Jump to content
Dogomania

II Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Agility-2 maja Bydgoszcz


Magda i Saga

Recommended Posts

hmmm a nie prosciej by bylo zeby wpisac imie domowe w nawiasie a za nim rodowodowe o ile takie pies posiada. Bardzo by to ulatwilo mi wpisywanie danych.
I niestety nie jestem alfa i omega tak jak Mokka pisze, wszystkiego wiedziec nie musze i uwazam to za czepialstwo...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 368
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Magda i Saga']A na przekręcane nazwisko są sposoby, najprostrzy zmienić na pomężowe:diabloti:[/quote]

Problem jest taki, ze obecny ewentualny kandydat wcale nie gwarantuje prostego nazwiska :eviltong:

Mokka
Ale ktory to Myiard juz mam problem, bo ja nie wiem ktory jest ktory, jak jest imie to juz mam wieksza celnosc.

jovanna
Alez ja sama powiedzialam, ze sie czepiam, ale....no przykro mi z tego powodu :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']O Bandzior i Leon znów w Bydgoszczy przeciw sobie !
Historia lubi sie powtarzać:eviltong: Znów trzeba uważać na starcie :evil_lol:

Ale coś mi si wydaje, że tym razem Leon będzie lepszy :lol:[/quote]
Się okaże :evil_lol: . Jeszcze nie umiemy huśtawki i z kołem też różnie bywa. Może oba detki zaliczymy? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Się okaże :evil_lol: . Jeszcze nie umiemy huśtawki i z kołem też różnie bywa. Może oba detki zaliczymy? :diabloti:[/QUOTE]
Oj nie narzekaj :razz: Bandzior pierwszy raz w swym życiu huśtawkę pokonał w pażdzierniku ub.roku, nie umie wchodzić do slalomu z biegu, i czasami skacze przez łancuchy/sznurki podtrzymujące koło :evil_lol:
Więc spodziewam się detki jak najbardziej :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

WAŻNE

[COLOR=#0000ff]KLASA "0"
przyjmowane są psy które ukończyły[B] dzień przed zawodami[/B] [B]15 miesięcy !!! [/B][/COLOR]
[FONT=Arial][COLOR=blue]Wysokości :[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=blue]przeszkody S 15 - 25 cm, M 25 - 35 cm, L 45 - 55 cm[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=blue]max 15 przeszkód[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=blue]Skok w dal S 30-40 M 50-70, L 90 - 120[/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial]piszę to jako członek[/FONT]
[FONT=Arial]podkomisji. :smile:[/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=red][B]Książeczki pracy agility są do nabycia w ZG - książeczki zamawia ! oddział ZKwP do którego należycie - więc trzeba napastować swój oddział ZKwP, żeby ksiązeczki nabył :smile:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Są
+10 literek.....[/quote]
Są? Czyli nasza piękna detka zostanie wpisana do nieistniejącej jeszcze książeczki :D Whoa!

A co, jeżeli ktoś nie będzie miał książeczki? Żeby nie było, jutro podzwonię do oddziału, ale tak się pytam, jakby nie zamówili... po nich się wszystkiego można spodziewać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']No ja nie chcę wyjśc na nietolerancyjną, ale jesteście chyba takie, no:cool3: .....nierozmnażalne;)[/quote]
No z naszego trio tylko ja jestem zdolna do posiadanie dzieci, ale będzie problem bo moje kochanie ma na imie Kasia i będzie ciężko bez in vitro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...