Jump to content
Dogomania

-ZAPOMNIANY TROTYLEK W SWOIM DOMU już nikt go nie wyroluje


Isadora7

Recommended Posts

[quote name='sylwiaso']No to mamy Kochanego Trotylcia u nas!!Opiszę szybciutko pierwsza,bo pewnie ciocia Danusia jeszcze wypoczywa kawał drogi jechała, ale fajna Kobitka widać,że kocha psiaki. Trotyluś siknął sobie w domku jak przyjechał, ale to była nasza wina,bo było tyle emocji, że nie wypuściliśmy go na podwórko, ale to żaden dla mnie problem. Jak pojechała ciocia, wieczorkiem jeszcze napił się wody i tak za ok 40min wyszły psiaki na siku, a on nie chciał wyjść. Pomyślałam sobie, że pewnie zrobi siku w domu tak jak czytałam na wątku, ale [COLOR=#0000ff][B]Trotylek zachował się jak prawdziwy wychowany psiaczek pięknie spał na kocyku podarowanym przez ciocię Danusię nie szczekał nie nasikał. Ja wstałam ok 7.00 to stał z moją Kokunią blisko drzwi czyli od 23.00 wytrzymał!! [/B][/COLOR]Super! Jeszcze napiszę, że ciocia Danusia kupiła mu piękne skórzane szeleczki, ale okazało się, że są za małe, więc zostawiła dla innych biedulek również dostaliśmy jak już pisałam dla Trotysia piękny nowiutki niebieski kocyk na którym dziś spał i jeszcze obróżkę i smyczkę! Dziękujemy jeszcze raz ciociu Danusiu. Trotylek będzie u nas w domu, Bisio zaakceptował go bez problemu. Pozdrawiamy z "lasku"wszystkie Kochane Trotylciowe cioteczki[/QUOTE]

Ło matko czekalam na wiesci, aczkolwiek wiedziałam ze idzie w odpowiedzialne ręce, zarówno Danusi jak i Twoje. Nie chcialam dzwonić do Danusi majac świadomość zmęczenia to kawał drogi w niezbyt fajnych warunkach odbytej. Danusia się odezwie bo poda dokładny koszt transportu i przeleje jej pieniądze. Sylwia ja zadzwonie jakoś bardziej wieczorkiem do Ciebie uzgodnimy resztę w tym kwestie leków i oczywiście koszty hoteliku. [COLOR=#0000ff][B]Do Fanów Trotysia zwracam się o udostępnianie, pomysly i DEKLARACJE chętnie stałe nawet najmniejsze na hotelik.[/B][/COLOR] Ja bazaroso odpalę chyba jutro bo dzisiaj orkiestra i zginie w tłumie a chcę zrobić na facebooku. Jeszcze dzisiaj zrobie chyba subkonto na koncie fundacyjnym dla Trotysia.

[quote name='JamniczaRodzina.']Kochana Danusiu bardzo dziękujemy za dowiezienie Trotylka do nowego Dt. Danusia to skromna osoba o wielkim serduchu.:loveu:A Tobie Sylwio za przyjęcie go do swojego domciu.:loveu:Teraz aby tylko Trotyś znalazł kochający dom staly.[/QUOTE]

[quote name='pajda67']I my cały czas podczytywaliśmy wątek Trotylka:-(
Cudownie, że dzięki wspaniałej Danusi piesio jest już bezpieczny!!!!![/QUOTE]

Danusiu ja równiez bardzo dziękuję za dowiezienie Trotysia. Czekam jak złapiesz oddech i odpoczniesz.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 623
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Celina12']Super wieści....:loveu::loveu:....Trotylek w dobrych rękach.....Danusiu jesteś WIELKA...Sylwiaso-kochamy Cię.:loveu::loveu:

Jutro przeleję kwotę na Trotylka-polecenie Sopelka.Jak będzie subkonto dla Trotysia a jak nie to na fundacyjne .[/QUOTE]


Celinko Fundacja ma możliwość w ofercie z banku w jakim ma konto tworzenie tzw subkont. Jest to ułatwienie bo otweirajać konto widze np od razu wydzielone wpłaty na np Trotysia nie musze z listy wysegrgowywac. czyli numer jak będzie subkonta to nadal numer konta Fundacji SOS czyli Fundacyjny.

