Jump to content
Dogomania

BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)


Aga-ta

Recommended Posts

Link do ogłoszenia na fb [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.333321106782320.78463.259591640821934&type=3[/url]

Kontakt jest raczej aktualny ale tekst moim zdaniem należałoby skrócić i złagodzić . Ben nie jest dzikusem a jedynie psem , który najlepiej czuje się w gronie znanych mu osób . Potrzebuje spokoju ( ale bez przesady ) , stabilizacji i jasnych zasad . Mam nadzieję , że kolejna porcja ogłoszeń pomoże mu znaleźć dom .

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000080]Ben jako kolejny psiak został zabrany z jednego z małopolskich schronisk. Baaardzo źle znosił tam zamknięcie z innymi psami. Gryzły go, był całkowicie zdominowany! Bena na szczęście ktoś wypatrzył, znalazł pomoc i tak oto Ben od prawie 1,5 miesiąca siedzi w Hoteliku, doszedł już do siebie I czeka na dom! Ben to fajny, mądry psiak. Jednak nadal widać w jego zachowaniu strach. Boi się nagłych, głośnych ruchów/rzeczy/odgłosów na spacerze. W domu jest szybko łapie pewność...
Szukamy mu Domku na zawsze ! Ben ma ok. 4 lata, jest psiakiem średniej wielkości, lubi suczki, ale głównie te mniejsze, toleruje też niektóre psy. Z kotami się dogada, ale takimi, które radzą sobie z psem :) uwielbia kobiety, lubi spokojnych mężczyzn :) Jest pieskiem, który większość życia miał tylko kilka desek dla siebie, dlatego w nowym domu może chce bronic swojego miejsca, swoich mieszkańców... Uwielbia jeść, spacerować.
Kontakt w sprawie adopcji Agata: 887878707, 509188082.[/COLOR]

Proszę skorygować ogłoszenie, bo obawiam się, że ja, nie znając psa, mogę nieprawdziwie go przedstawić. Potrzebny jest też adres e-mail do aktywowania ogłoszeń, a może i udostępnić do odpowiadania.
Proszę także zdjęcia na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - do ogłoszeń można wkleić zdjęcia wyłącznie z dysku.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

przede wszystkim zycze Wszystkim WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W NOWYM ROKU.

ja oglaszam Bena z takim tekstem - [url]http://tablica.pl/oferta/ben-gdy-zaufa-bedzie-kochal-calym-sercem-adopcja-ID31J81.html[/url] (FB prowadzi Magda i umieszcza tam informacje o psiakach, ktorymi sie bezposrednio opiekuje), ale ten tekst raczej tez nie jest zbyt dobry. Moze ktos ma pomysl lub wolna chwile, zeby stworzyc fajny tekst do ogloszen dla Bena?
Wyslalam juz elik zdjecia i jeszcze raz serdecznie DZIEKUJE za pomoc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']przede wszystkim zycze Wszystkim WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W NOWYM ROKU.

ja oglaszam Bena z takim tekstem - [URL]http://tablica.pl/oferta/ben-gdy-zaufa-bedzie-kochal-calym-sercem-adopcja-ID31J81.html[/URL] (FB prowadzi Magda i umieszcza tam informacje o psiakach, ktorymi sie bezposrednio opiekuje), ale ten tekst raczej tez nie jest zbyt dobry. Moze ktos ma pomysl lub wolna chwile, zeby stworzyc fajny tekst do ogloszen dla Bena?
Wyslalam juz elik zdjecia i jeszcze raz serdecznie DZIEKUJE za pomoc[/QUOTE]

Dziękuję za życzenia i ja także wszystkiego najlepszego w Nowym Roku wszystkim życzę, a zwłaszcza super domów dla naszych podopiecznych :)

Zdjęcia i tekst otrzymałam, ale fakt tekst przydałoby się zmienić. Będę czekać na nowy, ten jest mało przychylny dla Bena i zamówię mega pakiet ogłoszeniowy.

Dostałam zdjęcia, ale te w ogłoszeniu są o wiele ładniejsze. Niestety nie mogę ich wykorzystać ponieważ maą logo Tablicy.


Czy mogłabym dostać te zdjęcia Bena ? Te zdjęcia i nowy tekst muszą dać szanse Benowi.

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że dla Bena zaświeciło się zielone światełko. No może seledynowe, ale na początek dobre i to.
Pojawiła się szansa domowego, opiekuńczego DT w Krakowie i co ważne, za nie wygórowaną cenę 240 zł/m-c. Miejsce będzie wolne od najbliższego piątku, jeśli adopcja tymczasika zgodnie z ustaleniami dojdzie do skutku. O planach wie Aga-ta i popiera je, ale na wątek będzie mogła wejść dopiero w weekend.
Domek jest super i należałoby się spieszyć z decyzją umieszczenia tam Bena, żeby nas ktoś nie ubiegł. Wstępnie zaklepałam miejsce dla Bena, ale trzeba potwierdzić.

Bardzo proszę o potwierdzenie zgłaszanych deklaracji. Bardzo proszę o przemyślane decyzje.

Ben, oby się udało :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']U LiluTosi byloby chyba wolne miejsce, ale tam napewno ponad 300 zl/miesiac, znam ten hotelik i wiem, ze psy tam maja super i socjalizacje, gdyby Ben tam trafil dam 100 zl stalej....[/QUOTE]

Czy ta deklaracja dotyczy tylko hoteliku U LiluTosi ?
Hotelik w Krakowie kosztowałby 240 zł/m-c, jest domowy, bardzo dba o psiaki, Aga-ta zna ten DT i warunki, jakie tam panują.

