Jump to content
Dogomania

Iskierka już nie zgaśnie DAGA 27 wyszukała jej domek


LALUNA

Recommended Posts

  • Replies 560
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Daga - nie,to bylo zdziwienie! Bo wczesniej piszesz,ze bierzesz dobermanke z Lodzi i w zwiazku z tym IIskierki nie mozesz wziasc,a potem juz mozesz? Cos tu mi nie pasuje? A poza tym,jak TY miescisz tyle psow w malej kawalerce- pisalas niedawno,ze mieszkasz w kawalerce,maz i male dziecko i kilka psow. I jeszcze oferujesz dwom psom DT? To gdzie masz zamiar umiescic te psy- w HOTELU DLA ZWIERZAT? Nalegalam na DT u Ciebie,dla Iskierki,ale wtedy nie wiedzialam,ze jest taka sytuacja?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czoko123']Daga - nie,to bylo zdziwienie! Bo wczesniej piszesz,ze bierzesz dobermanke z Lodzi i w zwiazku z tym IIskierki nie mozesz wziasc,a potem juz mozesz? Cos tu mi nie pasuje? A poza tym,jak TY miescisz tyle psow w malej kawalerce- pisalas niedawno,ze mieszkasz w kawalerce,maz i male dziecko i kilka psow. I jeszcze oferujesz dwom psom DT? To gdzie masz zamiar umiescic te psy- w HOTELU DLA ZWIERZAT? Nalegalam na DT u Ciebie,dla Iskierki,ale wtedy nie wiedzialam,ze jest taka sytuacja?[/quote]kolejna osoba, ktora dala sie wmanipulowac.:diabloti: o brak miejsca nie musisz sie martwic. miescimy sie wszyscy:evil_lol: w tej chwili mam tylko 2 psy. oczywiscie, ze pisalam, ze ma do mnie przyjechac dobermanka, ale nie ma juz takiej koniecznosci, wiec nie przyjezdza. gdyby taka koniecznosc byla nadal, to by w pierwszej kolejnosci jechala do mnie dobka a Iskierka by czekala, az sie miejsce zwolni. a uwazasz, ze Iskierka bedzie miala lepiej w schronie niz u mnie na kawalerce?:roll: ile wedlug Ciebie taka Iskierka potrzebuje miejsca?? nawet gdybym miala 10 pokoi to i tak wszystkie psy siedziala by ze mna w jednym. nie znasz natury psow?? wiec co za roznica ile mam pokoi??

Link to comment
Share on other sites

Daga- nie interpretuj niektorych moich wypowiedzi po swojemu oraz nie przekrecaj tu,tego co powiedzialam! Nie chcialam Ci "Wepchnac" Bystrej do Ciebie,tylko spytalam sie wtedy wstepnie. Ale jeszcze WTEDY nie znalam calej tej sytuacji,odnosnie tych DT u Ciebie.Naprawde,nie wiem czy pies bedzie mial lepiej w takim DT- jak HOTELIK! Moim zdaniem,po to sie oferuje DT,zeby pies ze schroniska mial jakies cieplo rodzinne,a nie nastepny boks w HOTELIKU. Wybacz,ale ja mam na temat Takich DT odmienne zdanie. Poza tym,owszem to Twoja sprawa czy masz 1 pokoj czy 10 pokoi,nie wnikam w to.Ale ja jezeli bym oferowala jakis DT,to nie po to zeby pies byl w Hoteliku. Biore tez taka mozliwosc,ze moge sie mylic,ale naszly mnie te wszystkie watpliwosci i pytania- gdy przeczytalam to o GROMIKU.

