Jump to content
Dogomania

Wolwik znowu ma DOM :)


Ajula

Recommended Posts

Ło matko, a ja zwiałam na wieś. I tak mi tu dobrze, że nie masz pojęcia. Teraz, kiedy książki i kfiotki do łogrodu mogę sobie kupić on-line, to nie ma to jak moja kochana wiocha. Jak jadę do rodziców, to ze zgroza myślę sobie, jak ja mogłam żyć w tym mrowisku tyle lat. Jednego mi tylko brakuje- zapachu księgarni i włóczenia się po księgarniach, bo w każdej mogła czekać na mnie jakaś wymarzona książka. Ale co tam. Zastępuję to sobie wsadzaniem nochala do paczki z książkami i wciągania zapachu świeżej farby i papieru. Ot, narkomanka taka. Ale tu mam przynajmniej kfiotki w ogrodzie i własną zieleninę na obiadek, mniam.

Link to comment
Share on other sites

O matko i córko, dotarłam do chałupy, pożarłam małe co nieco i staram się wysapać z siebie nerwy. Wolwiczek denerwował się troszkę, czuł , biedak, że go czeka coś niemiłego, ale wszystko przebiegło pomyślnie i bez komplikacji. Bardzo mnie rozczulił, kiedy przysypiając po zastrzyku oparł się o mnie z pełnym zaufaniem i osuwał się po moich nogach. Jest bardzo kochany, a Kasia zrobiła z niego mądrego, posłusznego psiaka. No i kiedy Wolwiczek był już na sali operacyjnej przygotowywany do zabiegu, pan doktor przyszedł jeszcze zrobić USG Liruni. Okazało się, że Lirka ma ropomacicze i należy natychmiast ją operować. Szczęście w tym wszystkim, że doktor nie miał więcej zaplanowanych zabiegów tego dnia i Lirka została zoperowana natychmiast. Wolwik w tym czasie dochodził do siebie w kenelu pod opieką pielęgniarek. Pani Ewo, dziękuję za natychmiastową decyzję o operacji Liry. To wspaniała, cudowna sunia, ciepła i serdeczna, a poza tym przyjaciółka Wolwisia. A w ogóle to Wolwo i Lira podbili pana doktora i pielęgniarki i mojego ulubionego pana Kubę (pielęgniarza).Zostały wygłaskane i przytulone. Wszyscy podziwiali je za spokój, łagodność i spolegliwość. Oprócz tego, że po prostu są kochane, to zasługa Kasi, z którą przebywają na codzień. A my z Kasią przeżyłyśmy operację Liry bardzo. Psiaki mają leki o podawania, za 10 dni Lirunia będzie miała zdejmowane szwy.

Link to comment
Share on other sites

no naprawdę miałyście dziś przeżycia.......
najważniejsze, że psiaki już po zabiegach, Wolwo się powinien szybko zagoić, gorsza sprawa z biedną Lirą :roll:
Lilek ile mówiłaś że kosztowała kastracja? 250 PLN? dobrze pamiętam?
bo wpisałabym w rozliczenie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']250zł za kastarcję? bardzo dużo...może warto było zaczekać do marca i ciachnąć go w kampani akcji sterylizacji...

Ajula jak obiecałam -podeślę coś w tym miesiącu, ale dopiero w drugiej połowie.[/QUOTE]
Ania, na karmę brakuje już tylko 35 zł, nie dokładaj, bo wiem, że wzięłaś teraz dużo psów od Pipi, masz mnóstwo wydatków.

A z kastracją chcieliśmy to już załatwić, Wolwo ma ogłoszenia, może ktoś się po niego zgłosi, a bez kastracji nie chcemy go wydawać. Nawet jak jest zapis w umowie, że właściciel się zobowiązuje do kastracji, to wiesz jak to jest - czasami trudno tego upilnować.
A tak już jest wykastrowany i nic tego nie zmieni :)
Mam hopla w temacie sterylek. Wszystko bym cięła jak leci.
Za kastrację zgodziła się zapłacić Supergoga.
Zbieram tylko na karmę.

[quote name='sharka']Ajula dam naszyjnik na bazarek, wieczorem zrobię fotki i podeślę Ci, tylko proszę o adres e-mail[/QUOTE]
sharka dzięki :)
mój e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[quote name='Lilek']Aniu, Wolwo musiał zostać wykastrowany i nie bardzo można było czekać. Ajula, zbieram książki i różności w chałupie na bazarek dla Wolwa.Prześlę Ci paczuszką.[/QUOTE]

Lilek, a nie szkoda płacić za przesyłkę?
Jakbyś zrobiła fotki, to mogę zrobić bazarek ze zdjęć, chociaż to bardziej skomplikowane, bo Ty być musiała robić wysyłkę rzeczy.
Chyba, że poczekasz, aż przyjedziemy z TZ, bo tak czy owak on musi do Sochaczewa jechać chyba pod koniec lutego.
Jak teraz kupię karmę dla Wolwa, to na miesiąc mu starczy.

Edited by Ajula
Link to comment
Share on other sites

Witam.
Ja w sprawie tego bazarku. Mogę przekazać na rzecz Wolwo kamerkę internetową Camileo S20.
Tu jest link do allegro z tymi kamerkami:
[URL]http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=camileo+s20[/URL]

Moja jest w idealnym stanie, użyta kilka razy, ma wszystkie kabelki, instrukcję, pudełko, płytki instalacyjne - tylko nie mam gwarancji.
Jest to malutka kamerka typowo do wrzucania filmików na youtube, oczywiście ma też funkcję aparatu foto, można stylizować filmiki itp.
Link do informacji od producenta:
[URL]http://www.toshiba.pl/discontinued-products/px1546e-1cam/[/URL]

Mieszkam w Warszawie, ale mój TZ bywa w Sochaczewie i okolicach i mógłby ew. gdzieś podrzucić. Jeśli oczywiście jesteście zainteresowane i elektronika na tutejszych bazarkach się sprzedaje...

Edited by awaldi
Link to comment
Share on other sites

to miło, dziękujemy
widzę na allegro, że te kamerki są bardzo drogie :crazyeye: nie wiem, czy taka droga rzecz się sprzeda na bazarku, ale można spróbować
do Sochaczewa raczej nie ma sensu podrzucać, mogę zrobić bazarek, a gdyby ktoś kupił, to byś wysłała....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']jest dołączony plik z opisem (word) i tam sugeruję cenę, ale tylko sugeruję[/QUOTE]
zrobiłam, zobacz, czy wszystko jest ok

śliczny ten naszyjnik, szkoda, że nie noszę biżuterii

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239681?p=20412431#post20412431[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...