Jump to content
Dogomania

Beza już ma swój dom :). Dziękuję Stowarzyszeniu 4 Dogs !


toyota

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Jeszcze ta sunieczka jest bardzo fajna, wydaje się być spokojniejsza. Jakoś taka duża wyszła na zdjęciach, dlatego nie ma wzięcia, ale faktycznie to ona jest jak Nutka, może z 1 kg cięższa. Charakter też jak Nutka. Przynajmniej w schronisku tak samo się zachowuje - smutek i nostalgia. I jest młoda: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238703-Mała-smutna-sunia-czeka-na-domek-([/url]

Beza jest przyjazna i wesoła, ale ma przynajmniej 4 lata.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Sara, tak nieśmiało zapytam, może jak wyadoptujesz Pestkę weźmiesz pod uwagę DT dla Bezuni:modla::modla::modla::modla::modla::modla:[/QUOTE]

Gabi79, po wyadoptowaniu Pestuni postanowiłam zrobić sobie trochę przerwy w byciu DT. Muszę trochę odpocząć, jestem ostatnio jakaś strasznie przemęczona i nie mam kompletnie czasu dla siebie. Nie wiem jak długa ta przerwa potrwa, już po Mimi miałam sobie zrobić przerwę i długo nie wytrzymałam. Dlatego nic nie chciałabym obiecywać, lepiej szukajmy suni domku. Może akutat zdarzy się cud i kogoś sunia zauroczy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sytuacja jest taka, że jedna gmina zrezygnowąła z usług "naszego" schroniska. Powodem jest obniżenie kosztów. Psy zostaną przewiezione do schroniska w Łodzi. Niestety nie wiem, czy to będzie rzeczywiście Łódż na Marmurowej, gdzie jest przepełnienie i raczej nie chcą już kolejnych psów. Jest podejrzenie, że chodzi o Łódż na Kosodrzewiny, gdzie psy po 2- 3 tyg. pobytu trafiają do obozu koncentracyjengo w Wojtyszkach. Być może dotyczy to Bezy. Nie wiem z jakiej jest gminy. Psy mają opłacony pobyt tylko do końca marca.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...