Link to comment
Share on other sites

a przeczytalas tylko to co pies? napisal na watku Bystrej czy przeczytalas watek Gromika? on od poczatku mial jechac do hotelu. i takie byly ustalenia. wiec nie wypowiadaj sie jesli nie masz o niczym zielonego pojecia.
ja chcialam sprobowac go wziac z hotelu do domu, wlasnie po to by mial rodzine, ale to sie nie udalo z przyczyn ode mnie niezaleznych. wiec zostalismy przy hotelu dokad mial Gromik isc.
DT u mnie, to DT u mnie a hotel, hotelem. i nie pisz o mnie nic jesli mnie nie znasz. bo nawet zabieram z hotelu psy na troche do siebie codziennie by mialy kontakt z rodzina, latam dwa razy dziennie do hotelu by jeszcze osobiscie z psami wyjsc czy doniesc jakies domowe jedzonko. nie musialabym tego robic. zaplacilam i mam problem z glowy - tak moglabym podchodzic do sprawy!
przeciez w pierszej rozmowie telefonicznej przedstawilam Ci jak sytuacja wyglada u mnie i mowilas a potem pisalas smsy, ze Ci na tym DT bardzo zalezy :-) no ale faktycznie nie wiedzialas, ze pies, ktorego zabieralam do hotelu, faktycznie tam byl:diabloti: nigdy nie powiedzialam, ze zabieram Groma do siebie na tymczas!

Link to comment
Share on other sites

Daga- nie denerwuj sie.Ja nie pisze do Ciebie w zlosliwym kontekscie,bo widze ze tak to odbierasz. Mam watpliwosci,to pytam- to chyba normalne?! Gdybys Ty przeczytala podobny tekst,ale odnoszacy sie do kogos innego,to chyba tez bys pytala sie na watku. Po to jest ten watek,zeby faktycznie dac pomoc psu,a nie unosic sie i obrazac,bo ktos pyta sie Ciebie o cos?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czoko123']Daga- nie denerwuj sie.Ja nie pisze do Ciebie w zlosliwym kontekscie,bo widze ze tak to odbierasz. Mam watpliwosci,to pytam- to chyba normalne?! Gdybys Ty przeczytala podobny tekst,ale odnoszacy sie do kogos innego,to chyba tez bys pytala sie na watku. Po to jest ten watek,zeby faktycznie dac pomoc psu,a nie unosic sie i obrazac,bo ktos pyta sie Ciebie o cos?![/quote]ja sie kochana nie obrazam;) caly czas sie usmiecham:lol: prostuje tylko pewne rzeczy:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przemas-ol']Hmmm. To jak robimy? Ludzie do Ostródy będą jechali najprawdopodobniej w tym tygodniu. Wiec musze wiedzieć, żeby wszystko dograć. Czy Iskierka też ma z nimi jechać do Tczewa?[/quote]Tak, ma jechac. z Aga ustalilysmy juz sam fakt przyjazdu do mnie. teraz tylko terminu nam brakuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga_27']Tak, ma jechac. z Aga ustalilysmy juz sam fakt przyjazdu do mnie. teraz tylko terminu nam brakuje.[/QUOTE]

Czyli rozmawiałas z Aga? Aham. Napisałem doi niej priva. I czekam na odzew ze strony tych ludzi co będą jechać po psiaki i co przywiaza Ci Iskierke do Ciebie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga_27']kolejna osoba, ktora dala sie wmanipulowac.:diabloti: o brak miejsca nie musisz sie martwic. miescimy sie wszyscy:evil_lol: w tej chwili mam tylko 2 psy. oczywiscie, ze pisalam, ze ma do mnie przyjechac dobermanka, ale nie ma juz takiej koniecznosci, wiec nie przyjezdza. gdyby taka koniecznosc byla nadal, to by w pierwszej kolejnosci jechala do mnie dobka a Iskierka by czekala, az sie miejsce zwolni. a uwazasz, ze Iskierka bedzie miala lepiej w schronie niz u mnie na kawalerce?:roll: ile wedlug Ciebie taka Iskierka potrzebuje miejsca?? nawet gdybym miala 10 pokoi to i tak wszystkie psy siedziala by ze mna w jednym. nie znasz natury psow?? wiec co za roznica ile mam pokoi??[/quote]

