Jump to content
Dogomania

Kraków -Sonia w typie colli szuka domu -Ma już domek!!!!!!!!!!!!!!


irenaka

Recommended Posts

Strasznie mnie rozśmieszacie z tym brakiem zdecydowania jakim mieszańcem jest Sonia. Ponieważ ja się nie znam na rasach, mam problem z głowy.
W trakcie pisania zadzwoniła do mnie Pani Marta, która miała jechać dzisiaj do Sonii, ale pobłądziła i pojechała do pracy.
Odwiedzi Sonię w sobotę.
ULka18 dzięki za wskazówki, za pocieszenie, że nie tylko ja jestem szajbuska i się zamartwiam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='irenaka']Witam i całuję wszystkie cioteczki.
Nikt jeszcze dzisiaj nie był u Sonieczki. A ja patrzę za okno i przykro mi, że ona tam w kojcu tęskni i czeka na swojego pańcia.
Jutro ją zobaczę to wycałuję pyszczek za cały tydzień.[/quote]

Irenko chciałaś powiedzieć ,że wycałujęmy Sonie razem,a Sonia jest w dobrych rękach i dziewczyny na pewno n;) ie załują jej głaskania.

Link to comment
Share on other sites

Ulka18 bardzo Ci dziękuję za umieszczenie ślicznoty na [URL="http://www.collie"]www.collie[/URL].
Już liczę godziny do odwiedzin i Sonii. Zrobimy sobie piękny, długi spacer, zabieram zabawki i smakołyki. Postaram się zrobić nowe zdjęcia.
Jak tylko wrócę o przyzwoitej porze do napiszę co u niej.

Link to comment
Share on other sites

Obiecane zdjęcia Soni :loveu:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/162/0359a3c71c450bd2.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/162/923517bce30a651f.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/112/0ead2814be3b1e3b.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Cos mało tych zdjęć Irenka wysłała ,tyle uięć zrobiła czyżby nie wyszły.

Sonia to wspaniały i bardzo przytulaśny psiak ,jest zazdrosna o każdego i do każdego się tyuli bo boi sie żeby znowu jej tego szczęcia nie zabrakło.
Jest popropstu przewspaniała i Sonie adoptuje ktoś wyjatkowy bo ona jest wyjatkowa ,a ludzie którzy ją oddali są poprostu nic nie warci ,a na pewno nie są warci Soni.;)

Link to comment
Share on other sites

Beatko, masz rację, że zdjęcia nie wyszły.
Przy tym bieganiu jej z resztą psów, zdjęcia wyszły poruszone.
Co do domu dla Sonii jeszcze się nie wypowiadam, ponieważ wieczorem zadzwoniła p. Agnieszka, która nie dojechała wczoraj i będzie dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

Niwstety, Sonia ciągle szuka domu. Jestem spłakana i załamana, nie będę opisywać wrażeń z dzisiejszego dnia na forum.
Jedno jest pewne, Sonia jeszcze nie ma tego, czego jej brak najbardziej, domu.
Szukam dalej.
Śpij spokojnie Sonieczko!
Nikomu Cię nie oddam ,jeżeli nie będę pewna na 1000%, że to jest ten dom.

Link to comment
Share on other sites

Irenaka doskonale Cię rozumiem jak to jest szukac dobrego domu dla psiaka, którego sie juz pokochało.
Ja znalazłam mała sunieczkę kundelka na ulicy. Wzięłam do domu, bo była zagłodzona i brudna. Ponieważ mam już swoją kolusię, więc nie mogłam tej małej zatrzymać. Szukałam jej domu. Kiedy po kilku dniach udało się znaleźć dom to beczałam jak bóbr za sunieczką. I kiedy odjeżdżała samochodem, to też biedactwo łapki oparło o szybę i za mną patrzyło.
Wiem, że trafiła do super domku, bo mam kontakt ze znajomymi tych ludzi.
Tak więc szukaj takiego domu, aby mieć pewnośc, że będzie Sonia szczęśliwa. Trzymamy kciuki i też szukamy dla niej domku.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Sonia ciągle szuka domu. Jestem spłakana i załamana, nie będę opisywać wrażeń z dzisiejszego dnia na forum.

[/QUOTE]
Dom dla Soni na pewno znajdziemy. Trzeba ja tylko oglaszac gdzie sie da. Na kazdym mozliwym portalu ogloszeniowym, w gazetach, itd.
Ja deklaruje wystawienie aukcji allegro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Patia!
Napisałam do Ulka18 z prośbą o allegro i jak widzisz już się tym zajeła, bardzo Ci dziękuję za pomoc, bo wsparcie zwłaszcza psychiczne po wczorajszym dniu jest mi strasznie potrzebne.[/quote]
Wystawie aukcje, ale dopiero wieczorem, teraz jestem w pracy, na allegro nie dam rady sie zalogowac. Mam nadzieje, ze wystarczy aukcja wieczorna. Jesli nie, to moze Patia wystawi teraz, jesli moze ;)

Rozmawialam z Lucynka, ktora deklaruje wsparcie dla Soni.
Irenko, z Toba tez Lucynka rozmawiala wczoraj. Nie martw sie, damy rade wspolnymi silami.

Link to comment
Share on other sites

Kiwi!
Nawet nie masz pojęcia jak ryczałam wczoraj. Przyjechała dziewczyna-ideał właściciela, biega z psem, poszła na spacer, myśli o psach jak my na dogomanii, jadę sprawdzić do niej dom i klapa. Mama się nie zgadza. Wracałam wieczorem do domu i wyłam. Wiesz jaka jestem, płaczę przy każdej okazji, a wczoraj sytuacja mnie przerosła. Gdybym się tak nie napalała to z całą pewnością nie byłoby rozczarowania.
Umówiłam się wprawdzie z jej mamą, że decyzję mi podejmie po zobaczeniu psa, ale już mam rezerwę do nich.

Link to comment
Share on other sites

Czy któraś z cioteczek jest zarejestrowana na odopcje.org.
Strasznie długo muszę czekać na rejestrację.Może któraś zamieści mi ogłoszenie na ich stronie. Prześlę małe zdjęcie.
Dałam ogłoszenie na 4lapy.
Czy macie jakiś pomysł, gdzie jeszcze można dać?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...