Jump to content
Dogomania

Chanel ma dom, w którym zwierzęta są traktowane z należytym szacunkiem i miłością


elik

Recommended Posts

Choć to sprawa w tej chwili drugoplanowa, to jednak w związku z tym dziwnym czipem
poprosiłam o pomoc jambi. Może uzyskamy jakąś podpowiedź.

elik, dziękuję za potwierdzenie przelewu :lol:
[quote name='__Lara'] .....- myślałyście nad imionem? :)[/QUOTE]
Koniecznie trzeba suni nadać jakieś imię. Dla mnie może być Ruda,
Layla, Coco, Xenia itd.
Piszcie jakie macie propozycje..:lol:

Edited by iwstar58
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sara2011']Cioteczki , gdzie ta Spanielka przebywa w tej chwili? Czy ona jest łagodna? Czy wiadomo jak ona do innych psów?[/QUOTE]
Sunia przebywa w Dzierżoniowie.
Koło południa pewnie na wątek wejdzie Grażynka,
to w miarę możliwości odpowie na pytania.
Czy myślisz o DT, i stąd te pytania?
Pamiętam porzuconą Mopkę i to, że dałaś jej DT.
Dlatego pytam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Dla mnie nie trudne, jak tam chcecie :) Jak już Coco to mi się też Chanel [wym. Szanel]l podoba :)[/QUOTE]
Ty to masz skojarzenia z górnej półki;)

[quote name='Sara2011']Cioteczki , gdzie ta Spanielka przebywa w tej chwili? Czy ona jest łagodna? Czy wiadomo jak ona do innych psów?[/QUOTE]

jakoś skojarzyłam z potencjalnym DS?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwstar58']Sunia przebywa w Dzierżoniowie.
Koło południa pewnie na wątek wejdzie Grażynka,
to w miarę możliwości odpowie na pytania.
Czy myślisz o DT, i stąd te pytania?
Pamiętam porzuconą Mopkę i to, że dałaś jej DT.
Dlatego pytam :lol:[/QUOTE]

Nie, nie, nie myslę o DT bo chyba z dwoma spanielami bym sobie nie dała rady na spacerach, szczególnie że duzo kotów chodzi sobie u nas po osiedlu. Ja już swojej Sary nie moge utrzymać, bo ona goniłaby wszystko co się rusza (oprócz ludzi i psów) :-). Jeśli ta spanielka jest taka sama (a przeciez wypłaszanie zwierzyny mają te psy w genach) to by mi ręce pourywały.
Myślę natomiast o tym, ze gdyby sie transport nie znalazł to pod koniec 47 tygodnia (ok. 23/24 listopada) będzie jechał mój brat z Gorzowa do Siedlec to mógłby podrzucić sunię w okolice Siedlec. Ale stamtąd musiałby ktoś sunię zabrac do Janowa. Widziałam tez na wątku transportowym na facebooku że jedna Cioteczka z 9/10 litopada będzie jechała z Wrocka do Międzyrzecza, moze mogłaby podrzucić sunię te 50 km dalej do Gorzowa i sunia u mnie by poczekała do tego końca 47 tygodnia. To takie rozwazania tylko bo po pierwsze jeszcze nic z bratem nie ustalałam, po drugie nie wiadomo czy Cioteczka zgodziłaby sie podrzucic sunię do Gorzowa , a po trzecie trzeba by było zorganizowac transport z Siedlec do Janowa. Nie wiem tez czy sunia jest łagodna i czy nie pozagryzałyby się z moją Sarunią.

A Mopunia ma się dobrze, jestem w stałym kontakcie z DS. Podsyłaja mi od czasu do czasu fotki Mopeczki i wiadomości o niej:-).

Edited by Sara2011
Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']o rany! pomiar czasu w tygodniach. chyba pierwszy raz się z takim spotkałam;) - to na marginesie, już się nie odzywam;)[/QUOTE]

A, ja to mam z pracy, tu operujemy często tygodniami. Uściślając brat przyjeżdza do mnie do Gorzowa 18 listopada i pewnie koło 23/24 lisopada będzie wracał do Siedlec:-)

Link to comment
Share on other sites

hehe docha, każdy żyje swoim czasem. Ja też raczej lecę wg
harmonogramu pracy, czyli od wolnego do wolnego :evil_lol:
47 tydz. to ok 22-24 listopada.
Myślę, że można rozważyć wszystkie możliwości transportu.
Tym bardziej, że sunia ma mało na koncie.
Poczekajmy na osoby decyzyjne :lol:

Sara, cieszę się, że Mopka trafiła do dobrego domu :lol:

Nie widziałam postu Sary... ale dobrze trafiłam z datą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Jesteś księgową albo masz związek z finansami? :)[/QUOTE]

Bingo, z finansami mam zwiazek, jestem zakupowcem i często dostawy szczególnie te z zagranicy potwierdzane są na określony tydzień a nie dokładny dzień tygodnia, bo ciężko stwierdzić czy samolot/statek się nie spóźni/jak długo będzie trwała odprawa celna i takie tam:-). Dlatego tak mi się wyrwało na wątku z tym tygodniem 47:-).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara2011']Bingo, z finansami mam zwiazek, jestem zakupowcem i często dostawy szczególnie te z zagranicy potwierdzane są na określony tydzień a nie dokładny dzień tygodnia, bo ciężko stwierdzić czy samolot/statek się nie spóźni/jak długo będzie trwała odprawa celna i takie tam:-). Dlatego tak mi się wyrwało na wątku z tym tygodniem 47:-).[/QUOTE]

