Jump to content
Dogomania

Galeria sznaucerek: Esty, Keysi, Kajci i Nuki


AnkaG

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Matusz'][SIZE=3][COLOR=Navy][B]Aniu, gratulacje tak zdolnego syna !!!

wielkie gratulacje !! :multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/quote]

[quote name='Helga&Ares']rany, Aniu GRATULACJE[SIZE=3][COLOR=Navy][B]:multi:[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Navy][B]:multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/quote]

Och dziekuję wam bardzo. :lol:

[quote name='Doginka']No tak, ja tu wczoraj gratki składałam, ale mój post gdzieś wyparował:angryy::mad::placz:[/quote]

No ja go nie ukradłam :evil_lol: Dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Mam jakąś starą wersję Mozilli i foty nie wchodzą.

Dalej męczy mnie choróbsko. Jutro idę do lekarza po antybiotyk bo to już drugi tydzień. Młody też pojechał chory ale jak mu adrenalinka skoczyła to zaraz lepiej się poczuł. :evil_lol: Nie miał czasu chorować.

Z niego taka gwiazda, że na Pucharze jak trener kazał stanąć do fot razem z drugim chłopakiem z zespołu (zdobył srebro w juniorach) to się kolejka chętnych ustawiła do wspólnej foty i młody pól godziny stał i pstrykał sie z różnymi ludźmi.
Towarzystwa było sporo: niemcy, szwedzi, norwegowie, finowie, węgrzy, czesi, słowacy, włosi i jeszcze jakies inne nacje.

A towarzystwo ze Szwecji z którymi się zaprzyjaźnił (no siedział 5 tygodni w lecie u nich), kibicowali jemu a nie szwedowi. :cool3:
I kupili mu na urodziny (ma w listopadzie) w prezencie buty do tańca (kosztują 180 zł) i poduszkę w kształcie króliczka Playboya.

Misiek jest bardzo kontaktowy i jakoś go tak polubili. :diabloti: No ale plus bo ciągle angielskiego musi używać.

Sunieczki w porząsiu. Keysi ma ostatnio mocny przypyw uczuć bo ciągle za mną łazi i jak się uda to zalizuje. Nie mogę sie po nic schylić, butów spokojnie zawiązac po ciągle widzę mordę przed sobą.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaG']Wygrałam dzisiaj II instancję w sądzie pracy - w końcu mi zapłacą.:lol:
[/quote]

:klacz: gratuluję!!!


:cool3:
[IMG]http://img524.imageshack.us/img524/2900/obraz203sd9.jpg[/IMG]

Imageshack coś kombinuje i kaze nam wstawiać na forum link który nie działa - musisz kliknąć na samym dole jest taki plusik i nap[isane "do NOT use this link on forums" czy jakoś tak, ale tylko on działa ma fo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...