Jump to content
Dogomania

Dobka Sara z Ostrowca ma prawdziwy dom!


iwop

Recommended Posts

[quote name='aisaK']Zaznaczcie w Kwidzyniu, że suka jest rodowodowa, ale nie wiadomo czy rodowód jest do odzyskania...Tam musi być rodowodowa?[/quote]

Nie wiem, nie mam kontaktu z tymi ludzmi. Pewnie wieczorkiem bedzie cos wiadomo. Mysle, ze nie zalezy im na papierku w postaci rodowodu.

Ja od 16:00 do 19:00 jestem TYLKO pod telefonem
0601 717 398

Beata

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem-padne dzis :-)
Wiem, ze Kwidzun sie kontaktowal z Iwona i, ze chca Sare. Ale nie moga przyjechac w paitek po nia do Poznania. Mogliby do Torunia ale znow kto ja z Poznania do Torunia zawiezie.....:-( No i caly czas brak transportu na trasie Podkowa Lesna - Zyrardow.

Moze uda mi sie zaproponowac im Kore z Tczewa ( sama ja do Kwidzyna zawioze ) i wtedy Sara pojdzie do znajomych Msand z Poznania.

fox_india - o jaki transport pytasz?

Beata

Link to comment
Share on other sites

Beata ty jestes niesamowita:loveu: co do kosztów transportu to bedziemy zbierac pieniądze - to kwestia czasu.
głupio mi bo mamy na utrzymaniu w ostrowcu 16 psow (we trójke) i naprawde nie wyrabiamy :-(
Moja tymczasowa" Mela na szczeście dostała cała wyprawke finansowa od Yony :) a te niewiel co było odłozone to poszło na poczatek leczenia boksi Belli (chociaz to i tak kropla w morzu, przy tym co jej jest)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Beata jeżeli sara znajdzie dom to własciwie tylko dziegki Tobie...[/quote]

Nie, nie - moja kochana Jola, ktora zgodzilas sie ja przenocowac w Podkowie oraz Olena i jej maz - oni wiecej biora tu udzialu. Ja tylko staram sie domknac sprawe od strony logistycznej :-)

A tak na serio to nie wiem co robic.....

Beata

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Beata - ja nie znam szczegółow akcji ale to TY wszystko zorganizowałas.[/quote]

Wyglada na to, ze nie do konca!!! Nie mam transportu z Podkowy do Zyrardowa!!!! Jesli transport sie nie znajdzie to nie mozna suczki zabrac do Podkowy, ona u Joli nie moze zostac dluzej niz do piatku!!!!

KTO SARE W PIATEK PRZEWIEZIE TE 20KM....BLAGAM!

Beata

Link to comment
Share on other sites

fox_india juz padla zmeczona le napisala mi, ze"jesli bedzie wsparcie to nie ma problemu". Wiec licze na jej pomoc. Rano ma sie odezac. Sara musi byc w Zyrardowie ok 16:00 tak ja mirka_ela odbiera i czeka na meza Oleny.

Mam nadzieje, ze Maja sie z Twoja kol Iwonko dogadala i Sara na 7 rano bedzie gotowa do zabrania z Ostrowca.

Trzymam kciuki aby sie udalo to jakos podpinac.

Ja tez juz padam....

papa
Beata

Link to comment
Share on other sites

Beatko co do mojej kolezanki to napewno sie z nia dogada - ona jest tez dogo (tyle, że nie wchodzi na net) i to ona wykłada najwięcej kasy na psy i koty w tym miescie .

Ja moge obiecac indii, że napewno koszty bedą zwrócone. Mozę nie natychmiast ale napewno nie bedzie musiała czekac miesiacami...

Link to comment
Share on other sites

Musze isc juz spac. Zrobilam co moglam: Majka ( ma przywiezc suczke do Podkowy ), powiadomiona, ma adres i telefon Joli z Podkowy. Jola powiadomiona czeka na Sare, przenocuje je.
fox_india pomoze w transporcie w piatek do zyrardowa - POWIEDZ ILE KASY POTRZEBA NA PALIWKO - BEDZIEMY ZRZUTKE ROBIC KONIECZNIE!

W Zyrardowie na fox_india bedzie czekala mirka_ela. Odbiera Sare i czeka na meza Oleny. Ten zabiera szczeniaczka i Sare do ich domu pod poznaniem....uf.....


Do jutra!m Chyba sie upije jak to sie uda ;)

Beata

Link to comment
Share on other sites

hej dziewczyny! dopiero teraz czytając trochę wątek widzę jaka to skomplikowana operacja. Beata powinna dostac nagrode za mistrzostwo swiata hehz ja sama bym chyba na takie dziwy nie wpadla hehz

Beatko tak jak napisalam w smsku moge podwiezc Sare z Podkowy do Zyrardowa. Niestety paliwo musze policzyc od Wawy.

podaje linka do trasy
[URL]http://map24.interia.pl/source/print/v3.0.1/cnt_print_route.php[/URL]

koszt trasy w obie strony to moim zdaniem 50 zl

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2]Normalnie chyba się upije jak to wszystko się uda :-)
Sara już jest z Maja w aucie. Jest lekko zestresowana ale spokojna. Będą u Joli w Podkowie ok. 14:00. Tam Sara przenocuje, Jola na pewno się nia zajmie fantastycznie. No i w piątek czeka Sare kolejna podroz.
U Olena i Freda pod Poznaniem ( zaraz podam dokladnie nazwe miejscowowsci ) może zostac do 12 kwietnia. Wtedy na spokojnie pomyslimy czy pojdzie do Kwidzyna czy do Poznania.
Beata
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście akcja super zorganizowana! Czyli jeszcze nie wiadomo do konca gdzie pojedzie na stałe?
Smutne jest jedyne to, że pies kocha bezwarunkowo - kolezanka, która odbierała Sare mówila, że była bardzo smutna i za bardzo nie chciała iść od tych ludzi:-( mam nadzieję, ze trafi w końcu do jednego , dobrego domu.
Czy bedzie wizyta przedadopcyjna?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...