Jump to content
Dogomania

Dobka Sara z Ostrowca ma prawdziwy dom!


iwop

Recommended Posts

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fox_india'][B]aisaK[/B] podaj mi namiary do [B]oleny [/B]bo zapomnialam zostawic razem z Sara jej ksiazeczke :wallbash:
musze ja wyslac poczta jak najszybciej[/quote]

A Olena wlasnie sie dziwla, ze nie ma ksiazeczki. daj jej sms, ze masz ksiazeczke. Ja adresu nie pamietam, podaje jej tel: 502 648 268

Link to comment
Share on other sites

Teraz Sarunia pojechała juz do swojego domku, tak pisała mi krótko Olena, podobno przyjechał po nią bardzo sympatyczny Pan i Olena obiecała mu odwiedziny Saruni ;)
Zdjęc nie zdąrzyła mi przesłać, bo musiała już,lecieć. Okres Świąteczny to trudny czas...na zdjęcia musicie poczekać...;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Msand

Tytułem krótkich informacji nt Sary.
Mam nadzieję zobaczyć ją w ten weekend - ponieważ jej nowy właściciel zabiera ją do Mrzeżyna ;) Będa na terenie szaleć trzy dobcie (licząc moją sukę).
Sara podbiła serca w Poznaniu, ustawiła pod siebie wszystkie czworonogi, sypia z państwem w łóżku. Wnuki na świętach u p. Antoniego (jej nowego właściciela) miały wierną przyjaciółkę - która nie odstępowała ich na krok.

W kwestii jej stanu zdrowia, badań u weterynarza itd. - będę wiedziec cokolwiek mam nadzieję, już w tym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

Kilka fotek Saruni od Oleny:
[IMG]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/1/7/5/23263704_d.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/9/0/7/23263703_d.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/i/8/3/9/23263706_d.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

A jak mogło być inaczej! Sarunia ma się wysmienicie! Ciocie dobermanie już będą sprawdzały domek! (jesli będzie co sprawdzać, bo z tego co wiem, to miziadło, spanie w łózku, spacerki...)ehhh. będzie miała teraz super życie!
AAA, i podobno ona lubi dzieci (a tak się martwiłam, prawda?);)

Link to comment
Share on other sites

Wiadomości od nowego pana Saruni, przekazane mi przez Olenę:
[COLOR=#000080]Pan jest Sarą zachwycony i zupełnie w niej zakochany!Sarcia jezdzi z nim do pracy. W[/COLOR][COLOR=#000080]ychodzi ze stresu! W[/COLOR][COLOR=#000080]czoraj pierwszy raz w zyciu widziala morze![/COLOR][COLOR=#000080]Ma wlasny tapczan ale w nocy przelazi do pana w nogi i spi z nim.[/COLOR]
[COLOR=#000080]Uznala go za swojego pana i jest bardzo szczęsliwa. [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aisaK'][COLOR=#000080]Pan jest Sarą zachwycony i zupełnie w niej zakochany!Sarcia jezdzi z nim do pracy. W[/COLOR][COLOR=#000080]ychodzi ze stresu! W[/COLOR][COLOR=#000080]czoraj pierwszy raz w zyciu widziala morze![/COLOR][COLOR=#000080]Ma wlasny tapczan ale w nocy przelazi do pana w nogi i spi z nim.[/COLOR]
[COLOR=#000080]Uznala go za swojego pana i jest bardzo szczęsliwa. [/COLOR][/quote]
A ja się nie dziwię, że Pan jest zakochany już! Mnie wystarczyło kilka godzin i wciąż jestem pod urokiem Sary!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...