Hehe :) Mnie to kiedyś też zaskoczyło, ale się wtedy dowiedziałam, że własnie m.in. dyrektorzy finansowi, gł. księgowi posługują się tygodniami - ogólnie ludzie siedzący w finansach :)

Ciekawą masz pracę :)

Sorry za off :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Podniosę z rana śliczną psinkę - myślałyście nad imionem? :)[/QUOTE]

Na imię zrobimy konkurs. Oczywiście za opłata dla startujących. Sunia śliczna, imię też musi być odpowiednie :)

Są nowe wpłaty dla suni :) Wielgachne dzieki :)

[SIZE=3]Zobowiązania do wpłaty na transport[/SIZE]
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]30,- iwstar58[COLOR=#fff0f5]-----[/COLOR]wpłynęło:Rose:
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]20,- elik[COLOR=#fff0f5]---[/COLOR][COLOR=#fff0f5]------k[/COLOR]kasa na koncie :smile:
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]20,- adkaaaaa5[COLOR=#fff0f5]--[/COLOR][COLOR=#fff0f5]-[/COLOR]wpłynęło :Rose:
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]50,- soko
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]20,- giselle4[COLOR=#fff0f5]-----[/COLOR][COLOR=#fff0f5]-[/COLOR]wpłynęło :Rose:
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]10,- Mysza2[COLOR=#fff0f5]-----[/COLOR][COLOR=#fff0f5]-[/COLOR]wpłynęło :Rose: [COLOR=#fff0f5]^ & [/COLOR]
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]10,- paula_t[COLOR=#fff0f5]------[/COLOR][COLOR=#fff0f5]-[/COLOR]wpłynęło :Rose:[COLOR=#fff0f5]^[/COLOR][COLOR=#fff0f5]&<[/COLOR][B][COLOR=#800080] [/COLOR][/B]
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]10,- Amadorka[COLOR=#fff0f5]----[/COLOR][COLOR=#fff0f5]-[/COLOR]wpłynęło :Rose:
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]10,- dxterka[COLOR=#fff0f5]------[/COLOR][COLOR=#fff0f5]-[/COLOR]wpłynęło :Rose:
100,- emilia2280
===========
280,- zł

[CENTER][COLOR=#fff0f5][/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=#800080]pięknie [/COLOR][COLOR=#800080]dziękujemy wszystkim, którzy [/COLOR][/B][B][COLOR=#800080]otwierają
suni [/COLOR][/B][COLOR=#800080][B]drogę do nowego, [/B][/COLOR][COLOR=#800080][B]lepszego życia[/B][/COLOR][/SIZE]


[/CENTER]
WPŁATY:

[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]30,- iwstar58
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]20,- elik
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]20,- adkaaaaa5
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]20,- giselle4[COLOR=#fff0f5]-
[/COLOR][COLOR=#fff0f5].[/COLOR]10,- Mysza2
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]10,- paula_t
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]10,- Amadorka
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]10,- dxterka
===========
130,- zł

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Czy jest szansa na zdiagnozowanie jej w schronisku zanim wyjedzie ? Chodzi oczywiście o oczy i uszy. O leczeniu pewnie nie ma co marzyć :)[/QUOTE]
tak,oczy i uszy oraz szczepienie na wirusowki
biorę na siebie
leczenie tez
Dzisiaj zostałam zaszczycona
i dopuszczona do pogłaskania brzusia
Wywaliła sie kołami do gory i dala mi
a pozniej postała troche przy kracie i wyła
ale musialam ja opuscic.
Pozniej byłysmy na spacerku i zalatwiła swoje potrzeby
ale szybko chce wracac na poslanie i do ciepełka:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Na imię zrobimy konkurs. Oczywiście za opłata dla startujących. Sunia śliczna, imię też musi być odpowiednie :)
[/QUOTE][SIZE=3]
[/SIZE]Nie ma chętnych? A takie ładne imiona są dla suni.:lol:
Znalazłam jeszcze parę propozycji, myślę pasujących do spanielki;
Aisza, Blondi, Brenda, Coco, Carmen, Cookie, Layla, Xenia.
Lara proponowała; Princessa i chyba Chanel.
Z tego zestawu podoba mi się Carmen :lol:
[quote name='giselle4'][B]prosze o pomoc [/B]
[B]kazdy grosz na wage wyjazdu malutkiej do Dt[/B][/QUOTE]
Może chociaż na parę dni ktoś znajdzie miejsce na bannerek
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234822-Cocker-spaniel-jutro-bedzie-juz-za-p%C3%B3%C5%BCno-%28-blagam-o-pomoc"][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-CEUVKERBBuo/UJuhaBZYvTI/AAAAAAAAAJI/_t8KEuuz8J8/s250/spanielka%202.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...