Ban Zachodni w pakiecie dał nam możliwość 60 subkont za darmo (normalnie za subkonto placi się)

Zatem jak nawet teraz przelane pieniądze na konto główne Fundacji bea z tytułem "dla Trotyla" czy na subkonto to i tak bea to pieniądze na koncie Fundacyjnym i oczywiście dla Trotysia.

Ło matko ja nie umiem tłumaczyć ale mam nadzieję żę zrozumiale napisałam.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie,już odespałam,wypoczełam i z zażenowaniem czytam te wszystkie pochlebstwa pod moim adresem ponieważ nie zrobiłam nic co by na to zasługiwało a przynajmniej nie to co bym chciała a mianowicie przygarniecie go do siebie na dt.Biłam sie z myślami ale doszłam do wniosku ze dla jego dobra powinien być w domu którym bedzie miał całodobową opiekę bo u mnie niestety musiałby zostawac sam na 10h a w jego sytuacji raczej nie byłoby to dobre wyjście.
U sylwiaso bedzie miał opiekę jakiej potrzebuje i tony miłości której jest spragniony.
Ciesze sie ze dzieki Trociowi mogłam poznać takich wspaniałych ludzi .Przegadałysmy przy przygotowanym cieście i kawce ponad póltorej godziny i gdyby nie Maciek pewnie zostałabym tam do rana ale bede pamiętać o zaproszeniu i napewno z niego skorzystam przy nadarzającej się okazji.
Co do Trocia to kochana cichutka kupka nieszczęścia.Przez 6 godzin jazdy nawet nie mruknął leżał cichuteńko jakby go nie było,ożywił sie tylko raz na widok kabanosików,zjadł i leżał dalej.
W domu u sylwiaso również bardzo grzeczny i cichutki,zadnych zaczepek do psów czy kotów i bardzo sie przymilał do córeczki sylwiaso,machał ogonkiem i trącał noskiem po rączce by go głaskała,widać lubi dzieci.
Co do bardziej przyziemnych i niezbyt przyjemnych spraw czyli finansów(szkoda ze auta nie jeżdżą na wode)
Zrobiliśmy troszke ponad 1000km,za paliwo wyszło niestety aż 400zł.
Od siebie dołoże choć 50zł wiec do spłaty było by 350zł.
Tez postaram sie jak najszybciej wystawić bazarek dla Trocia.
To chyba wszystko,zdaje sie ze jest to najdłuższy mój post na dogo.;)

Link to comment
Share on other sites

Ja obiecałam 10 zł miesięcznie na Trotysia, tyle mi się "zluzowało" z jednej innej deklaracji. No i bazarek jakoś na dniach...

Tak mi ulżyło, że Trotyś już bezpieczny. Ostatnie dni tylko w kółko o nim myślałam...

A dogo mnie zaraz do BIAŁEJ PIANY doprowadzi tymi DEBILNYMI REKLAMAMI, zwłaszcza, GRATULACJE, KUPON SRABATOWY, twoja strona się wkrótce załaduje... co druga wyświetlona strona, SZLAG JASNY CHOLERA MAĆ!!!!!!

