Jump to content
Dogomania

II Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Agility-2 maja Bydgoszcz


Magda i Saga

Recommended Posts

Zerówki w książeczkach :crazyeye:
Zaraz dzownie do Związku :diabloti:
A wpisza mi także starty odbyte w zeszłym roku?

EDIT:
Dzwoniłam - jak tylko powiedziałam słowo "agility" Pani zaraz do mnie, że oni nic nie mają, w Poznaniu nie ma agility.
Dopiero po serii wyrazów złożonych z "nie", powiedziałam o co chodzi.
Pani uznała, że oni nic nie wiedzą o żadnych książeczkach, wzięła numer i powiedziała że oddzwonią.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 368
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paskuda_Bandzior']No ja jestem ciekawa czy do mnie sie odezwą....
Zadzwonię najwyżej jeszcze raz :evil_lol:[/quote]
To może tak wszyscy zainteresowani Poznaniacy powinni zadzwonić do ZK, bo nie wiadomo na ile jednym telefonem się tam przejęli? :cool3:


[SIZE=1][quote name='Paskuda_Bandzior'] Dzwoniłam - jak tylko powiedziałam słowo "agility" Pani zaraz do mnie, że oni nic nie mają, w Poznaniu nie ma agility.[/quote] [/SIZE][SIZE=1][I]Ano widzisz, a wszyscy się dziwią: jak to w Poznaniu w ZK nie można się dogadać w sprawie agility? jak to nie można nic zorganizować? :flaming: [/I][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP']To może tak wszyscy zainteresowani Poznaniacy powinni zadzwonić do ZK, bo nie wiadomo na ile jednym telefonem się tam przejęli? :cool3: [/quote]
Dzwoniłam do ZG i powiedzieli, że książeczki są popakowane, gotowe do wysyłki do oddziałów i po świętach będą do odbioru w oddziałach. :multi:
Ale podzwonić nie zaszkodzi. Może jak ich będiemy dręczyć, to szybciej wyślą :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Moment, moment :mad:
My też w weteranach więc połowę biorę ja :cool3: Mokka, mogę Ci siateczkę z "Biedronki" pożyczyć :evil_lol: Też sobie taką wezmę :eviltong:[/quote]
Byłam pierwsza :mad: , poza tym jestem (odrobinę) starsza i powinnam mieć pierwszeństwo. Dostaniesz mniejszą połowę :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']To, że jestem młodsza to nic nie znaczy :placz: Za to mój pies jest chyba starszy od Twojego [/quote]
Tego nie wie nikt :eviltong: . Ja Leonowi kurtuazyjnie daję jakieś 8-9 lat, ale wcale bym się nie zdziwiła, gdyby miał dychę na karku. On sam już nie pamięta, kiedy się urodził :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...