Jump to content
Dogomania

Dobka Sara z Ostrowca ma prawdziwy dom!


iwop

Recommended Posts

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też uważam, że jeśli Majafaja może ją w tej chwili zabrać do siebie na miesiąc, to daje nam jakieś 3 tygodnie na szykanie domu i ewentualnie na inny tymczas. lepsze to niż smalec z psa albo sprzedanie byle gdzie...
PO PIERWSZE: TRZEBA JĄ Z TAMTĄD ZABRAĆ JAK NAJSZYBCIEJ!!!DZISIAJ-JUŻ!!!

Link to comment
Share on other sites

kolezanka była zrobic dobce zdjęcia. jak tylko mi przysle (mam nadzieję , że zaraz) to je wkleję.

oczywiście, że propozycja majafaja jest super:loveu: ja tylko pytałam czy moze jest ktos kto moze dac dłuższy tymczas. Sytuacja jest nie zaciekawa - ale juz znajomy policjant powiedział, ze jak tylko bedziemy ja chcieli zabrac to nam pomoże. co do rodowodu to nie udało sie nic spisac, ale jest do wydostania. Zreszta nie sadzę, zeby to było w tej chwili najważniejsze. Fakt musimy ja natychmiast zabrac tylko GDZIE? majafaja mieszka w Krakowie a dobka jest w Ostrowcu :(

Link to comment
Share on other sites

A jak sie okaże że jest z bardzo dobrej hodowli??? Przecież nie wszyscy ludzie to rozmnazacze i może ktoś by chciał założyć HODOWLE albo uzyć jej do hodowli ale to by musiał być sprawdzony człowiek:roll:... Myśle że suke z rodowodem jesli jest w dobrych rękach niekoniecznie trzeba sterylizować. Przecież jest na dogo osoba, która (znalezioną!!!) rodowodową sunie grzywacza wystawia po wcześniejszym wyleczeniu itp.:roll:
ALE SUNIECZKE TRZEBA ZABRAĆ Z TEGO KOSZMARU!!!!

Link to comment
Share on other sites

sluchajcie, ja pracuje do 17, od 8 mnie nie bedzie w domu.... w poniedzialek ide pierwszy raz do pracy.... boje sie, ze sie okaze, ze musze dluzej siedziec niz do 17... musialabym spytac jeszcze wspolokatorek...

jesli jest mozliwosc, niech sunia jedzie do tczewa, tam dziewczyny sie nia zajma i sunia szybko znajdzie dom, na pewno. jak wiesz iwop, u mnie czas jest ograniczony, lepiej jesli trafi do Tczewa, tam nie bedzie pospiechu i bedzie w najlepszych dobkowych rękach :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...