Jump to content
Dogomania

Chudy szczeniak - płn Wielkopolska


Sylwiia_

Recommended Posts

  • Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przepraszam za offa ale zapraszam na wątek
[FONT=arial black][U][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237101-okropnie-wychudzona-suka-same-kości-z-chorobą-skóry-może-nie-przetrwać-zimy-POMOCY?p=20108231#post20108231[/URL]
[/U][/FONT]
[SIZE=3]suczka megawychudzona sama skóra i kości, w dodatku choroba skóry, aż się dziwie, że do tej pory nikt jej nie pomógł a wygląda jak chodzący szkielet!! [/SIZE][U][B][COLOR=#ff0000][SIZE=3]POMOCY[/SIZE][/COLOR][/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

Państwo ze Świerklańca szukają nie dużego psiaka krótkowłosego. Dom sprawdzony. W domu 3 dzieci w różnym wieku. Blok. Ludzie rewelacyjni. Warunki : psiak ma być nie duży ( do 10 kg) ...najlepiej krótkowłosy i zachowywać czystość w domu. Pomyślałam o Asperze bo domek czeka w każdej chwili przyjąć psiaka.
Jak pomyślę że ta bida wciąż na dworze to aż mi serce pęka :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Własnie Asper stracił szanse na DT u p.Oli,na jego miejsce jedzie do niej inny zamarzający szczeniak.Lolalola jest przeszczęśliwa że udało się tam umieścić Ciapka.[/QUOTE]

ciocia Cencer zmiana planów gdyż Ciapuś 13 grudnia pójdzie do domku :multi::multi: chłopak będzie miał DS :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Państwo ze Świerklańca szukają nie dużego psiaka krótkowłosego. Dom sprawdzony. W domu 3 dzieci w różnym wieku. Blok. Ludzie rewelacyjni. Warunki : psiak ma być nie duży ( do 10 kg) ...najlepiej krótkowłosy i zachowywać czystość w domu. Pomyślałam o Asperze bo domek czeka w każdej chwili przyjąć psiaka.
Jak pomyślę że ta bida wciąż na dworze to aż mi serce pęka :(:(:([/QUOTE]Pomysł super, tylko nie wiem jak u Aspera z czystością...Nie sądzę, żeby ktoś go tego uczył...Ręce opadają-już była nadzieja na lepszy los dla psiaka i co? Nic. Mróz jak diabli, a ta malizna na szmatkach w budzie ciągle:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Pomysł super, tylko nie wiem jak u Aspera z czystością...Nie sądzę, żeby ktoś go tego uczył...Ręce opadają-już była nadzieja na lepszy los dla psiaka i co? Nic. Mróz jak diabli, a ta malizna na szmatkach w budzie ciągle:-([/QUOTE]

Dziewczynki domek jest super i sprawdzony przez wspaniałą osobę. Psiak jechał by do jej przyjaciółki ......kurcze tak bardzo bym chciała żeby to był dom dla niego :( Ja właśnie wróciłam ze spaceru i mróz straszny :( aż się płakać chce że ten psiak tam biedny marznie na dworze :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Wszystko fajnie, tylko dalej stoimy w martwym punkcie, bo albo mi się wydaje, ale osoba, która założyła wątek nie rozmawiała z Panią, u której jest Asper skoro milczy :/

Czy ktoś z okolicy nie może BARDZIEJ zająć się tą sprawą? Pogadać z tą Panią, załatwić odebranie Aspera z tej posesji? POMOCY!!! Na dworze jest tęgi MRÓZ!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Wszystko fajnie, tylko dalej stoimy w martwym punkcie, bo albo mi się wydaje, ale osoba, która założyła wątek nie rozmawiała z Panią, u której jest Asper skoro milczy :/

Czy ktoś z okolicy nie może BARDZIEJ zająć się tą sprawą? Pogadać z tą Panią, załatwić odebranie Aspera z tej posesji? POMOCY!!! Na dworze jest tęgi MRÓZ!!!![/QUOTE] Wygląda na to, że z Panią też jest problem. Cancer z nią rozmawiała i niestety, nie doszły do porozumienia chyba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']To rewelacja :multi::multi::multi:
Czyli Asper mógły jechać do p.Oli...[/QUOTE]

Oczywiście że mógłby i tak sobie myślę że było by najlepiej gdyby u Pani Oli poznał co znaczą warunki domowe ...i potem z DT pojechał do DS w Świerklańcu ......Potencjalny DS zastrzegł że psiak MUSI być nauczony czystości :( więc jeśli Asperek by brudził boję się że mieli by do nas pretensje a tego chciałabym uniknąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Wygląda na to, że z Panią też jest problem. Cancer z nią rozmawiała i niestety, nie doszły do porozumienia chyba[/QUOTE]

Czy wszyscy mogą porzucić jakieś ambicje i skupić się na psiaku? :( W głowie mi się to nie mieści, ta Pani ma problem go wydać??????

