Jump to content
Dogomania

LEDA uciekła w Świeciu, boi się ludzi i ucieka przed nimi :(.


toyota

Recommended Posts

[quote name='toyota']:loveu::loveu::loveu:


Szczeniaki będą zaszczepione na koszt schroniska (wścieklizna + wirusówki), pieniądzę będą potrzebne na odpchlenie i odrobaczenie oraz na karmę.
Oczywiście najpierw spróbujemy "powalczyć" z jednym dzieciakiem.[/QUOTE]
A ten drugi będzie bezpieczny w schronisku, nic mu już nie grozi?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Było już kilka takich akcji, gdzie udało się znaleźć miejsce dla bardzo problemowego dla schroniska psa (kaukaz Leo, staruszek jamnik Sopel, kaukazka Gerda, Joszka z nużycą, Mikuś ze świerzbem). Także w tym przypadku, poprosiłam o czas i już zaledwie po 2 tygodniach dzięki kkasiiiar jest możliwość pomocy. Jestem w kontakcie ze schronem, cały czas ich zapewniam, że szukam pomocy dla tych szczeniaków. Wierzę, że nikt nie uśpi tego drugiego bez uprzedzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Było już kilka takich akcji, gdzie udało się znaleźć miejsce dla bardzo problemowego dla schroniska psa (kaukaz Leo, staruszek jamnik Sopel, kaukazka Gerda, Joszka z nużycą, Mikuś ze świerzbem). Także w tym przypadku, poprosiłam o czas i już zaledwie po 2 tygodniach dzięki kkasiiiar jest możliwość pomocy. Jestem w kontakcie ze schronem, cały czas ich zapewniam, że szukam pomocy dla tych szczeniaków. Wierzę, że nikt nie uśpi tego drugiego bez uprzedzenia.[/QUOTE]
A może dać go do hoteliku?

Link to comment
Share on other sites

Gdyby była sytuacja podbramkowa, to będę błagać o pomoc, na razie poczekajmy, mam wielką nadzieję, że u kkasiiiar mały będzie szybko się socjalizował i szybko znajdzie dom. Wtedy niewykluczone, że kkasiiiar weźmie drugiego. Nie chcę niepotrzebnie robić takich kosztów.

A znasz ewu jakiś sprawdzony hotel, który w razie czego podjąłby się socjalizowania szczeniaka ?

W sumie to już sama nie wiem, czas działa na niekorzyść, bo im "dzieciak" młodszy, tym szanse na socjalizację i adopcję większe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Gdyby była sytuacja podbramkowa, to będę błagać o pomoc, na razie poczekajmy, mam wielką nadzieję, że u kkasiiiar mały będzie szybko się socjalizował i szybko znajdzie dom. Wtedy niewykluczone, że kkasiiiar weźmie drugiego. Nie chcę niepotrzebnie robić takich kosztów.

A znasz ewu jakiś sprawdzony hotel, który w razie czego podjąłby się socjalizowania szczeniaka ?

W sumie to już sama nie wiem, czas działa na niekorzyść, bo im "dzieciak" młodszy, tym szanse na socjalizację i adopcję większe.[/QUOTE]
Ja znam dobre dt ale nie wiem, czy socjalizują szczeniaki. Dowiem się

Link to comment
Share on other sites

Jeśli któryś szczeniak ma jechać do kaasiiiar, to trzeba zakupić worek karmy dla niego. Nic juz nie stoi na przeszkodzie, żeby go zabrać, tylko ta karma. Potrzebne też będą pieniądze na odpchlenie i odrobaczenie, bo w schronie sobie z tym totalnie nie radzą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Jeśli któryś szczeniak ma jechać do kaasiiiar, to trzeba zakupić worek karmy dla niego. Nic juz nie stoi na przeszkodzie, żeby go zabrać, tylko ta karma. Potrzebne też będą pieniądze na odpchlenie i odrobaczenie, bo w schronie sobie z tym totalnie nie radzą.[/QUOTE]
Są pieniądze w Mikusiowej skarpecie. Uważam ,że trzeba je podzielić i poratować szczeniaczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Szukamy karmy dla tych szczeniaków, czy ktoś zapoda linka z jakąś godną uwagi pod względem jakości i ceny ? Może masz Kasiu jakąś wypróbowaną, którą psy chętnie jedzą ?[/QUOTE]

Powiem Ci ze ile psów tyle gustów ;) ja juz dawno karmy dla szczeniaków nie wybierałam ale wieczorem przesledze oferte.




Edit : moze cos takiego [url]http://www.zooexpress.pl/go/_info/?id=1620[/url] ???

Edited by kkasiiiar
Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Poprosze ewu, żeby jak najszybciej zamówiła. Zooexpress szybko realizuje przesyłki. W niedzielę jak najbardziej wydadzą psa. O której mniej więcej będziesz ?[/QUOTE]
Do domu bede wracała kolo 18 wtedy moge podjechać po szylka. Na jakiego sie zdecywoałas? suczka czy psa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Ewu, przesłałam Ci linka z karmą, którą znalazła kkasiiiar, trzeba kliknąć ;):


[URL="http://www.zooexpress.pl/go/_info/?id=1620"][COLOR=#4444ff]http://www.zooexpress.pl/go/_info/?id=1620[/COLOR][/URL][/QUOTE]

[B]Happy Dog Medium Junior 25 10kg + CIASTKA GRATIS
To mam kupić?
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Sunia juz u mnie , na razie dostanie 3 dni na zapoznanie sie ze stadkiem a głownie z Figiem z którym bedzie miala kontakt bezpośredni ;) a pozniej zaczne z nia pracować i poprosze moja wetke zeby przyjechała ja obejrzeć. Przerażona zsikała sie pod siebie jak tylko wyszła z klatki w schronisku , w samochodzie lezała sparazlizowana, w kojcu juz u mnie sie troche uspokoila i pozwolia bez problemów sciagnać sobie petle ze smyczy , z Figiem juz sie obwachali i powoli sie zaprzyjazniaja, on jest w jeszcze gorszym stanie psychicznym jesli chodzi o podejscie do czlowieka niz ona, jest młoda i o wiele ladniejsza niz na zdjeciu , troszke czasu i bedzie do adopcji :)

[B]Dziękuje za karme ! :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...