Jump to content
Dogomania

Łódź-półtoraroczna 100% jamnisia...rude cudo MA DOM!!!


Moriaaa

Recommended Posts

a TY MATEUSZU, juz nie pamietasz!!!!!!!!!!!!!!! jak mowiłes mojej córce w trakcie adopcji, że to coś dziwnego, ze tak to wszystko dlugo trwa i dziwiłeś się, że my jeszcze wytrzymujemy, bo ty bys dawno zrezygnował....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='matusz5']fakt bo to długo trwało, ale juz jak FINKA czeka to teraz będzie następny miesiąc transport organizowany...:roll::roll:[/quote]


czekała 2 miesiące to i poczeka tydzień dłużej, tym sie nie martw.... a jak Was to tak bardzo porusza to zorganizujcie lepszy transport:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jewka']Teraz się do mnie przyczepiliscie!!!!!!!!!!, a jak ja czekałam na jakieś wieści a potem sterylizację suni prawie dwa miesiace, to nikt sie nie odzywał.... nikt nic nie pisał.... nie martwił się, że to tak długo trwa... To ja dzwoniłam do Moriii i niepokoiłam się, że Finka przyzwyczai się do tymczasu.
A teraz jeszcze transport!!!!!!!!!!!!! mam bardzo dobry transport, tylko chlopak konczy pisac prace magisterską i z nią jedzie do Katowic, po czym wracając odbierze sunię. Dzwoni do mnie i przedluza, bo jej nie skończył...Moriaaa do tego nic nie ma, a Wy tu podnosicie larum!!!!!!!!!!!!ZOSTAWCIE TĘ SPRWĘ W SPOKOJU I NAM ZAINTERESOWANYM[/quote]


jeżeli chcesz aby zostawiono tę sprawę w spokoju to trzeba bylo korzystać z pw
a nie pisać na forum!!!!


a zainteresowani jesteśmy wszyscy!!!!!~
i na pewno nie zostawimy tej sprawy :shake:
teraz na to nie licz!!!
bo coraz mniej sie mnie to podoba:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIŚKA']jeżeli chcesz aby zostawiono tę sprawę w spokoju to trzeba bylo korzystać z pw
a nie pisać na forum!!!!


a zainteresowani jesteśmy wszyscy!!!!!~
i na pewno nie zostawimy tej sprawy :shake:
teraz na to nie licz!!!
bo coraz mniej sie mnie to podoba:shake:[/quote]


to ,czy Tobie sie podoba, czy nie, to jest najmniej istotne, to sprawa między mną i Moriąą, z ktorą kontaktowałam się różnie( na watku, telefonicznie i PW) a Ty tu nie wiadomo co zwęszyłas i wysyłasz mi jakies groźby, ZASTANÓW SIE CO WYPISUJESZ!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny nie denerwujcie się proszę ! To nic nie da ,Każda ma swoje racje i pyskówką nic sie nie zrobi.Wiem ,że jamnicze mamy to babki z jajem i szybko wzrasta im ciśnienie. Jewka czeka na jamnisie i napewno transport wypali chociaz z poślizgiem Wiem ,że ją bardzo chce a mieszka niedaleko mnie i napewno ją odwiedzę.

Link to comment
Share on other sites

Basiu, jakie: "każda ma swoje racje"? Co ja takiego zrobiłam, ze mnie się grozi, zapowiada, że bedzie sie śledzić calą adopcję... To, że muszę dograć transport (bo sunia nie jest w samej Łodzi i Moriaaa musi ją dowieźć) i nie z mojej przyczyny termin się przesuwa to jest powód do pisania impertynencji? Jestem zaskoczona i zdegustowana pisaniną dogomaniaków.......

Link to comment
Share on other sites

Jewko ja juz mam swoją jamnisie.Wziela ja dla mnie Malagos ze schroniska w Ostrowii.Wczoraj pojechalismy po nią.Poznalismy wspanialych ludzi.
Jamnisia jest strasznie nądzna, aż sie serce kroi.Szlieletorek.Własnie teraz gotuje jej się w gardle na moje koty.Czyli jamnik w 100%. A co u Ciebie ?

