Jump to content
Dogomania

52kg szczęścia. Zatuczona Bunia labradorka ma dom Hura


monika55

Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

320 km :-)
Ja swojego adoptowałam z DT odległego o 500 km ;-) odległość nie ma chyba znaczenia. Ważne jest dobre zorganizowanie przewozu.
Osoba chętna aby dać DT dla Buni jest zdecydowana. Z bazarku dla Buni jest chyba 160 zł więc mozna by zacząć organizować transport.
Jest ktoś chętny aby dać Buni DS ?

Link to comment
Share on other sites

Sorry dziewczyny ale ja już nie nadążam. Przedwczoraj dzwoniła jakaś pani z FUNDACJI lABRADORÓW i powiedziała że być może Bunia będzie miec DS, tu niedaleko. Rozmowa była krótka bo akurat wchodziłam z moją tymczasową do weta. Teraz już nie wiem co i jak. Ja już się nie wtrącam. Róbcie tak żeby było dobrze dla Buni bo to najważniejsze. Ja muszę teraz na cito ogarnąć inne 2 psy, mam problem z netem i nie dam rady. Wiadomo że schronisko ma najważniejsze zdanie i z tym trzeba sie liczyć. Proszę się nie gniewać i robić co najlepsze dla Buni.

Link to comment
Share on other sites

SŁuchajcie, nic na siłę. Nie będziemy Buni wyciągać do DT jeśli schronisko sobie tego nie życzy. Skoro macie kontakt i nr tel. do osoby która dzwoniła z domkiem stałym to do niej oddzwaniajcie i pytajcie o ten domek.
Wiele labków czeka na DT, który teraz jest na wagę złota.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie że schronisko nic nie wie o DS. Nikt się ze mną nie kontaktował, dlatego prosiłam o telefon.

Jest jeszcze troche czasu, bo Bunia ma mieć w przyszłym tygodniu sterylkę, a bez niej wyjść nie może. Jeśli DS się nie odezwie, jestem jak najbardziej za DT.

Link to comment
Share on other sites

Dopytałam na forum labkowym. DS jest niestety nieaktualny.
DT może Bunie przyjąć po 18 grudnia. Trzeba by wtedy organizować transport. Więc pomyślcie i jakby co to proszę o info. Jeśli się zdecydujecie na tak to wtedy będzie do was dzwonił ktoś z koordynatorów adopcji z forum labkowego. `

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolam']Aha i dowiedziałam się też że potencjalny DT dzisiaj rano dzwonił do schoniska i schronisko jest za tym żeby Bunia pojechała do tego DT. Cieszę się bardzo. Bunia będzie miała w tym DT bardzo dobrze.[/QUOTE]

Dokładnie:lol:

Ustaliłyśmy, że jeśli do sterylki nie znajdzie się DS, Bunia jedzie na tymczas.

Wpłynęło na skarpetkę 160,75 zł za bazarek dla Buni. Serdecznie dziękujemy:loveu:
Będziemy myśleć czy na transport, czy na karmę.

Link to comment
Share on other sites

A ile Bunia ma lat ? Bo jest taka radosna że nawet nie zauważyłam tego w jej opisie ;-)
DT już organizuje przyjazd po Bunię :-) więc proszę dziewczynkę pakować po 18 grudnia.
Tylko trzeba będzie pomyśleć o finansach. Ja może zrobię bazarek cegiełkowy na transport.
Koordynatorka adopcji z forum labkowego pomoże później znaleźc odpowiedni, super DS dla Buniulki.

Edited by jolam
Link to comment
Share on other sites

DT jest w 100 % zdecydowany na wzięcie Buni. Wstępnie jeśli nie będzie losowych zdarzeń Bunia może jechać 22 grudnia. Jeśli coś nie wypali to termin ten może się trochę opóźnić ale napewno Bunia ma zaklepany, chętny DT.
Dziewczyny organizują transport.
Słuchajcie czy te 160 zł z bazarku Buniowego będzie mogło pójść na transport lub karmę dla Buni ? Bo koszt transoprtu w sumie wyniesie około 250 zł. No chyba że znajdzie się transport w jedną stronę to wtedy taniej.
A wogóle to co słychać u Buni ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...