nie sadzę, żeby czoko dała się wmanipulować, w przeciwieństwie do twoich koleżanek, która walą peany na twoją cześć a jednocześnie są bezsilne, co dalej, czoko mnie nie zna, myślę, ze po prostu poza układami towarzyskimi, zauważa pewne sprawy
czy Iskierka potrzebuje miejsca? każdemu psu również chodzi o miejsce, jeśli obok niej w kawalerce będą się błąkały inne psy, to nie będzie szczęśliwa
psy ze schronisk są często zazdrosne, zaborcze- liczą na to , co kiedyś miały, czyli prawdziwy dom, swój jedyny kąt, opiekę, czułość, poświęcenie
ty im tego nie dajesz, bo jesteś chaotyczna, niezorganizowana- takie domy tymczasowe są niewiele więcej warte od schroniska...tym bardziej, że jak są niepowodzenia, stać cię na wydzwanianie do schronisk z prośbą o ponowne przyjęcie psa

dla mnie jesteś zaprzeczeniem prawdziwego DT
i jak mnie w końcu wyprowadzisz z równowagi, poświęcę sporo mojego cennego czasu, abyś więcej psów nie narażała na te kilkanaście metrów kwadratowych z twoim / jak piszesz / ciągłym brakiem czasu, rodziną, dziećmi itd.

kobieto! i wszyscy inni..wiecie, czego potrzebują psy ze schronisk?
nie towarzyskich układów, przemieszczającej się kasy, kolejnych stresujących DT z innymi psami, które wychodzą a inne przychodzą / może tak być /

zapraszam na wątek Muchy / tylko nie zaśmiećcie go, bo tam jest siła, miłość i niesamowite zaangażowanie mądrych ludzi, żeby znalazła się tam , gdzie jest teraz /

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pajunia']Sorry, nie czytalam calego watku, ale jakos zrozumialam w Ostrodzie, ze Iskierka jedzie do domu ostatecznego. Teraz czytam, ze to DT. Wiec jak to wlasciwie jest, czy to ostateczny dom, czy DT?[/quote]

Miała jechać, ale osoba która chciała zaadoptowac, a własciwie jej rodzice nie wyrazali zgody na punkt w umowie o sterylizacji. Nie podjęła rozmów aby uwzględnić ewentualny termin kiedy by ta sterylizacja paswoała, nawet w troche późniejszym terminie wiec adopcja upadła. Drugi domek miał się zgłosic osobiscie i mimo iż był już umówiony na odbiór nie zgłosił sie.

Link to comment
Share on other sites

Pajuniu ja mam jeszcze jednego kudłacza pod opieka, starczyłoby. Co powiesz na młodziutką Sali? :razz: MA roczek i jest bardzo kudłata. To znaczy była, bo teraz jest ostrzyzona
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=71247[/URL]

Filmik jest też w tym watku. Pajuniu a Ygogiego dałas juz na stronke?

Link to comment
Share on other sites

Mam pewne informacje na temat Gromika!!! I mam przeczucie,ze Iskierka nie powinna trafic do Dagi na DT!! Lepiej niech ja Pajunia wezmie na DT!! Gdzie jest AGA-Mazury?! Niech ona zadecyduje. Dowiedzialam sie,ze GROMIK jest na lancuchu!!!

Link to comment
Share on other sites

DAGA- zaczyna mi sie to wszystko nie podobac!!!! Iskierka nie powinna trafic do Ciebie!!! O co tu wogole chodzi,dostaje jakies dziwne PW. Wyjasnij mi co z GROMIKIEM?! ja dopuki jestem w Trojmiescie,to bez problemu moge podjechac do Tczewa i dowiem sie wtedy wszystkiego. A jezeli to jest prawda.to co pisza,to obiecuje Ci,ze ja zrobie taki raban ze nie bedziesz dostawala psow na DT ani na stale!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...