Jump to content
Dogomania

Miś odszedł za TM a ja nie znalazłam mu domu.Wybacz mi kochany


asiaf1

Recommended Posts

  • Replies 637
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiaf1']Byłyśmy dziś u Misia. Już sie prawie nie rusza, odchodzi po cichutku.:placz::placz::placz:
Nie mogę przy nim być i przytulać go do siebie.:placz:
Dobrze,że w tych ostatnich godzinach ma przy sobie Bobika.
Całe życie poniewierany nie zaznał prawdziwego domu a ja nie umiałam mu pomóc[/quote]

Asiu, jak to mu nie pomogłaś??? Wyrwałaś go z meliny i dałaś spokojny dom. Pełną miskę, pełny brzuszek...
Czy Misio cierpi? Czy go boli? bo jeśli tak, to może trzeba... Boże a to taki spokojny i dobry pies...mądry Pan Pies.
Poznałam Misia zaraz jak przyjechał na Strzeleckiego, zrobiłam mu zdjęcia i nic nie mogłam pomóc. nic.

Link to comment
Share on other sites

Miś jeszcze je po troszeczku, załatwia się ale nie ma już dla niego ratunku:-(
Bardzo schudł, od ostatniego razu jak byłyśmy z Pati posunął się o jakieś 10 lat.
Po 12 ma być lekarz i najprawdopodobniej Miś odejdzie za TM.
Tak szybko się wszystko potoczyło.
Tak bardzo chciałam znaleźć kogoś kto go pokocha.
Ludzie nie chcą starych psów, nie dają szans żeby mogły pokazać jak bardzo kochają.
A Miś kochał wszystkich...

Martwię się też o Bobika, on wczoraj jak siedziałm przy misiu to się tak do niego przytulał, kład na jego grzbiecie mordkę i tak siedzieliśmy.
On chyba wie, że miś odchodzi bo cały czas przy nim siedzi, jakby go pilnował:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiaf1']
Po 12 ma być lekarz i najprawdopodobniej Miś odejdzie za TM.
[/quote]

To pewnie zabrzmi brutalnie, ale w tej sytuacji to dla niego chyba najlepsze rozwiązanie. W całej tej sytuacji to Miś najbardziej cierpi, i do tego nie rozumie dlaczego. Ból ludzi, którzy mu kibicowali, też jest wielki, ale trzeba zrobić to, co dla psa będzie najlepsze, a nie walczyć za wszelką cenę. Przeszłam to ze swoim psem i teraz wiem, że ważniejsze jest ukrócenie cierpienia psa, nawet gdy sobie przyspożymy więcej cierpienia (psychicznego).

[quote]
Martwię się też o Bobika, on wczoraj jak siedziałm przy misiu to się tak do niego przytulał, kład na jego grzbiecie mordkę i tak siedzieliśmy.
On chyba wie, że miś odchodzi bo cały czas przy nim siedzi, jakby go pilnował:placz:[/quote]

:-(

Link to comment
Share on other sites

Nie potrafię się z tym pogodzić.
wielu psom pomagałam ale on miał specjalne miejsce w moim sercu-nie wiem dlaczego tak głęboko mi zapadł.
Tym bardziej jest mi tak strasznie smutno, że obszedł i nie miał prawdziwego domu.
Tak szybko to się stało, za szybko...:-(
wiem że przez ostatnie miesiące był szczęśliwy ale to wcale nie zmniejsza bólu.

Link to comment
Share on other sites

Boże, jak smutno... Misio był wyjątkowym psem - to się czuło nawet patrząc na jego zdjęcia... to dobrze, że ten ostatni etap życia przeżył w spokojnym, bezpiecznym miejscu, ze swoim psim przyjacielem u boku... to [B]dzięki Tobie Asiu [/B]- i to jest wielka, wielka rzecz, którą zrobiłaś dla tego psa - nikt nie zrobił więcej...
Boże, jak smutno...
:-(

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam za słowa otuchy.
Tak bardzo bym chciała, żeby wszyscy o nim pamiętali bo był dla mnie psem wyjatkowym.
Tak ciężko sie z tym pogodzić-cały czas mam go przed oczami jak leżyobok mnie z mordką na kolanach, taki chudziutkim cień psa-pogodzony ze śmiercią , cichutki:-(:-(:-(

Bobiś strasznie za nim tęskni, nie wie co się stało, wszędzie go szuka.
Przestal jeść.
Misiowi juz nie pomogę ale proszę Was pomóżcie mi znaleźć do dla Bobisia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='j3nny']czy Bobik ma wątek? allegro? jakieś ogłoszenia, które można by wydrukować i rozwiesić?
w czym jeszcze można pomóc?[/quote]

Tu jest jego wątek, ja na rzie nie wystawiałam go na allegro ale do tej pory zawsze miał z opcją 1 strony.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=62166&highlight=asiaf1[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...