Jump to content
Dogomania

II Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Agility-2 maja Bydgoszcz


Magda i Saga

Recommended Posts

[quote name='Magda i Saga']na stronie sa listy startowe, krótkie, bo się mizernie zgłaszacie[/quote]

Magda
no bo żeś ogłosiła te zawody tak szybko :p

Co do błedów...w M i L jest Sentiki raz z Dorotą a raz z Ulą..to błąd?? (tak tylko pytam...:cool3: )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 368
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W sprawie weteranów: należy spodziewać się torku openowego, a więc slalom też. Będa niższe tyczki a trudność w okolicach A1.

Niech mi wybaczą wszyscy, którzy to doskonale wiedza i nie potrzebuja takich uwag. Pamiętajcie, ze jeśli pies ma juz swoje lata i nie jest w treningu, to nie mozna go jak pluszaka otrzepać z kurzu i wio na tor. Zapraszam wszystkich wtrenowanych seniorów w formie.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']W sprawie weteranów: należy spodziewać się torku openowego, a więc slalom też. Będa niższe tyczki a trudność w okolicach A1.

Niech mi wybaczą wszyscy, którzy to doskonale wiedza i nie potrzebuja takich uwag. Pamiętajcie, ze jeśli pies ma juz swoje lata i nie jest w treningu, to nie mozna go jak pluszaka otrzepać z kurzu i wio na tor. Zapraszam wszystkich wtrenowanych seniorów w formie.;)[/quote]
To trzeba poćwiczyć wejścia do slalomu:evil_lol: Ale przynajmniej zobaczę czy byśmy sobie radę w A1 dali:cool3:
Bandzior gdyby nie operacja to jest bardzo w formie, więc jeśli zdrowie nam pozwoli to szalejemy:multi:

Link to comment
Share on other sites

No jestem, ale...moze sie czepiam, ale skoro juz nie ma pelnego imienia Gnojka na liscie, to niech moze bedzie whisky, a nie let's go, bo brzmi to troche....conajmnije dziwnie. Podobnie zreszta przy Uli suce jest przydomek, zamiast imienia, moze to *******y, ale ja np. nie pamietam ktory Myriad, jest u kogo, a chyba po to jest lista zawodnikow, zeby moznabylo dowiedziec sie kto startuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']No jestem, ale...moze sie czepiam, ale skoro juz nie ma pelnego imienia Gnojka na liscie, to niech moze bedzie whisky, a nie let's go, bo brzmi to troche....conajmnije dziwnie. Podobnie zreszta przy Uli suce jest przydomek, zamiast imienia, moze to *******y, ale ja np. nie pamietam ktory Myriad, jest u kogo, a chyba po to jest lista zawodnikow, zeby moznabylo dowiedziec sie kto startuje.[/quote]
To się bierze chyba z tego, że osoba, która zajmuje się stroną nie zna wszystkich personalnie, imiona psów na liście podane są w dużym skrócie. Prawdopodobnie bierze pierwsze człony i tyle. Jeśli ktoś nie zna klanu Myriad, ten nie wie, że jest ich pokaźna gromadka i wszystkie tak samo się nazywają :evil_lol: . A dla kogoś, kto nie zna Ciebie i Twojego psa Let's go nie jest mniej czy bardziej dziwne niz Whisky. Tak ja to widzę, mogę się mylić.
Poza tym Magda wcześniej już pisała, że na zawodach będą pełne dane.

Link to comment
Share on other sites

Mokka, dobrze, ale nie zmienia to faktu, ze lista startowa powinna byc wyrazna, zeby bylo wiadomo kto startuje. A wpisujac gnojka, napisalam imie wielkimi, przydomek malymi literami, bo ja rozumiem ze w let's go whisky from mike's place mozna sie zastanowic co jest imieniem a co przydomkiem. Zwykle zglaszam go po prostu jako whisky, ale skoro w formularzu jest imie i przydomek, topodaje imie i przydomek.sorry, wiem, ze jestem upierdliwa, ale nie lubie, przekrecania itepe imion moich psow (mam to na skutek notorycznego przekrecania mojego nazwiska)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Mokka, dobrze, ale nie zmienia to faktu, ze lista startowa powinna byc wyrazna, zeby bylo wiadomo kto startuje.[/quote]
No przecież wiadomo, kto :lol: . Nie miałaś problemu, żeby się znaleźć ;) .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...