Jump to content
Dogomania

II Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Agility-2 maja Bydgoszcz


Magda i Saga

Recommended Posts

[LEFT][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]ZKwP O/Bydgoszcz zaprasza na: [/FONT][/SIZE][/LEFT]

[LEFT][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS, cursive]II Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Agility[/FONT][/SIZE][/B][/LEFT]

[LEFT][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Sędzia: Janusz Słoniewicz, Beata Ryl[/FONT][/SIZE][/LEFT]

[LEFT][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Data: 02-05-2007[/FONT][/SIZE][/LEFT]

[LEFT][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Miejsce: Bydgoszcz, Stadion Zawiszy, ul. Gdańska 163[/FONT][/SIZE][/LEFT]

[LEFT][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Oplata startowa: 20 zł[/FONT][/SIZE][/LEFT]

[LEFT][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]psy zgłoszone do klasy „0” muszą mieć ukończone 15 m :-)na dzień przed zawodami[/FONT][/SIZE]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]psy zgłoszone do klasy wetwrani ukończone 8 lat[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]nie można zgłaszać psa jednocześnie do „0”, weteranów i open[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]zawodnicy wchodzą bez opłaty na teren stadionu (lista u wpuszczających)[/FONT][/SIZE][/LEFT]

[LEFT][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Termin zgłoszeń: 25.04.2007 [/FONT][/SIZE][/LEFT]

[LEFT][B][FONT=Comic Sans MS, cursive]Formularz zgłoszeń jest dostępny na [URL="http://www.agility.bydgoszcz.pl"][SIZE=3][COLOR=red]www.agility.bydgoszcz.pl[/COLOR][/SIZE][/URL][/FONT][/B][/LEFT]


[LEFT][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Opłaty można wnosić przelewem na konto oddziału:[/FONT][/SIZE]
[B][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]ZWIĄZEK KYNOLOGICZNY W POLSCE ODDZIAŁ W BYDGOSZCZY[/FONT][/SIZE][/B][/LEFT]

[LEFT][B][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]ul. Kołłątaja 7, 85-080 Bydgoszcz[/FONT][/SIZE][/B][/LEFT]

[LEFT][B][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#000000]PeKaO Grupa PKO S.A. O/Bydgoszcz[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#000000]38 12403493 1111 0000 4305 7832 [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/LEFT]

[LEFT][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#000000]Lub gotówką w sekretariacie zawodów.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/LEFT]

[LEFT][B][U][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]Program zawodów:[/COLOR][/FONT][/U][/B][/LEFT]

[LEFT][B][FONT=Comic Sans MS, cursive]9[/FONT][FONT=Comic Sans MS][U]:30[/U] – przyjmowanie zawodników[/FONT][/B][/LEFT]

[LEFT][B][FONT=Comic Sans MS, cursive]10[/FONT][FONT=Comic Sans MS][U]:00[/U] – rozpoczęcie zawodów[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Agility 0 [/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Agility W[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Agility Open[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Jumping 0[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Jumping W[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Jumping Open[/FONT][/B][/LEFT]


[LEFT][FONT=Comic Sans MS][B]16:[U] 30[/U] – zakończenie zawodów[/B][/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 368
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eeee jestem ślepa :)
albo formularza jeszcze nie ma na [URL="http://www.agility.bydgoszcz.pl"]www.agility.bydgoszcz.pl[/URL]:razz:

P.S. a jednak ślepy i formularz obaczy :)

[URL]http://www.agility.bydgoszcz.pl/formularz.html[/URL] hehee

Link to comment
Share on other sites

A ja nadal pomęczę odnośnie seniorów. Jakie będą przeszkody, to oczywiście zależy od sędziów, ale sędziowie powinni poinformować o tym przed zawodami, aby było wiadomo, jak się zgłaszać.
Chcę, aby mój pies zadebiutował w openach i nawet by mi pasowało, aby ten pierwszy raz był na niższych przeszkodach, bo to stary rupieć. Jeśli jednak byłby to tor zerówkowy, to mnie to nie interesuje i wtedy wolę go zgłosić w normalnej klasie. Tylko że trzeba to wiedzieć w momecie zgłaszania, a nie dopiero na zawodach ;) .

Link to comment
Share on other sites

Mi tam w sumie wsio równo :evil_lol:
Nie wiem czy podołamy torkowi openowemu, bo wejście do slalomu i huśtawka to nasza bolączka :eviltong:
Ale obniżone tyczki są dla nas jak znalazł:multi:

A ja mam jeszcze takie pytanie. Czy jak w Bydgoszczy startuję w wetereanach z Bandziorem to czy potem mogę na następnych startować w zerówkach czy zostają openy? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga'][B][U][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#ff0000]Program zawodów:[/COLOR][/FONT][/U][/B]
[LEFT]
[B][FONT=Comic Sans MS, cursive]9[/FONT][FONT=Comic Sans MS][U]:30[/U] – przyjmowanie zawodników[/FONT][/B]

[B][FONT=Comic Sans MS, cursive]10[/FONT][FONT=Comic Sans MS][U]:00[/U] – rozpoczęcie zawodów[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Agility 0 [/FONT][/B]
...
[FONT=Comic Sans MS][/FONT][/LEFT]
[/quote]
Jak myslicie, zacznie sie to wszystko punktualnie..? Bo ja mam pociag, który jest o 10:15 w Bydgoszczy... Daleko jest ten stadion od dworca? Zdążyłabym na zerówki..?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Dzięki :)

Reeety, tak blisko, a ja i tak mam problem z dojazdem :/ Hm, mam do wyboru 8:30 na Leśnej albo 10:15 na Głównym... Ile się jedzie z Głównego samochodem na ten Stadion?[/quote]
10 min.
Ale co jesli pociag sie spozni?
Lepiej jedz tym wczesniejszym. Po co gnac potem na wariata i z zadyszka wpasc na stadion... :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Magda i Saga
Mozesz sie dowiedziec co z tymi weteranami? Czy beda wszystkie przeszkody? Od tego zaley czy bede mogla zglosic Bols, dlatego chcialabym wiedziec wczesniej, bo jak wiesz, bede miala ze soba jednego psa "ekstra" ze soba. Jesli nie ma startowac, to byc moze zostawie go u kolegi, ale on musi wiediec wczesniej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...