Jump to content
Dogomania

Dobka Sara z Ostrowca ma prawdziwy dom!


iwop

Recommended Posts

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwoniłam do taty i nie może wziąśc teraz mojego suczydła, więc muszę szukać w razie czego tymczasu dla niej, bo ona stara babcia(jamnikowata) i może nie poradzić sobie z dużym psem...Ja mieszkam w bloku i jakby były "awantury" to mógłby byc problem z zamykaniem.
Myślę i myśle, ale na dobermanim forum jest pan, który mógłby ją wziąśc na tymczas, okolice Poznania. Cos wymyślimy!

Link to comment
Share on other sites

Napewno Beatka go lepiej zna (bo jest długo na akagerze) -jego nik to msand i on cały czas intensywnie szuka tymczasu albo domku dla potrzebującej suni (jak zresztą wielu dogomaniaków). Nie jest nam obojętny jej los!!!Uwierzcie! Tylko czasami nie przeskoczymy czegoś!
Na forum dobermanim napisał tak:
Na razie sprawdzam opcję pod Poznaniem. Domek jednorodzinny, dużo miejsca do biegania, ale mieszka tam już labrador (pies) - przy czym Pan jest bardzo zainteresowany poprawą losu Sary. Wszystko zależy od tego jak Sara toleruje inne zwierzęta.

Czekamy...

Link to comment
Share on other sites

a tak nawiasem mowiąc to jak pomysle o swoich watkach to wyglada na to, że w Ostrowcu sami menele mieszkają. Jak dotąd to nie dostaliśmy od nikogo z OstrowcaZADNEJ pomocy w sprawie psa. Tylko pijaczki co moga przetrzymac psa przez pare dni za kase na wino:diabloti: jaki potem efekt to widac:mad:

Link to comment
Share on other sites

SZUKAMY!!! Nadal szukamy!!! Bo w jej przypadku czas jest bardzo cenny!!!

Iwonka, ja znam ten ból, bo ja tutaj w okolicach Gorlic jestem SAMA!!! W razie problemów z suczką nie miałabym nawet hoteliku (najbliższy w Krakowie) gdzie mogłabym ja dać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisaK']Napewno Beatka go lepiej zna (bo jest długo na akagerze) -jego nik to msand i on [/quote]

Msand to kobieta :-) To ona Pana znalazla ale nie wiem gdzie, nie wiem czy to znajomy. Postaram sie dowiedziec od Msand czegos wiecej.

Beata

Link to comment
Share on other sites

kurcze, sorry dziewczyny ale mam urwanie glowy... dopiero dzis znalazlam chwile na dogo... a i to na niewiele..

hmm... dlaczego zadna z WAS nie napisala?? do mnie, ze sunia nie trafila do domu?????? !! jestem na Was zla!! no ale z drugiej strony, kurcze nie wiem... w domu nie mam zadnego zwierzaka.... probelm jest taki, ze mam malo czasu... muiszse sie mocno zastanowic czy dam rade.... i odezwe sie!

pytanie jest, czy dacie pieniachy na jedzenie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majafaja']hmm... dlaczego zadna z WAS nie napisala?? do mnie, ze sunia nie trafila do domu?????? !! jestem na Was zla!! [/quote]

Oj....takie urwanie glowy, ze sama widzisz. Ale moglabys ja na tymczas wziac do siebie? Sa jedni potencjalnie zainteresowani suczka, ale nie wiemy czy na 100% i czy da rade transport zorganizowac. Ci Panstwo mieszkaja w Kwidzynie, to ok 60 km od 3city. Jesli sie zgodza i ktos ja dowiezie do Tczewa to ja ja do Kwidzyna zabiore. Ale suczke trzeba jak najpredzej zabrac! Jesli mozesz ja wziac na tymczas do siebie a Ci Panstwo sie zgodza to bedziemy na spokojnie transport do Kwidzyna organizowac. U Ciebie bedzie bezpieczna no i bedzie ciut blizej z Lodzi.
Kasa na karme bedzie, ja moge dac nawet 15 kg karmy bardzo dobrej.

Beata

Link to comment
Share on other sites

Beatka, ja jestem w Krk,,,,,zaczelam prace... nie dam rady, sorry...

do tego jedna z wspolokatorek sie nie zgadza....

niestety.... dzis wrocilam do domu o 20. ........pewnie troche to potrwa zanim sie ustatkuje tutaj.... eh... no nic, pozdrawiam Was dziewczyny i trzymam kciuki! bo nie wiem kiedy bede miala czas zeby sei tu znow pojaiwc:/

Link to comment
Share on other sites

podnosze sunie !!! transport to zawsze jakos sie da zorganizowac, jakby co mozemy ja przewozic etapami, byleby tylko dom ...majafaja pociesze Cie, ze ja tak samo zaczynałam po studiach, też Kraków i tez wynajete mieszkanie na poczatku, dasz rade.Wpadaj na dogo, koniecznie:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...