Jump to content
Dogomania

3 szczeniaki - wszystkie zarezerwowane :) - JUŻ W DOMKACH


Patikujek

Recommended Posts

[B][COLOR=darkorange]Dzieki za fotki, jest sliczny:loveu:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]i widze że nowej młodej pani też się podoba:loveu:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]mi się czasem zdaje że kazdy szczeniak po innym tatusiu:evil_lol:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Patikujek_Zabrze'][B][COLOR=darkorange]Nie wiem jak na samo suche zareaguje ale myslę że się przyzwyczai tak jak mówię na razie smakuje jej Frolic bo jest karmą wilgotną i nie jest tak twardy ale z wiekiem się przyzwyczai.[/COLOR][/B]
[/quote]

Najlepiej malucha nie karmic tylko i wylącznie takim typem karmy... jesli royal jest dla niego zatwardy to mozna namoczyc go w wodzie ;)

Link to comment
Share on other sites

wcina royala az mu sie uszy czesą,a najbardziej smakuje mu kaszka mleczno ryzowa z owocami,jescze jak go mala pani karmi lyzeczka:evil_lol: jedna lyzke dzidzia druga carlos.Psiak zadomowil sie szybko,szaleje z dziecmi,spi w lozeczku najmlodzej dziewczynki,i bardzo jej pilnuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']Najlepiej malucha nie karmic tylko i wylącznie takim typem karmy... jesli royal jest dla niego zatwardy to mozna namoczyc go w wodzie ;)[/QUOTE]
Też na Czekoladkę czeka 3kilowy worek Bento Kronen. Jak nie będzie jeść to się pochlastam ;).

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkorange]Cieszę się że Carlos się zadomowił:multi:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]I że go lubią:)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]A jak Czekoladka nie będzie jadła twojej karmy to sama będziesz miała zbilansowane posiłki przez jakiś czas:evil_lol:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00]A teraz czekam cały czas na wieści od czarnej wredziolki??Jak się do jutra nie odezwą sami to tam zadzwonię:mad:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Carlos dzis pojechal w odwiedziny do swojej 13 letniej Pani,ktora jest w szpitalu.To byla milosc od pierszego lizniecia w nos:loveu: :loveu: a potem placz ze sczescia bo ma ukochanego pieska.Za zgoda szpitala Carlos bedzie dzennie gosciem w Szpitalu u swojej chorej pani.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkorange]Oj biedna ta twoja siostrzenica:([/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]ale fajknie że chociaż może mieć przy sobie psiulka.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Mam nadzieję że chłopczyk się już przystosował:) i czekam na jego fotki z nową panią:)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]A tobie Eriu wysłałam wcześniej trochę fotek małej(nie najnowszych) ale tych jeszcze nie widziałaś:)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]A teraz wysyłam porcję filmików i fotech jeszcze gorących:)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00]P.S[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00]Mona czy ty jesteś na wystawie w Bytomiu?? jeśli tak to w który dzień??a może w oba??[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00]bo ja będę to moglibyśmy się spotkac[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00]P.S 2[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00]Eriu wiesz o której mniej więcej godzinie będziesz w tę sobotę??[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff8c00]bo jest wystawa na która chciałam iść i wolałabym być w domu jak ty przyjedziesz z reszta jak przypuszczam ty tez byś wolała żebym była:)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Hej, sorry, że dopiero teraz, ale miałam sporo spraw na głowie.
Dokładnie nie znam godziny, ale mówią mi tu, że po południu. Jeszcze muszę się zgadać. Myślę, że jeszcze dziś się dowiem, jaka dokładna godzina odjazdu.
Matury nieźle, już od wczoraj za sobą, więc leniu****ę :).
Co do zdjęć i filmików: dzięki za przesłanie/ Widzę, że mała już powoli przyjmuje figurę jamniczą :). A no i się tak zastanawiałam, czy jej reakcja na Twojego szczurka (to Twój prawda?:) śliczny) jest zabawowa czy polująca. Bo u mnie muszę ją do szczyli przyzwyczaić.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkorange]Ja gdzies tak będe koło 16 w sobotę w domu więc myslę że tak na ta godz. jakbyście mniej więcej byli byłoby super:)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]A co do reakcji na szczurka to mysle że ona się chciała z nim bawić ale on uciekał jej więc ta się wkurzała, z resztą jak od małego ją nauczysz że nie wolno szynszylą nic robić to będzie grzeczna:)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]a szczurasek jest rzeczywićie mój jeszcze niedawno miałam 3 a teraz zostały juz 2:([/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]ja dzisiaj miałam ostatnią maturę (ustną z angola) i cieszę się bo zdałam(nie ważne na ile ważne żę zdałam:D)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]A z polaka ustnego jestem zadowolona 85%:)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]więc ja od jutra leniu****ę:)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

No jakoś tak będziemy :).
Ja to tak sobie po cichu liczę, że będą się ładnie bawić w jakieś ganianie. Bo mnie się nie chce gonić szyli, a zawsze tego ode mnie oczekują.
Polski też na tyle zdałam :). Anglik na maxa ;] Najważniejsze, że już to za nami :)

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkorange]Fajnie to musi wyglądać jak ganiasz szynszyle po całym domu:evil_lol:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Już sobie wyobrażam jak latasz tgeraz za szynszylami i psem od nich uczącym się skakać:evil_lol:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]A u czarnulki jest ok państwo są z niej bardzo zadowoleni:)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Więc się cieszę:)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek_Zabrze']
[B][COLOR=darkorange]Już sobie wyobrażam jak latasz tgeraz za szynszylami i psem od nich uczącym się skakać:evil_lol:[/COLOR][/B]
[/QUOTE]
No to by było na przekór, jakby zamiast mnie pomagać psina pomagała szynszylom w brojeniu. Co dwie głowy to nie jedna, ale trzy to już nie wiem co wymyślą :-o . No, my odjeżdżamy z Częstochowy ok.14-15, więc będziemy pewnie jakoś o 16 :).

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkorange]Eriu z kolegami pobiła rekord czasu przejazdu z Częstochowy do Zabrza ponad 2,5 godz. z czego godz. błądzili po Zabrzu:evil_lol:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Ale już pojechali i teraz czekam na fotki Eriu!!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Mówisz i masz:
[URL=http://img184.imageshack.us/my.php?image=hpim1982cn4.jpg][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/1794/hpim1982cn4.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img184.imageshack.us/my.php?image=hpim1979nx7.jpg][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/7366/hpim1979nx7.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img405.imageshack.us/my.php?image=hpim1965dd4.jpg][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5894/hpim1965dd4.th.jpg[/IMG][/URL]
Wybrałyśmy się w odwiedziny do kumpeli i jej psiny :).
Sunia jeszcze trochę popiskuje, ale już powoli się przyzwyczaja.
No i przyzwyczajam ją do gazet. Ciekawe jak szybko się nauczy sikać w jednym miejscu :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...