimi choc si eumawiala ze da znac co postanowila z apsikiem - sami zawiezli apsika na konultacje u galantego bo nie mogli sie skontakcic
i tu jest pies pogrzebany

Link to comment
Share on other sites

oki to zalozysz skarpete ? mnie lepiej adopcje nizeli pisanie wychodzi - nie bardzo umie pisac i takie tam
dzisiaj nawet nie bardzo chcieli Malego odrobaczyc bo kasa zalego spora wiec obcinaja na wszystkim - moge z tadeuszem pogadac i zapytac czy zaplaci za fina operacje jak przyjdzie pora
z tym nie powinno byc klopotu - jest juz adoptowany poza tym zabralysmy go z magda z lecznicy wiec nie generuje kosztow i to jest wazne - nie muisial placic za fakture wiec nie sadze zeby odmowil - ma swoje za uszami ale jesli powie ze tak to jakos ja jeszcze nie trafilam zeby tego nie zrobil pomimo wszytko
Wie ze glupia nie jestem i sama staje na glowie zeby psy zabierac z lecznic bo koszty wtedy sa duze - gdyby magda nie zabrala finka a wziela apsika ktory jest u agnieszki to fin narobilby takich kosztow z siedzeniem ze ni ebyloby szansy na zabranie go

Jesli potwierdzi si ejutro ze babeczka chce Lucky a i on bedzie wspolpracowal tj zbierze sie i wtanie to bedzie zajebiscie .........
tylko ta zaleglosc apsikowa nie pozwala mi kurna wymagac zeby robili w lecznicy co trzeba a sama mam ostatnio klopot z asa wiec nawet nie mam jak zalozyc ...... kobieta ma naprawde fajny i odpowiedzialy domek i dwoje dzieci i suczke mala - jak mam jej oddac psa to musi byc zdrowy , bez robali , grzyba , swierzba i kurcze pchel a to wszystko ma Lucky i nie mam jak sprawic zeby powoli mu to usuwali bo leczenie jest kosztowne jak diabli . sama czyscilam mu uszy az do krwi ze swierzba zakraplalam oridermylem zeby zejsc z kosztow - pomagam im jak moge codziennie zeby widzieli ze sie interesujemy ale kasa i tak kurna plynie ....
iw
iw

Link to comment
Share on other sites

apsik
apsik jest po operacji i przebywa w azylu - fakture dostal Pan Tadeusz i czekamy jak abedzie decyzja - z pewnoscia zaplaci za samo leczenie tak jak uprzedzal wczesniej.......

Lucky
jade zaraz do Lucky !!!! zdejmuja mu temblak - mam nadzieje ze stanie n awlasnych lapkach - bedziemy robic nowa skarpete na Lucky - ma juz potemcjalna pania ktora jest nim bardzo bardzo zainteresowana..... mam nadzieje ze dopisze mu dobry Luck.........

wieczorkiem napisze co sie dzieje ...
buzka

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4]kase prosze wplacac na konto z dopiskiem "Lucky po wypadku" [/SIZE][/B]
[B][U]Numer konta:[/U][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=navy]78213000042001038801430001[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]VWBank[/SIZE][/B]

[COLOR=black][B]ALARMOWY FUNDUSZ NADZIEI NA ŻYCIE[/B]
[B]UL.JAGIEŁŁY 5 M 19[/B]
[B]14-100 OSTRÓDA[/B][/COLOR]

[COLOR=darkgreen]NIP 7412025929
[/COLOR][COLOR=darkgreen]KRS 0000264523[/COLOR]

[B]nr konta dla przelewów z zagranicy [/B]
[B]INGBPLPW[SIZE=2][COLOR=black]78213000042001038801430001 [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=black]opłata za przewalutowanie 40zl :/[/COLOR][/SIZE]

Na konto wplacajcie nawet najmniejsze kwoty. przydadza sie.

dziekuje wszystkim serdecznie za kazda zlotówkę!

Iwona czekamy na jakies nowe info

Link to comment
Share on other sites

przeglądałam wątki na afn \żeby wpłacić komuś ,, na zajączka,,\ i w pierwszej skarpecie pt 17 psów z koszmaru są pieniądze, których nie zużyto i w ostatnim poście tego wątku pisze, że chcą przesunąć na afn ogólny -może coś dla Luckiego?

Link to comment
Share on other sites

Tadeusz powiedzial ze zaplaci za Finka wszystko co pozostanie, i tak bedzie zatem mozna przelozyc z Fina na Lucky co myslisz mariolka ?
A wiem ze jak powiedzial ze zaplaci jak przyjdzie pora to tak bedzie - problemem bylo tylko to ze Apsik wygenerowal zbyt duze koszty za samo przetrzymanie a nie leczenie i stad si ewzial problem z faktura ktory teraz wisi jak bat nad glowa.
I jesli bedziemy wplacac przynajmniej czesciowe wplaty n aLucky to wszystko bedzie oki - on nie wstaje - zatem jest pietno kregoslupa i jego uszczkodzenia i usilowalam go postawic ale tyl mu sie chwieje i jest tak oblolay ze nie wiedomo o co chodzi
Musi miec obdukcje artopedy raz jeszcze oraz dodatkowe badania oraz zdjecia - bez tego mu nie pomozemy ani do domku ani kurcze z wyleczeniem
Wyslalam Pani ktora jest nim zainteresowana zdjecia malucha - mam nadzieje ze sie nie wycofa.... bo ja mam 7 i nie wiem jak ma sie 8 zmiescic .........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...