Jump to content
Dogomania

Galeria sznaucerek: Esty, Keysi, Kajci i Nuki


AnkaG

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No u nas bez zmian. :)
Suczydła ok - teraz cieczki więc jak zwykle świrują.

Estka za 2 dni kończy 15 lat. Baba jak Misiek ją przezwał prawie zupełnie glucha - na spacerach trzeba uwazać bo my w jedną a ona w drugą. A nie slyszy wołania. Reaguje jeszcze na gwizdy.

Ech stare to moje stadko. Kajcia w lutym skończyła 10, Keysi w kwietniu skończy 11 a Nuczka skończyła w listopadzie 7.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

U nas ok :)

Esta na starość wariuje - nie daje się czesać - musiał Michał trzymać i kaganiec ubrać. Wczoraj u fryzjera oberki odstawiała i gadała bez przerwy. :stupid: Łazi po nocach - przychodzi, paca TZ-ta łapą i idzie sobie ...
Jak jestem w domu to od 7 rano szczeka na mnie żebym wstawała. masakra :)

TZ odnowił papiery na pływanie i od 18-go pracuje na statku Akademii Morskiej. Wreszcie pracuje ale ciągle go nie bedzie - to minus.

Link to comment
Share on other sites

Goopi łepek :evil_lol:
Apetycik dopisuje, zero problemów gastrycznych. Dzisiaj na spacerku 1,5 godz. latania. Biega lekko jak sarenka.
Tylko głuuucha.
Kajcia tfu tfu też jakos lepiej. Ma dni, że trochę utyka ale przychodzi na kanapę i chce się miziać. Zrobiła sie bardziej ruchliwa. :lol: A był okres, że wolała z boczku w budzie i nie dotykać.

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, że się odezwałaś :) kobieto marynarza ;)
Estka ma taka już z lekka starczą demencję :( ale taki niepokój i chodzenie bywa oznaką bólu więc może jednak warto ją poobserwować i ew. zrobić jakies USG czy coś. Nie żebym krakała czy straszyła ale tak patrząc na moją Bunie, Sympę, Kreona erii co też taki marudny był...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JamniczaRodzina.']Wiosna wiosna słoneczko i wszyscy do życia wracają .:loveu:Aniu ale jak TZ będzie teraz wyglądany wyczekiwany.:diabloti:[/QUOTE]

E tam ... rejs 10 dni i wraca - pływają tylko do Niemiec. Planuje siedzieć do lutego nastęonego roku ma tym statku bo robi magisterkę z ekonomii. a później kurs na I oficera, egzamin i zobaczymy co dalej ... :cool3:

[quote name='Doginka']Jak zatęsknisz do TZa, to i kochać zaczniesz bardziej;-)[/QUOTE]

Może....:evil_lol:

[quote name='weszka']Fajnie, że się odezwałaś :) kobieto marynarza ;)
Estka ma taka już z lekka starczą demencję :( ale taki niepokój i chodzenie bywa oznaką bólu więc może jednak warto ją poobserwować i ew. zrobić jakies USG czy coś. Nie żebym krakała czy straszyła ale tak patrząc na moją Bunie, Sympę, Kreona erii co też taki marudny był...[/QUOTE]

No jak została ostrzyżona to mniej łazi - przyłazi pod kołdrę i śpi. No pewnie że to starość - w końcu 16 rok leci. Ona nie ma objawów że coś nie tak - japę drze o żarcie i jak się nudzi albo ma ochote na spacer pójść .... Wyśpi się w dzień to w nocy łazi ... jak starzy ludzie ... Stara baba jeszcze bawić się chce ... Ja myślę, że to przez głuchotę ma też takie dziwne reakcje. Na spacerach ostatnio chodzę z gwizdkiem - na to jeszcze reaguje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...