Jump to content
Dogomania

Sznupoksiąg, czyli z brodaczem dzień po dniu...


ulana

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Jako, że ostatnimi czasy zaniedbałam coś galerię Zibusia usiłuję ratować honor i zamieścić choć jedno jeszcze zdjęcię w tym starym roku. Przychodzi mi to tym łatwiej, że (zgodnie z tegoroczną tradycją, wrrr) zamiast się szykować na super sylwestrową zabawę leżę w łóżeczku i się kuruję. Jednak w niedzielę jeszcze łaziłam z psowatym tu i tam. Oto on w mikołajowej obróżce. :)

 

[url=http://www.fotosik.pl]cf5d13889465ef8e.jpg[/URL]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No dobrze, skoro zamieścił mi kompek jedno zdjęcie to dodam jeszcze jedno jesienne :)

 

[URL=http://www.fotosik.pl]587498066dd0f77e.jpg[/URL]

 

 

Wszystkiego dobrego Wam i psom Waszym w Nowym Roku 2015

 

  życzę

 

Ja i Pies Mój  :)

 

I co by dogo nowa nas słuchać raczyła...

Link to comment
Share on other sites

Ja jak co roku mam bal w toalecie z psami i wcale nie narzekam.Za młodu się wybawiłam i starczy mi już :), czego niektórzy zrozumieć nie mogą ;)

Że z psami chadzasz na bale rozumiem, ale że mówisz "za młodu" to nie. :)

 

Cudny Zibi taki puchatek.

 

Tobie i Twojej rodzince również życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

 

Puchatek, bo był przed strzyżeniem i tuż po praniu. :)

 

Dzięki za życzenia.

Link to comment
Share on other sites

Że z psami chadzasz na bale rozumiem, ale że mówisz "za młodu" to nie. :)

 

 

Puchatek, bo był przed strzyżeniem i tuż po praniu. :)

 

Dzięki za życzenia.

 

Wszystko zależy od punktu widzenia.

 

Dzisiaj jak napisałam siostrze, że Sylwestra spędzam z psami w kiblu to dostałam taką oto odpowiedź:

"Lilcia, powinnas cieszyc sie zyciem, szalec, a nie kiblowac....naprawde juz Ci sie nic nie chce? ..." i poczułam się jak stara dewota ha,ha,ha
Link to comment
Share on other sites

Watacha, no pewnie, że 

 

 

Wszystko zależy od punktu widzenia

Tylko, że zauważyłam taką prawidłowość, że im jestem starsza, tym pojęcie 'młodości ' jakoś mi się wydłuża. Jako nastolatka to taką 30- latkę uważałam za zramolałą staruchę, a dziś za niemal podlotka, który wszystko ma przed sobą i góry może przenosić. Ciekawe co powiem jak mi stuknie 60 na ten przykład. :)

A że nie chce Ci się na imprezy biegać, to rozumiem, bo ja nigdy nie byłam imprezowa. Chodziłam, owszem, bo co miałam w domu siedzieć, ale szybko zaczynałam ziewać. Dobijało mnie też to, że większość facetów nie umiało (i nie umie) tańczyć. Młodemu już to trochę w głowę wbiłam, że facet musi dobrze tańczyć i zaczyna nudzić o jakiś kurs. I dobrze. :)

Poza tym jak tu czworonogi zostawić w taką noc?

Zibcio jakoś w miarę spokojnie przetrwał. Zaniepokoił się o dwunastej, kiedy podeszłam do okna, żeby trochę popatrzyć. Zaraz za mną przyleciał z ogonem na dół. Wróciłam więc na kanapę, Zibcio wymościł się obok nas i szybko przykimał. :) 

Link to comment
Share on other sites

Kawa01 zajrzyj sobie tutaj ile pieknych obróżek spod ręki taks http://www.dogomania.com/forum/topic/73439-psia-moda-by-taks/  :)

I jakościowo dobre są - warto upolować jakiś bazarek.

 

Racja to, że czarnemu we wszystkim. Nawet w tych brązowych pajączkach Zibiemu fajnie. :)

 

Coś widzę marnieje mi sierść kudłacza. Matowieje. Czegoś mu brakuje chyba. Jak myślicie - czy podawanie oleju z wiesiołka coś by pomogło? A może coś byście poleciły?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...