Jump to content
Dogomania

Sandy szalona torpeda-sznaucerka miniaturka


WATACHA

Recommended Posts

  • Replies 551
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale dziś jaja były.Przyjechał dziś po mnie mąz do pracy i mówi "już wiem co miałaś na myśli mówiąc, że ona jest niegrzeczna" ha,ha,ha.U nas jest tak, że mąż wychodzi rano, ja wieczorem (późnym), koło południa ja, wieczorkiem on.Ja wychodzę gdy jest więcej ludzi i zazwyczaj dłużej niż on.W weekendy różnie.Z racji tego , że ja dziś pracowałam to on był dziś w dzień.Było dużo psów a ona do wszystkich szczekała, ciągnęła itp..Mąż stwierdził, że to chyba matka Leosia i że jest gorsza od niego, ba nawet Leoncjo patrzył juz na nia dziwnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']Leoś jest psem i są bardzo podobni do siebie w sumie.I nie ujadanie tylko szczekanie, i nie histeria tylko nadpobudliwość i problemy z emocjami :).Zresztą nie tylko o to chodzi[/QUOTE]
Zwał jak zwał, moje tymczasy były bardzo inne. Ciche i super kontrolowały emocje, mimo iż potrafiły się nakręcić jak chciałam :)
Sadie taka jest szczekliwa :lol: i ma problem z kontrolą emocji ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']Sznaucerowego Twego tymczasa znałam tylko jednego i chyba też był z charakterkiem mimo, że średniak :)[/QUOTE]
On nie był z charakterkiem, tylko miał zniszczoną psychikę jak pies z najgorszej mordowni czy pseudo :( Chciałam napisać, że miałam poza nim sama miniaki, ale jeszcze Gabryś okazał się średni. Ale tez nie był taki jak piszesz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...