Jump to content
Dogomania

Chudy szczeniak - płn Wielkopolska


Sylwiia_

Recommended Posts

[quote name='paula_t']Cancer, kochana, ja się nie denerwuję na Ciebie bynajmniej, ile wkurza mnie taka postawa ludzi.
Jaka jest sytuacja z tym psiakiem? Jest formalnie pod opieką TOZ-u? Pani Prezes rości sobie prawa do niego? Czy twierdzi, że nie jest Jej, ale go nie odda?[/QUOTE]

Każdy pies wyadoptowany przez TOZ poprawia stastystykę,a przy podpisywaiu umowy życzą sobie wpłaty na TOZ . Tak że caly czas krecimy sie koło kasy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='cancer43']Każdy pies wyadoptowany przez TOZ poprawia stastystykę,a przy podpisywaiu umowy życzą sobie wpłaty na TOZ . Tak że caly czas krecimy sie koło kasy[/QUOTE]

Czyli mam rozumieć, że pies jest pod opieką TOZ-u i TOZ zajmuje się szukaniem mu domu?
Pytam, bo tutaj chodzi, jakby brzydko to nie brzmiało niestety, o prawo własności do psa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Każdy pies wyadoptowany przez TOZ poprawia stastystykę,a przy podpisywaiu umowy życzą sobie wpłaty na TOZ . Tak że caly czas krecimy sie koło kasy[/QUOTE] Czyli, jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o kasę. Cancer Kochana, mój Ojciec żyje z Obcym i żyje dobrze; trzymam kciuki za Ciebie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Czyli nie ma wyboru, trzeba podpisać umowę adopcyjną Asperka....

Jak kogoś uraziłam swoim wybuchem na Sylwię, to wybaczcie, miałam ciężki dzień :([/QUOTE] Spoko:lol:, żadna z nas nie jest cyborgiem, a każda ma i uczucia i problemy:lol:. Zresztą, nie sądzę, żebyś kogoś uraziła:lol:. A dzień już się ma ku końcowi i trzeba wierzyć, że jutro będzie lepiej

Link to comment
Share on other sites

Na szczęście u nas jest w tej chwili tylko ,albo aż ,4st. mrozu.
A na poprawe humoru - objaw miłości jamnika mojego TZ do tatusia.
Z pól godziny temu Cycek zażyczył sobie wyjśc na dwór,za chwile wrócił z ledwo żywą nornicą i z dumą wrzucił ją tatusiowi do łóżka.Był bardzo zdziwiony ze tatuś z tego łóżka wyskoczył i pobiegł po kota .Cyckowi zdecydowanie się to nie podobało ,warczal na Celinę ale łaskawie pozwolił jej wynieśc nornice z pokoju

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Na szczęście u nas jest w tej chwili tylko ,albo aż ,4st. mrozu.
A na poprawe humoru - objaw miłości jamnika mojego TZ do tatusia.
Z pól godziny temu Cycek zażyczył sobie wyjśc na dwór,za chwile wrócił z ledwo żywą nornicą i z dumą wrzucił ją tatusiowi do łóżka.Był bardzo zdziwiony ze tatuś z tego łóżka wyskoczył i pobiegł po kota .Cyckowi zdecydowanie się to nie podobało ,warczal na Celinę ale łaskawie pozwolił jej wynieśc nornice z pokoju[/QUOTE]

Nornicę :o :o :o

Słuchajcie, co dalej z Asperkiem? Czy możemy ustalić z tą Panią przekazanie Aspera? cancer43, jestes w stanie to ustalić czy lepiej żeby ktoś inny zadzwonił?

Link to comment
Share on other sites

Dom znalazła lekarka, dzięki poczcie pantoflowej. Asper uda się do pary starszych ludzi mieszkających w domu i będzie psem kanapowym. Jeśli mowa o nieścisłościach, to trudno tak naprawdę szczegółowo ocenić wiek psa, kiedy był wychudzony wyglądał inaczej, drobniej, bardziej szczenięco, po paru tygodniach nabrał ciała, nieco zmężniał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylwiia_']Dom znalazła lekarka, dzięki poczcie pantoflowej. Asper uda się do pary starszych ludzi mieszkających w domu i będzie psem kanapowym. Jeśli mowa o nieścisłościach, to trudno tak naprawdę szczegółowo ocenić wiek psa, kiedy był wychudzony wyglądał inaczej, drobniej, bardziej szczenięco, po paru tygodniach nabrał ciała, nieco zmężniał.[/QUOTE]
Tak się cieszę:) Jak dobrze,że będzie miał domek a na dodatek blisko Was :) Asper jest śliczny, nieważne ile ma miesięcy, ważne ,że jest fantastycznym psiakiem:)
Byłoby super zobaczyć go na kanapie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pozwólcie dziewczynki i chłopaki, że zaproszę Was do Liderka,[COLOR=#000000] wiem, że BTD jest praktycznie nierealny, ale ten psiak od 2003 roku (!!!), czyli prawie całe swoje życie siedzi w schronisku. Non stop jest ogłaszany, ale odzew jest zerowy[/COLOR]:placz:[COLOR=#000000] Już nie wiemy co robić, gdzie szukać....[/COLOR]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/26923-malutki-Liderek-ca%C5%82e-%C5%BCycie-w-schronisku-(-On-ju%C5%BC-straci%C5%82-nadziej%C4%99-a-Wy/page61"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...ę-a-Wy/page61[/URL]

[IMG]http://img822.imageshack.us/img822/6816/liderek.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...