Jump to content
Dogomania

Dobka Sara z Ostrowca ma prawdziwy dom!


iwop

Recommended Posts

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Msand

Sara ma się bardzo dobrze. Jest wpatrzona w nowego pana i chodzi za nim krok w krok. (jak jej znika z pola widzenia to piszczy). Przyjechali już do Mrzeżyna. Sara dotarła się z Elzą - chodza razem na spacery po plaży, ale na terenie są izolowane.
Sara ma już umówioną wizytę u weta na poniedziałek, sprawdzony zostanie równiez bok - bo ma pod skóra guza wyglądającego na tłuszczaka. Oprócz tego blokada cieczki.
Apetyt jej dopisuje ... Zobaczę ją w ten weekend, jeszcze będę rozmawiać z nowym właścicielem, który nomen omen jest bardzo szczęśliwy z tytułu posiadania Sary.
Co do rodowodu - nie ma to znaczenia dla p. Antoniego.

Link to comment
Share on other sites

Guest Msand

Fotki - zrobiłam - udało mi się odzyskac raptem 2. Szlag trafił mi kartę :placz: (będę w domu to wrzucę).
Za to moge powiedzieć jedno - Sara nie mogła trafić lepiej. Dawno nie widziałam tak zapatrzonego psa we właściciela. Generalnie do obcych ma "olewczy" stosunek. Jest przyjacielska, ale nie taka łajza i utrzymuje dystans. Nie było mowy, żeby poszła ze mną na spacer. Oddala się od ośrodka - max. 50 m - zaczyna piszczeć i rozgląda się za p. Antonim. Śpi z panem w jednym łóżku.
Apetyt jej dopisuje. Biegają razem z Elzą po ośrodku, ale się omijają - Sara pilnuje zachodniego skrzydła, Elza wschodniego. Chodzi w kagańcu ze względu na kręcących się robotników i sąsiedztwo Elzy. Na razie jest na etapie oduczania - biegania za kamieniami. Dziś wizyta u weta.

Pies jest naprawdę w bardzo dobrych rękach.

Link to comment
Share on other sites

Guest Msand

Pan ma owszem psa - ale w Poznaniu - labka. Teraz jest w pracy w Mrzeżynie i Sarę zabrał ze sobą. Elza to inny doberman wyciągnięty kiedyś ze Świnoujścia.

Link to comment
Share on other sites

Guest Msand

Dziewczyny czekam, aż mój szanowny małżonek naprawi system w domciu i wrzuce to co mam. Sama wolę nic nie naprawiać bo mogę się dożywotnio pozbawić mozliwości bawienia na kompie ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Msand

To wszystko co mi się udało odzyskac. Być może uda mi sie pojechac w długi weekend - to wtedy mam nadzieję przywiozę więcej fotek ;)


Przyszłam się przywitać w towarzystwie smyka sąsiada. (w kagańcu były 3 dobcie obok ;)) [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/5826/20070413005po7.jpg[/IMG]


[IMG]http://img115.imageshack.us/img115/9500/20070413006mm6.jpg[/IMG]

A tutaj pilnuję Pana przy remoncie, żeby nie uciekł ;)
[IMG]http://img169.imageshack.us/img169/1475/20070415hy3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[COLOR=black][FONT=Verdana]Tak się cieszę za Sarcze! Chociaż dla niej skończyło się wszystko dobrze! Ma swojego pana, bardzo go lubi, jest szczęśliwa i podróżuje i ma prace! Nu co jeszcze można życzyć psince po tym wszystkim co przeżyła!
Dziękujemy wszystkim z Nadziei dobermana i innym zaangażowanym też.[/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...