Jump to content
Dogomania

okropnie wychudzona suka, same kości, z chorobą skóry, może nie przetrwać zimy POMOCY


megi345

Recommended Posts

  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='megi345']Pieniążki idą z bazarku :) Dochód z bazarku pójdzie na karme dla niej, jak się skończą pieniążki bazarkowe to ja jej kupię jedzenie :)[/QUOTE]
Ale to nie był bazarek z moich fantów? Zgłupiałam trochę , taka szybka chyba nie jesteś dzielna Dziewczyno:):):)

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny ja wiem, ze kazdy chce zabierac psa do hotelu ale wyglada na to, ze ta suka nie ma wcale az tak zle.
jest chuda -potrzebuje wiec dokarmiania
miala szczeniaki -trzeba ja wiec ciachnac
ma chyba chorobe skory -musi zobaczyc ja wet.
do tego nie potrzeba domu tymczasowego.
Ja znam tys. psow, ktore albo sa zagryzane w schronisku albo trzymane na lancuchach przykutych gdzies do beczek. Ta suka ma swoj ogrod, nikt jej nie bije, jest po prostu zaniedbana bo jak sami pisaliscie wlasciciele sa ubodzy.

Z doswiadczenia wiem, ze nawet gdyby udalo sie ja zabrac do dt to na jej miejsce przyjdzie inny pies.

Nie musicie sie zgadzac ze mna ale uwazam, ze najwlasciwsza decyzja byloby poproszenie toz/sdz o sterylizacje i ewentualne przetrzymanie suki po zabiegu gdzies aby miec pewnosc ze ciecia zrosly sie dobrze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Ale to nie był bazarek z moich fantów? Zgłupiałam trochę , taka szybka chyba nie jesteś dzielna Dziewczyno:):):)[/QUOTE]


bazarek z Pani fantów dziś rusza , zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237908-OTWARTE-na-wychudzon%C4%85-GWIAZDKE-bazarkowy-MIX-wejd%C5%BA-i-pomo%C5%BC-do-8-01-13r-g-21-00[/url]

:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']dziewczyny ja wiem, ze kazdy chce zabierac psa do hotelu ale wyglada na to, ze ta suka nie ma wcale az tak zle.
jest chuda -potrzebuje wiec dokarmiania
miala szczeniaki -trzeba ja wiec ciachnac
ma chyba chorobe skory -musi zobaczyc ja wet.
do tego nie potrzeba domu tymczasowego.
Ja znam tys. psow, ktore albo sa zagryzane w schronisku albo trzymane na lancuchach przykutych gdzies do beczek. Ta suka ma swoj ogrod, nikt jej nie bije, jest po prostu zaniedbana bo jak sami pisaliscie wlasciciele sa ubodzy.

Z doswiadczenia wiem, ze nawet gdyby udalo sie ja zabrac do dt to na jej miejsce przyjdzie inny pies.

Nie musicie sie zgadzac ze mna ale uwazam, ze najwlasciwsza decyzja byloby poproszenie toz/sdz o sterylizacje i ewentualne przetrzymanie suki po zabiegu gdzies aby miec pewnosc ze ciecia zrosly sie dobrze[/QUOTE]

To dobry plan :) Tylko żeby mogła przejść sterylkę musi chyba być najpierw w lepszej kondycji psycho-fizycznej, więc mysi trochę przytyć, trzeba ją podkarmić.

Przy okazji, zajrzyjcie cioteczki do wątku kotki z Zabrza, która żyje pod chmurką: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237912-Kotka-w-Zabrzu-pod-chmurk%C4%85-w-ci%C4%85%C5%BCy-potrzebne-na-transport-leczenie-karm%C4%99!!!?p=20199619#post20199619[/url]

Szukamy transportu, gdyż kochana cioteczka Ginn zaoferowała dla kotki dt - pomóżcie!!!

Link to comment
Share on other sites

Jak Gwiazdka jutro przyjdzie pod szkołę to czeka ją wyżerka :) tylko tyle co mogę dodać od siebie
.

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237908-OTWARTE-na-wychudzon%C4%85-GWIAZDKE-bazarkowy-MIX-wejd%C5%BA-i-pomo%C5%BC-do-8-01-13r-g-21-00[/url]

Link to comment
Share on other sites

to ja odpowiem:
deklaracji nie ma gdyz suka ma swoich wlascicieli. Dziewczyny mowily, ze widzialy gdzie mieszka i wedlu opisu nie jest tragicznie -jest biednie i tyle. Nikt nie rozmawial z wlascicielami o ewentualnym oddaniu psa bo na jej miejsce pewnie przyszedlby nowy :(
Moim zdaniem nalezaloby ja wyciachac i przetrzymac kilka dni po zabiegu no i ... oddac spowrotem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaska0304']niewiem czy pomoge ale sprubuje moja znajoma ma hotel w waszych rejonach współpracuje z tozem i pomaga biedom. ta sunia nadal jest [ppod ta szkoła prosze o dokladny adres gdzie przebywa skontaktuje sie ze znajoma i dam znac co da sie zrobić[/QUOTE]
Spróbuj , bardzo potrzebna pomoc dla suni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...