Link to comment
Share on other sites

Po dość długo przeciągającym się tymczasie u moich teściów, w środę Finka wybrała się w długą podróż na Mazury. Najpierw przywieźliśmy ją z domu rodziców niedaleko Jeziorska do Łodzi. Dalej ze znajomym nowej Pani pojechała do Warszawy, gdzie przebywała do piątku. W piątek wyruszyła w dalszą podróż, do nowego, docelowego domu.
Z relacji nowej właścicielki wiemy, że powoli zaczyna się aklimatyzować (czytaj: zaczyna wszystko obgryzać, zjadać kapcie itp). To kochana psina, a jej ulubionym zajęciem jest bieganie za kamyczkami i znoszenie ich do domu. Jest w tym bardzo wytrwała i nigdy jej się to nie nudzi. Potrafi kilkadziesiąt minut szukać rzuconego kamyka, omijając inne, nawet bardzo podobne.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Moriaa to jeszcze troche nazbiera tyle, że budowac się będziesz mogła:cool3:[/quote]

Już nie ja tylko Jewka, bo sunia już u niej:) Jewka..może zbuduj jakiś taki doemk letniskowy...przyjedziemy do Was na urlop:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No nareszcie sprawa dobiegla końca.Mam nadzieje ,ze Jewka bedzie z psa zadowolona mimo zniszczeń ! Coś bardzo rozbrykana ta Finka. Mysle ,że u Morii była bardzo rozpieszczana. Moja biedulka siedzi cicho boi sie wszystkiego ale na panią wetke szczerzyła zęby.Moj Tz jest przeszczesliwy ,że Malinka jest u nas.Odezwaly w nim sie bardzo instynkty macierzynskie boję sie ,że dostanie ciąże urojoną, za to Malina za nim przepada.

Link to comment
Share on other sites

Tak, Basiu i Morioo, jestesmy wszyscy bardzo z Jagi zadowoleni,jest przecudna i przesympatyczna:loveu: Dzisiaj nic nie zgryzła z wyposazenia domowego, tylko dwie piłeczki. Na spacerkach jest bardzo grzeczniutka, często nosi ze sobą piłeczkę czym wzbudza podziw i sensację wsród przechodniów.Dzisiaj już była bardzo spokojna i coraz lepiej zadomowiona. Spi z nami w łożeczku, ładnie je i jest taka kochana, przyjazna dla ludzi i innych piesków (koty goni :evil_lol: ). Lubi jeździć samochodem, bez problemu do niego wsiada i grzecznie jedzie. No po prostu skarbek:lol: nam się trafił.

[B]Moriaa ,[/B]proszę jeszcze odpowiedz mi na te pytania na PW.

Link to comment
Share on other sites

Jagusia w nowym domku...:multi: :multi: :multi:


[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f98222b2a3e29a1f.html[/URL]


[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dfac6e477e97abd6.html[/URL]

[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2682b3de02a4db2f.html[/URL]

[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c767fe5368b0375f.html[/URL]

Sory, że tylko tak, ale inaczej nie umiałam:roll:

Link to comment
Share on other sites

Przestała gryźć kocyki i kołdry, teraz przerzuciła się na kopanie dołków:mad: .:mad: Ale jest taka słodka,że nie potrafimy się na nią gniewać:roll: Coraz bardziej zaczyna przyzwyczajać się do nowego miejsca....Jest spokojna, wie gdzie co jest w domku i na podwórku. Na spacerkach przechodzimy przy kortach tenisowych i już znalazła tam dwie piłeczki....Miziać się też bardzo lubi, szczególnie rano w łóżeczku....

MORIAAA DZIĘKI!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ćzemu tu nikt juz nie zagląda? Moriaaa, widzę, że zmieniłas tytuł wątku....Jaga ma się coraz lepiej, już świetnie orientuje się w terenie i w domownikach a nawet w sąsiadach. Najczęsciej chodzi na spacerki i bawi się ze mną, bo ja mam wakacje i dużo czasu. Teraz smacznie śpi, bo u nas pada deszcz. Jest bardzo grzeczna, milusia i coraz częsciej chce jeść i to nawet sporo....
Spróbuję teraz wkleic parę nowych zdjęć.
Jagusia z pańcią:

[IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5244/00000001cc5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...