Edited by keakea
Link to comment
Share on other sites

Aż mi się gębusia śmieje jak czytam o Trotysiu:lol: ja coś czułam,że to dzielny,grzeczny, mądry, cudny psiak jest-i słowa Danusi (dzięki za transport) i Sylwiaso (dziękuję za przygarnięcie Trotylka) tylko mnie w tym utwierdzają:lol: Bardzo sie cieszę,że Trotylek już bezpieczny,już nikomu nie zawadza:evil_lol:
Co do dogo-o mało dzisiaj nie wyrzuciłam kompa przez okno-do majego Froda nie chciało mnie wpuścić:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałm z Sylwią, Trotyś zachwouje sie jakby go nie było, ale jest pogodny, nie ma podkulonego ogonka. Szczęśliwy ze ma dziecko, zero agresji, checi nawet zaczepki psów i kotów. A psiaków u Sylwii trochę jest, no w końcu to hotel. Trotyś nie mieszka w wiatrołapie lub sieni, nie ma parcianej obroży, ma jak tylko zechce fotele do dyspozycji. Sygnalizuje potrzeby - nie brudzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Rozmawiałm z Sylwią, Trotyś zachwouje sie jakby go nie było, ale jest pogodny, nie ma podkulonego ogonka. Szczęśliwy ze ma dziecko, zero agresji, checi nawet zaczepki psów i kotów. A psiaków u Sylwii trochę jest, no w końcu to hotel. [COLOR=#000000][B]Trotyś nie mieszka w wiatrołapie lub sieni, nie ma parcianej obroży[/B][/COLOR], ma jak tylko zechce fotele do dyspozycji. Sygnalizuje potrzeby - nie brudzi.[/QUOTE]
Do wiatrołapu to ja z chęcią kogos innego bym wstawiła:angryy::mad: Żeby mieć psa-trzeba poświęcić mu trochę czasu,uwagi,cierpliwości-poznać jego zwyczaje,zachowanie
Nauczyć się co lubi a co go denerwuje...a nie traktować jak...zabawkę?

Link to comment
Share on other sites

JA powiem tak....jeżeli bierze sie psa ze schroniska..porzuconego-nigdy nie wie się jaki bedzie-czy sygnalizuje swoje potrzeby,jak dogada się z psiakami,które już mamy,jaki ma stosunek do dzieci-bo jak to sprawdzić???? Wiele jest niewiadomych.....nie znamy Jego dzieciństwa,ulubionych zabaw,reakcji na rozmaite zdarzenia.

Przecież i tak jest z nami-ludźmi-mam na myśli adoptowanie dziecka.....a nawet zamążpójście.....w pewnym sensie-czy wiemy jak to będzie?czy sie uda?

Czy zrezygnujemy z dziecka adoptowanego dlatego,że płacze,sika za długo w pieluchy,nie je lub zbyt dużo je,płacze????

A jak nam ktoś powie-wiesz co ale nie pasujesz do mnie,bo stara jesteś,bo masz nie taki kolor włosów,nie myślisz tak jak ja.....zaboli?Bedzie to cios?Runie nam świat?

A los bywa okrutny,bardzo szybko zło potrafi wrócić..uderzyć jak bumerang.

Nie znałam żadnego z moich piesków-Hektorka,Atosika,Dżekusia,Dumci,Pircia,Fokusa i Sopelka.....czy miałam problemy? Miałam.Czy płakałam z bezsilności? Płakałam.Mimo,iż przyszły choroby,ból-nigdy nie naszła mnie myśl,że mam za dużo,że nie dam radę......powtarzałam sobie-ileż ONE przeszły -gdzie mnie równać się z nimi.Z tymi Aniołami,które cierpiały w ciszy.Które płakały całym ciałkiem,oczami wołając o pomoc,miłość,ciepło,jedzenie.....:-(

To od nich musimy się uczyć miłości mimo wszystko,przebaczania.To One uczą nas jak podnieść się po poniżeniu,chorobie....

Tylko trudno niejednokrotnie powiedzieć...przebaczam CI.....