Link to comment
Share on other sites

Sylwiia_,czyli osoba,która założyła wątek przysłała mi w piątek PW że znika z dogomanii.
Byc może nie umiem rozmawiać z p.doktor - bo wygląda jakby chodziło jej o to że 150 zł to astronomiczna suma i ona nie będzie tyle płacic,pomimo że przekonywałam ją że nikt tego od niej nie wymaga.A najlepiej żeby ktoś podpisał z nią umowe adopcyjną,to nie widzi problemu.Jakieś pomysły,jak to rozwiązać ?
Kompletnie nie mam doświadczenia a tutaj to przypadek szczególny,bo p.doktor jest wiceprezesem lokalnego oddziału TOZ - no więc nie ma nawet do kogo zgłosić przypadek złego traktowania psa.
Straż Miejska z tamtego terenu potrafi wywieźć psa z miasta i wyrzucić na terenie innej gminy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Sylwiia_,czyli osoba,która założyła wątek przysłała mi w piątek PW że znika z dogomanii.
Byc może nie umiem rozmawiać z p.doktor - bo wygląda jakby chodziło jej o to że 150 zł to astronomiczna suma i ona nie będzie tyle płacic,pomimo że przekonywałam ją że nikt tego od niej nie wymaga.A najlepiej żeby ktoś podpisał z nią umowe adopcyjną,to nie widzi problemu.Jakieś pomysły,jak to rozwiązać ?
Kompletnie nie mam doświadczenia a tutaj to przypadek szczególny,bo p.doktor jest wiceprezesem lokalnego oddziału TOZ - no więc nie ma nawet do kogo zgłosić przypadek złego traktowania psa.
Straż Miejska z tamtego terenu potrafi wywieźć psa z miasta i wyrzucić na terenie innej gminy[/QUOTE]

Cudownie, to się nazywa odpowiedzialność za psa, najlepiej zniknąć, uciec...:angryy:

Tzn. jak pani nie rozumie, że psiak ma dt i ktoś będzie za niego płacił? Nie za bardzo rozumiem:/ Może Pani boi się, że sprawa finansów zostanie potem na jej głowie? :/

Link to comment
Share on other sites

Sorry, ale czy my się tu bawimy w prywatne potyczki czy staramy się pomagać psom do jasnej cho****?!Czy to, że Sylwiia zniknie sprawi, że problem zniknie?!:angryy: Boże daj mi siłę do tego wszystkiego, naprawdę...
Słuchajcie, jak wyciąga się psiaka ze schroniska, to też trzeba podpisać umowę adopcyjną, pomimo tego, że psiak idzie do DT. Musiałaby się znaleźć osoba z tamtej okolicy najlepiej, która wzięłaby teoretycznie na siebie odpowiedzialność za finanse psiaka, które jak wiadomo spadną na wszystkich. Choć z drugiej strony psiak jest tak naprawdę na ten moment "niczyj", więc z jakiej racji Pani Prezes chce, żeby podpisywać z Nią, jako z osobą fizyczną jakąkolwiek umowę....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Sorry, ale czy my się tu bawimy w prywatne potyczki czy staramy się pomagać psom do jasnej cho****?!Czy to, że Sylwiia zniknie sprawi, że problem zniknie?!:angryy: Boże daj mi siłę do tego wszystkiego, naprawdę...
Słuchajcie, jak wyciąga się psiaka ze schroniska, to też trzeba podpisać umowę adopcyjną, pomimo tego, że psiak idzie do DT. Musiałaby się znaleźć osoba z tamtej okolicy najlepiej, która wzięłaby teoretycznie na siebie odpowiedzialność za finanse psiaka, które jak wiadomo spadną na wszystkich. Choć z drugiej strony psiak jest tak naprawdę na ten moment "niczyj", więc z jakiej racji Pani Prezes chce, żeby podpisywać z Nią, jako z osobą fizyczną jakąkolwiek umowę....[/QUOTE]

Nie gorączkuj sie,ja tylko napisałam że Sylwiia_ znika z dogo.
Jestem najbliżej,moge ewentualnie podpisac umowe z TOZ ,niestety ze względu na problemy zdrowotne ( o których nie chcę sie rozpisywać,może powiem że mój nick nie jest przypadkowy) nie moge podjąć się odpowiedzialności za finanse i rozliczenia z DT

Link to comment
Share on other sites

Cancer, kochana, ja się nie denerwuję na Ciebie bynajmniej, ile wkurza mnie taka postawa ludzi.
Jaka jest sytuacja z tym psiakiem? Jest formalnie pod opieką TOZ-u? Pani Prezes rości sobie prawa do niego? Czy twierdzi, że nie jest Jej, ale go nie odda?

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Nie gorączkuj sie,ja tylko napisałam że Sylwiia_ znika z dogo.
Jestem najbliżej,moge ewentualnie podpisac umowe z TOZ ,niestety ze względu na problemy zdrowotne ( o których nie chcę sie rozpisywać,może powiem że mój nick nie jest przypadkowy) nie moge podjąć się odpowiedzialności za finanse i rozliczenia z DT[/QUOTE]

Myślę, że to by było dobre wyjście, a skarbnika znajdziemy.

Cancer43, bardzo mi przykro :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...