Link to comment
Share on other sites

Deklaracje stałe:

100,00 zł - monika083 - prosimy o potwierdzenie
[COLOR=#ffffff]..[/COLOR]20,00 zł - basiek8 - prosimy o potwierdzenie
[COLOR=#ffffff]..[/COLOR]10,00 zł - ania75 - potwierdzone
===========
130,00 zł

Do pełnej kwoty należności za miesiąc w DT brakuje 110,- zł. To już mniej niż połowa :)

Ben jest coraz bliżej normalnego życia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Tak mi przykro, ze nie moge sie dolozyc do deklaracji dla Bena. Juz nie dam po prostu rady...
Trzymam mocno kciuki za powodzenie i szczesliwe zycie pieska![/QUOTE]

Prawie wszyscy na dogo mamy konta obciążone deklaracjami, ale mam nadzieję, że jak zazwyczaj uda się uzbierać wymaganą kwotę, zwłaszcza, że nie jest ona zbyt wysoka. Oby tylko nie trwało to zbyt długo, żeby DT nie przyjął innego potrzebującego psiaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiek8']tak,tak oczywiście potwierdzam swoją deklarację.[/QUOTE]

[quote name='Dulska']Dam 20 zł stałej[/QUOTE]

Szanse Banka rosną :)

Dzięki wielkie :Rose::Rose:

Deklaracje stałe:

100,00 zł - monika083 - prosimy o potwierdzenie
[COLOR=#ffffff]..[/COLOR]20,00 zł - basiek8 - potwierdzone
[COLOR=#ffffff]..[/COLOR]10,00 zł - ania75 - potwierdzone
[COLOR=#ffffff]..[/COLOR]20,00 zł - Dulska
===========
150,00 zł

Do pełnej kwoty należności za miesiąc pobytu Bena w DT brakuje 90,- zł. Już tak niewiele :smile:


monika083 bardzo proszę daj znać czy Twoja deklaracja jest aktualna także do DT w Krakowie.

Link to comment
Share on other sites

Mam nieczynną skrzynkę na dogo i nie mogę ani przyjmować, ani wysyłać PW, a monika083 nie podała w swoim profilu adresu e-mail.
Bardzo proszę o wysłanie do monika083 PW z zapytaniem czy podtrzymuje swoją deklarację. To prawie połowa potrzebnej kwoty i bez niej trudno będzie zebrać 240 zł.
Miejsce dla Bena jest "zaklepane", ale nie chcę blokować miejsca, jeśliby okazało się, że nie zbierzemy potrzebnej kwoty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania75']A na jakie konto wpłacić bo ja nic nie dostałam - jeśli to pomoże to może podam maila?[/QUOTE]

Póki nie będzie deklaracji przynajmniej na 3/4 potrzebnej kwoty, nie będziemy zbierać kasy więc na razie sprawa konta nie jest najpilniejsza.
Ponownie bardzo proszę niech ktoś napisze PW do monika083 z zapytaniem w moim imieniu, czy deklaruje miesięczne wpłaty po 100 zł, jeśli Ben będzie miał domowe DT w Krakowie u Pani Ewy, którą zna Aga-ta i ja. Mam bardzo dobre zdanie o tym DT.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam Benowi ogłoszenie na tablica.pl
Nieco zmieniłam tekst dotychczasowego ogłoszeia, ale nie mam pewności czy ta wersja właściwie oddaje charakter i potrzeby Bena. Jeśli nie, to proszę o uwagi, zmienię treść ogłoszenia.
Czego nie napisałam w ogłoszeniu (zrobiłam to świadomie) będzie mozna dopowiedzieć gdy będą telefonu.

[B]Mądry, oddany Ben ma nadzieję, że go pokochasz [/B]

Ben to śliczny, mądry, psiak, który w ostatnim okresie czasu bardzo cierpiał z powodu bezdomności. Jakiś czas spędził w schronisku, a od kilku miesięcy przebywa w domu tymczasowym, gdzie jego psia psychika wraca do normy. Jednak czasem widać w jego zachowaniu strach - boi się nagłych, głośnych ruchów. W domu jednak szybko odzyskuje równowagę ducha.
Ben ma ok. 4 lata, jest psiakiem średniej wielkości, lubi suczki, ale głównie te mniejsze, toleruje też niektóre psy. Z kotami się dogada, ale takimi, które radzą sobie z psem, uwielbia kobiety, jedzenie i spacery.
Szukamy mu odpowiedzialnych Opiekunów, którzy wiedzą czego psy potrzebują najbardziej i zechcą dać to Benowi – poczucie bezpieczeństwa i miłości, na zawsze.


Tablica nie przyjmuje dwóch numerów telefonów więc podałam jeden: 887-878-707. Aga-ta, jeśli wolisz inny, to proszę podaj.

Czekam tez na ładne zdjęcia i podmienię. Te, które dostałam nie w pełni oddają urok Bena.

Link do opgłoszenia
[url]http://tablica.pl/oferta/madry-oddany-ben-ma-nadzieje-ze-go-pokochasz-CID103-ID4knwP.html[/url]

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...