Sylwia wymizaj proszę Trotylka od nas....moich Czterech ogonków.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f88e402e6f3c9801.html[/URL]



[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/834816813c4e3eca.html[/URL]





[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b0bbba1b86ebb274.html[/URL]









[url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d612d60e24f2b7b8.html[/url]











[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4981aeda9bceac9f.html[/URL]

Edited by sylwiaso
Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]Trzymanie trotysia zeby nie pożarł kogoś
[IMG]http://images39.fotosik.pl/1902/4981aeda9bceac9fmed.jpg[/IMG]

groźny i agresywny Trotyś poskramiany przez silną grupę
[IMG]http://images46.fotosik.pl/1918/b0bbba1b86ebb274med.jpg[/IMG]

trotys zapyla do sieni
[IMG]http://images41.fotosik.pl/1904/834816813c4e3ecamed.jpg[/IMG]

trotyś stwierdzil że sień mu nie pasi wiec zapyla do wiatrołapu
[IMG]http://images38.fotosik.pl/1908/f88e402e6f3c9801med.jpg[/IMG]

Trotyś w wiatrołapie :evil_lol: uwaga na plamy na dywanie to Trotyś obszczał.
[IMG]http://images38.fotosik.pl/1908/d612d60e24f2b7b8med.jpg[/IMG]
[/SIZE][/B]

Edited by Isadora7
Link to comment
Share on other sites

Selin jak zwykle doprowadziłaś mnie do płaczu :shake::loveu:. Pięknie piszesz. :lol: Dorota widzę, że zemsta nietoperka dokonana :eviltong::p . A dla Danusi wielki szacun za zawiezienie Trotysia do wspaniałego dt do Sylwiaso:loveu:. Uffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff !!!
Foty cudne i widać, że Trotyś znajduje się u sylwiaso :) ( w sensie wyluzowany :) )

Link to comment
Share on other sites

A my już na nogach, Trotyś już obsikał ciotce podwóreczko i weszliśmy na kawkę do domu.Najpierw podziękuję cioci Isadorze za pomoc i wstawienie foteczek:loveu: tak jak być powinny(wstydziłam się poprosić)a miałam problemy.Cioci Celince za piękny tekst,łezka w oku się zakręciła,bo zawsze tak jest,że Dobro,Dobrem:lol:Cioci Yunonie i cioci Larze_z którymi znam się z dogo.już długo za tak miłe słowa fajne Kobitki jesteści!!Pamiętam jak byłam dzieckiem i jeżdziłam na wieś do babci i tam obok sąsiedzi mieli psiaki szkielety,pamiętam jak dziś jak tylko wychodzili wszyscy w pole biegłam i dawałam im jeść nie mogłam zrozumieć dlaczego ludzie są tak okrutni!!!Ja staram się wychowywać dzieci w pokorze do świata,Amelcia(na zdjęciu)miała 2,5roku jak powstał hotelik i już nosiła psiakom wodę,chciała pomagać.Mam nadzieję,że w przyszłości moje dzieci będą zawsze pomagały zwierzętom jeszcze mam córcie Julcie 13lat, syna 20 i Krzycha 44lat.A jak otwierałam hotelik nie wiedziałam,że jest dogo.że są różne fundacje,że poznam tak Kochanych, Wspaniałych ludzi,którzy mi dają siłę do działania:loveu:Dziękuję Kochane cioteczki za Wasze miłe słowa i za to,że Dzięki Trotysiowi mogłam poznać fajne cioteczki,zrobię wszystko co w mojej mocy,aby Trotyś był szczęśliwy w naszym domku.Jak tylko przyjadą moi Kochani wolontariusze zaraz poproszę o profesjonalne fotki i wrzucimy na wątek.Ciociu Danusiu to my Dziękujemy,że mogliśmy Cię poznać osobiście jesteś człowiekiem WYJĄTKOWYM i napiszę,że synuś też ma wielkie Serducho to się czuje i widzi:iloveyou: ciocia z Trotysiem mocno ściska wszystkie Kochane Trotysiowe cioteczki:buzi::calus:

Edited by sylwiaso
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...