Jump to content
Dogomania

Sandy szalona torpeda-sznaucerka miniaturka


WATACHA

Recommended Posts

Sanduszka troszkę grzeczniejsza ;).Jak jej się nie głaszcze to już nie molestuje tylko odchodzi, albo kładzie się grzecznie przytulona.No chyba, że głaskam innego pieska to wtedy już inna bajka :).Jak wracamy ze spacerku pierwsza grzecznie siada i czeka na zdjęcie smyczki.Wtedy też na mnie patrzy jakby chciała powiedzieć "Pancia dobrze, dobrze pancia :)?"To samo w windzie.Lubi być chwalona.Niestety spacerów nadal nie ogarniam z nią.Ciągnie strasznie :(, a jak piesek na horyzoncie to już koniec kropka.Wczoraj Mentora spuściłam, Leosia przywiązałam, a ją faszerowałam chrupkami.Po parunastu minutach pierwszy raz się udało, by piesek nieopodal przeszedł niepostrzeżenie ;).Wczoraj też prawie udało się ją wyczesać bezproblemowo, troszkę przy końcówkach łapek marudziła.Dla odmiany Leoś marudził przy brodzie ;).Nadal Sanduszka kontroluje stół ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 551
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ulana']Zajrzałam. Wciąż robicie postępy - świetnie. :)[/QUOTE]

No tak średnio, bo dziś na przykład darła japę i na dziecko i na panią, na pana i psy :(.

Wczoraj jaki numer odwaliłam.Poprawiałam smyczki podczas spaceru i jedna mi się wymsknęła. Oczywiscie nie Mentora, ani nie Leosia tylko jej.Nawet nie miałam szans przydeptać jej, bo Sandy już grzała do przodu.Krzyczę "stój", ona głucha wesoło biega i obwąchuje wszystko w koło.Cały czas krzyczę "Sandy wracaj, choć tu".W pewnym momencie spojrzała z ciekawością w przejście między między blokami, myślę koniec póóóóóóóójdzie, co robić.W tym momencie jeszcze zerknęła na mnie, więc ja w nogi i zatrzymałam się pod drzwiami do klatki, ona za mną.Stanęła parę metrów ode mnie i się gapi.To ja do niej "Czeeeeeeeeeeść Seeeeeeeeeeeenduszka, kochana, czeeeeeeeeeeeeeeeść , chooooooooooooooć malutka" z podnieceniem w głosie ;).I przybiegła mała śmierdziocha.Ona mnie wykończy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no całe szczęście że pomyślałaś o uciekaniu :klacz: uf uf uf[/QUOTE]

U mnie to trochę dziwne, bo mam opóźniony zapłon, więc szczęście, że mi samo przyszło do głowy.
Sanduszka jutro będzie piękna:loveu:, jeszcze będą się bić o "staruchę" :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...