Jump to content
Dogomania

"Tigra jaka jest kazdy widzi"


Anna.

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uzależnienie :) Chart sa naj...i naj....więc uzaleznienie...A bedzie tak....najpierw pies wilczarz,pózniej wybudujemy dom....i ..nastanie stadko wilczarzy i deerka jak juz pisałam i Mastifa Tybetańskiego do pilnowania domu..i kota norweskiego....i to chyba juz koniec :wink: Ile z tego zrealizujemy zycie pokaze :) ale marzenia są :roll:

Link to comment
Share on other sites

Etna wazy już 25 kg!tak było około miesiąc temu teraz moze jeszcze troche przytyła...bo....miała cieczkę i mało w związku z tym biegała...bo...zachciewajki miała wieeeelkie :wink: Tak wygladała parę dni po przybyciu do nas..... Etna.jpg

Teraz wyglada tak....moze mało tu widac,bo kiepskie zdjecie....ale już nie widac jej "guziczków"zaokrągliły się i zeberka, tez powoli obrastaja tłuszczykiem....Lecz od ndz.Etna znów "trenuje"więc chyba troche straci :roll: ......lecz z przysfajaniem nie ma juz problemów ,więc bedzie dobrze...juz jest! :D Etna1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Carragan,

obie mają bursztynowe usmiechnięte oczka,

obie sprawiają wrazenie ,ze są szczęśliwe...Tigra zyskała przyjaciółkę,zwariowaną,niewyzytą....po prostu Etnę :) ,a Etna....ciepłą poduche do spania,pełną miskę(długo jadła "na zapas") , miłość,..no i Gizmoka(kota) nad którym lubi się powyzywać :wink: ...

Raduje to nasze serca.....

Link to comment
Share on other sites

Carragan,

obie mają bursztynowe usmiechnięte oczka,

obie sprawiają wrazenie ,ze są szczęśliwe...Tigra zyskała przyjaciółkę,zwariowaną,niewyzytą....po prostu Etnę :) ,a Etna....ciepłą poduche do spania,pełną miskę(długo jadła "na zapas") , miłość,..no i Gizmoka(kota) nad którym lubi się powyzywać :wink: ...

Raduje to nasze serca.....

wlasnie o tym mowie :D

Bo nawet jesli pies jest brzydki jak noc a ma szczesliwe oczy i na swoj sposob usmiechniety pysk to instynktownie sie go lubi :D.A nawet najpiekniej zbudowany pies kiedy ma zgaszone oczy i wrogie spojrzenie nie wzbudzi sympatii :roll:

Link to comment
Share on other sites

Charciaro,

tak to już jest,ze nie zbyt uwaznie przyglądałam się tej rasie zanim zamieszkała z nami Etna...bo zawsze "strzygłam uszami "na wilczarze....teraz dopiero to nadrabiam ...Zdjęcia jednak nie oddają rzeczywistego obrazu...a w Krakowie chartów mało...wiec nie mamy jak porównać jej budowy wzgledem innych przedstawicieli tej rasy.Sama widzisz jak wyglądała...więc to co pisałam na poczatku naszego zycia z Etną,ze na "oko"ma ok 15-20 kg nie odbiegało daleko od rzeczywistej wagi.....Doszlismy jak na razie do takiego stanu utuczenia :) ,ze nie widac jej juz zeber....moze bardzo delikatnie....brakuje jej jeszcze masy..lecz nad tym pracujemy....jak sama wiesz,ciezko je utuczyć...te ok 6-7 kg w ciagu trzech miesiecy uwazamy za sukces!Bo przez miesiąc lało sie z niej niemiłosiernie :roll:

Ma 69 cm więc wymiary sa jak najbardziej prawidłowe..a ile jej brakuje masy zobaczymy pewnie przy najblizszej wystawie jak sie naoglądamy :D

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Aniu

Nic mi nie mów o tuczeniu chartów, nie ma chyba nic bardziej trudnego i mozolnego :lol:

Siwy gdy do nas trafił miał 8 miesięcy, około 69 cm w kłębie i jakieś 26 kg. Był chuuuudy aż zatykało. Jest już z nami 7 miesięcy (O Boże! to już 7 miesięcy!!! :o ) i dopiero od jakiegoś miesiąca zaczyna nabierać masy, wcześniej jadł, jadł, jadł i nic nie było widać. Taka natura chartów... najpierw uzupełniają sobie tam, gdzie niewidoczne, a dopiero po kilku miesiącach zaczynają "tyć".

Teraz Siwyu ma jakieś 72 cm w kłębie i waży około 35 kg! Jak Blania mi zeskanuje najnowsze zdjęcia Siwego to Ci pokażę fotograficznie różnicę :D

Ucałuj Etnuchę i Tigrę w nochale ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

Aniu foty Cerrego sa w topicu "foty Cerrego" ..... Sa sprzed kilku m-cy i mimo ze mam ciut nowsze to 1.nei mam gdzie wstawic,2. nie umiem zmniejszyc.....A jak narazie teraz najnowszych jego fot nie ma bo cyfrowka wywedrowla z domu.... :roll:

Ale z zaproszenia skorzystam zaraz jak zrobie nowe foty 8)

Link to comment
Share on other sites

Tak wiem,ze tam są....ale wiadomo jak jest po miesiącu u małego wilczarza...duuuze zmiany :wink: więc chciałam zobaczyc juz te aktualne....jak wyrósł oczywiście!.Jak bedziesz miała nowe to przeslij mi na maila to je wstawimy...

Pozdrawiam ania

Link to comment
Share on other sites

Aniu :) :) a ja kcem greyka, pipeta, galgo i jeszcze kilka Szarych i ... i... no jeszcze kilka chcę ale potem to już chyba tylko kaftan... :roll: :lol:

A moja Dru ma 78 cm (chyba, nie mierzyłam jej dawno) i waży 37 kg (ma 10 miesiecy) nieźle chyba ;) A wcale nie jest gruba! Za to Mała dopiero tej zimy (2,5 roku ma) zaczęła przybierać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...