Jump to content
Dogomania

TOFFI - sparaliżowany pekińczyk przyniesiony do uśpienia...W nowym domu :)


Avilia

Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Isiak']Bazarek dla pekinka z biżutkami podarowanymi przez cioteczkę arabiansaneta:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236473-Biżutki-by-Toffi-mógł-chodzić-do-06-12?p=20045504#post20045504[/URL][/QUOTE]

Ale Wy ekspresowe dziewczyny jesteście :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']Bazarek dla pekinka z biżutkami podarowanymi przez cioteczkę arabiansaneta:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236473-Biżutki-by-Toffi-mógł-chodzić-do-06-12?p=20045504#post20045504[/URL][/QUOTE]

[quote name='Justa i zwierzaki']A recepta będzie na ten Niwalin , bo tu tez ma znaczenie każdy dzień ... bo mimo iż ten niwalin postanowiła zakupić pani farmaceutka to bez recepty nie może mi go wydać :shake:[/QUOTE]

Justa czemu nie powiedziałaś wczoraj Klaudii, że nie masz? My byłyśmy pewne, że masz receptę...
To wobec tego Klaudia załatwi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa i zwierzaki']A recepta będzie na ten Niwalin , bo tu tez ma znaczenie każdy dzień ... bo mimo iż ten niwalin postanowiła zakupić pani farmaceutka to bez recepty nie może mi go wydać :shake:[/QUOTE][I]Tak dzisiaj będzie!
Mogłaś mówić,że nie masz recepty i trzeba na JUŻ ją dowieźć.
To już wczoraj by była.[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Justa czemu nie powiedziałaś wczoraj Klaudii, że nie masz? My byłyśmy pewne, że masz receptę...
To wobec tego Klaudia załatwi.[/QUOTE]
Super że załatwi :), to byc może juz jutro będzie do odbioru , on potrzebuje 5mg , tak ? bo taki moge załatwić ...
Dzwoniłam wczoraj do Klaudii o 16.27 ale nie odbierała, pewnie nie mogła bo wiesz jak to jest u niej w pracy i myślałam że oddzwoni a potem to ja miałam młyn :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Jestem u piesia . Justa co jeszcze potrzebne?[/QUOTE]
Bardzo dziękuje :)
On jest w fundacji , ale z tego co wiem to jest potrzebne wsparcie na opłacenie długu u weta za jego diagnostyke , no i niwalin pewnie następny tez , bo niewiadomo czy po 10 zastrzyk będzie poprawa ...
a teraz musze zmykać z psami ( w 2 ratach ) i to malenkiego Dandiego jeszcze chce zajrzeć ...

Link to comment
Share on other sites

Kochany maluszek,na pewno będzie biegał,pekiny są bardzo delikatne,wystarczy,że poleżał na zimnym,miała tak moja Barbie,i jej mama,już po 14 dniach było dobrze,Barbie dostawała wit.B12,cocarboxylazę i niwalin,miała wtedy niespelna dwa lata,gdy poleżała przy uchylonym oknie,wyszła z tego,normalnie wskakiwala potem na kanapę,tylko już nigdy nie pozwoliłam,aby się wychłodziła,żadnego polegiwania na trawie nawet w upał.Moje Rude Słoneczko zgasło 10 lat temu,ciągle za nia tęsknię.Pozdrawiam Toffika,b edzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WIGA']Kochany maluszek,na pewno będzie biegał,pekiny są bardzo delikatne,wystarczy,że poleżał na zimnym,miała tak moja Barbie,i jej mama,już po 14 dniach było dobrze,Barbie dostawała wit.B12,cocarboxylazę i niwalin,miała wtedy niespelna dwa lata,gdy poleżała przy uchylonym oknie,wyszła z tego,normalnie wskakiwala potem na kanapę,tylko już nigdy nie pozwoliłam,aby się wychłodziła,żadnego polegiwania na trawie nawet w upał.Moje Rude Słoneczko zgasło 10 lat temu,ciągle za nia tęsknię.Pozdrawiam Toffika,b edzie dobrze.[/QUOTE]

Dziękujemy za odwiedziny i dobre słowa!

Kobietki musimy się spiąć, nam zaczynają długi rosnąć :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa']Dziewczyny może jakieś Allegro cegiełkowe zróbcie jako fundacja.
Najlepiej jakbyście miały konto ze statusem aukcji charytatywnych - takie konto zwolnione jest od prowizji które pobiera Allegro za wystawienie i sprzedaż.[/QUOTE]

Myślałam o tym. Jak tylko czasowo będę dostępniejsza to będę chciała to zrobić. Co nie zmienia faktu, że i tak cienko jakoś ze wszystkim :/ Dług goni dług...A zwierząt przybywa :placz: Kiedy to się skończy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...